نظرسنجی: اکثر پدر و مادر مینه سوتا در حال OK با بازگشایی مجدد disliked آموزش از راه دور

اکثر پدر و مادر مینه سوتا بررسی توسط دولت و وزارت آموزش و پرورش می گویند که آنها راحت هستند فرستادن فرزندان خود به مدرسه از این سقوط — هر چند بیش از یک سوم باقی می ماند ناراحت کننده و یا مطمئن نیستید در مورد این ایده از بازگشایی مدارس در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

بخش نظرسنجی آنلاین که باز بود به پدر و مادر بین 15 ژوئن و جولای 6, جذب بیش از 130,000 پاسخ و ارائه شد در زبان انگلیسی, همونگ اسپانیایی و سومالی. این مجموعه شامل سوال در مورد بازگشایی مدرسه و در خانواده تجربه با آموزش از راه دور در بهار امسال پس از مدارس تعطیل شدند.

از جمله نکات برجسته: حدود 64 درصد از پدر و مادر مورد بررسی گفت: آنها می خواهم احساس راحتی ارسال دانش آموزان خود را به ساختمان مدرسه این سقوط در حالی که 11% ناراحت کننده و 24% گفت: آنها هنوز هم مطمئن نیستید.

اکثریت قریب به اتفاق — بیش از 94 درصد گفت: آنها ترجیح می دهم به دانش آموزان خود را برای حضور در مدرسه تمام وقت اگر مدارس بازگشایی شد.

بهداشت عمومی نگرانی های ذکر شده به عنوان بزرگترین نگرانی برای پدر و مادر که گفت: آنها نمی خواهند به فرستادن فرزندان خود به مدرسه هر چند نزدیک به 43 درصد از والدین در این دسته گفت که یا دانش آموزان خود را و یا دیگر اعضای خانواده در نظر گرفته شده پزشکی شکننده است.

بسیاری از پدر و مادر نامشخص در مورد بازگشایی مدارس گفت: آنها می خواهم احساس بهتری در مورد ارسال دانش آموزان به عقب اگر مدارس تمیز سطوح و انجام چک های بهداشتی روزانه و کاهش اندازه کلاس همراه با کاهش تعداد موارد ویروس.

در ضمن اکثر پدر و مادر گفت: آنها تا به حال یک تجربه منفی با آموزش از راه دور در این بهار. در میان دلایل بالا برای بررسی منفی: دانش آموزانی که نه احساس قدرت, چالش های سلامت روان و سخت به درک درس.

همه گفت: حدود 53 درصد از والدین مشخص می شود در این بهار را آموزش از راه دور به عنوان “بد” یا “بسیار بد است.” یکی دیگر از 45 درصد گفت: تجربه بود “خوب” یا “بسیار خوب” در حالی که باقی مانده وجود دارد گفت: هیچ تفاوت از سنتی فرد در آموزش.

پدر و مادر گزارش شده است که مثبت ترین عناصر آموزش از راه دور خوب بود دسترسی به اینترنت و نیاز به تکنولوژی و ارتباط خوب از معلمان است.

مقامات گفتند که قصد استفاده از نتایج برای کمک به اطلاع رسانی خود در آینده تصمیم گیری در مورد آنچه در مدرسه شبیه به این خواهد سقوط. مدارس معطوف شده به طرح سه سناریو: یک کامل آموزش از راه دور مدل, مدارس, بازگشایی بدون سخت سلامت و دورى اقدامات و یک مدل هیبریدی است که با ترکیب دقیق ظرفیت و فاصله مورد نیاز با آموزش از راه دور.

دولت اعلام خواهد شد تصمیم خود را با هفته از ماه جولای 27.

در یک بیانیه آموزش و پرورش کمیسر مریم Cathryn Ricker تشکر پدر و مادر برای شرکت در این نظرسنجی و معلمان برای تطبیق با چالش های جدید در طول سال.

“همانطور که ما برنامه ریزی برای سال تحصیلی آینده ما خواهد گوش دادن به تجارب خانواده های ما معلمان و دانش آموزان و مشاوره از کارشناسان بهداشت عمومی برای تعیین یک مسیر امن به جلو” او گفت:.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de