جنوب مینیاپولیس تیراندازی قربانی می میرد یک روز بعد از اضافه کردن به تلفات خشونت ها در شب

مینیاپولیس قتل کارآگاهان مشغول به کار بودند روز دوم سعی کنید برای پیدا کردن افراد مسلح در دو کشنده تیراندازی کردند.

اولین کشته شدن یک مرد و زخمی شدن یکی دیگر از خارج از شمال سمت کلیسا. در یکی دیگر از قربانی درگذشت یک روز پس از اینکه به ضرب گلوله در جنوب مینیاپولیس.

آنها بخشی از یک سری از تیراندازی در سراسر شهر شنبه — با شش قربانیان — مارک دیگر روز خشونت در طول های اخیر حملات اسلحه.

قربانیان در تازه ترین حادثه ضرب گلوله کشته شد و پس از تیراندازی فوران حدود 11:19 بعد از ظهر در 2100 بلوک N. امرسون خیابان در اردن محله با توجه به مقامات و اسکنر پلیس ترافیک.

آنها با نشستن در یک خودرو در آن مکان و زمانی که کسی با نزدیک شدن و اخراج چندین عکس در داخل قابل توجه مردان بودند که هر دو در 20s خود را.

با توجه به اسکنر با ترافیک 911 تماس گیرنده از چند بلوک دورتر گزارش شنوایی به عنوان بسیاری از 18 اثر شلیک گلوله در مدت کوتاهی قبل از اینکه ماموران دریافتند این دو قربانی بر روی امرسون. مرد دیگر به ضرب گلوله در پا و بالای ران است که انتظار می رود برای زنده ماندن.

این حادثه شد مینیاپولیس’ 30th, homicide سال, با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس اطلاعات تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از شهر بود و این زمان در سال گذشته و بیش از گذشته از پنج سال به طور متوسط حدود 19.

در حالی که پلیس هنوز در حال بررسی صحنه جرم یکی دیگر از گلوله قربانی نشان داد تا در HCMC گفتن کارکنان بیمارستان که تیراندازی اتفاق افتاده است در جایی “به طرف شمال” اما حاضر به ارائه جزئیات, مقامات گفت.

چند دقیقه قبل از 10 شب افسران نامیده می شدند و به تیراندازی در این شهر به سمت جنوب. پلیس بیش از 40 گلوله روده از دو calibers littering صحنه در 3200 بلوک S. 2 خیابان.

آنها دریافتند یک مرد در اواسط 20s که به ضرب گلوله کشته شده بود چندین بار از جمله در پشت; او با عجله به بیمارستان. مرد درگذشت یکشنبه پلیس گفت: این شهر 31st قتل از سال 2020 است.

در اوایل سه شنبه شب یک زن در اواخر 20s مبتلا به زخم گلوله راه می رفت به اتاق اورژانس در HCMC. راننده یک وسیله نقلیه است که کاهش یافته و قربانی کردن پلیس گفت که او به ضرب گلوله کشته شده بود در نزدیکی مرکز شهر اتوبوس انبار در تقاطع N. 10 خیابان و Hawthorne خیابان. این حادثه رخ داده است فقط پس از 11 p. m.

روز سه شنبه خشونت آغاز شد فقط قبل از 5:45 p. m. زمانی که 30 ساله بود به ضرب گلوله در نزدیکی یک زمین بسکتبال در شرق فیلیپس پارک در حالی که کودکان بازی در یک چلپ چلوپ پد در این نزدیکی هست.

تیراندازی ادامه داد: یک انفجار از خشونت اسلحه که فوران کرده است در این شهر پس از ناآرامی ها بیش از پلیس با قتل جورج فلوید.

از طریق پنج شنبه, 222 مردم ضرب گلوله کشته شده بود در سراسر مینیاپولیس در سال 2020 حدود 60 درصد افزایش در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال 2019 با توجه به MPD سخنگوی گرت Parten. حداقل هشت نفر ضرب گلوله کشته شده است از آن جمله این شش روز سه شنبه.

“بدیهی است که این اسلحه خشونت بسیار در مورد” Parten گفت: در اواخر شب در کنفرانس خبری در خارج از شهر در حالی که اصرار کسانی که مسئول “در آغوش حرمت زندگی و قرار دادن اسلحه.”

بازداشت شده بود که از صبح روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de