تست تاخیر ممکن است با وجود ثبات COVID-19 فاز در مینه سوتا

Minnesotans به دنبال COVID-19 تست باید آماده برای تاخیر در نتایج مذاکرات ملی افزایش موارد بیماری عفونی است که کشش تست لوازم و آزمایشگاهی ظرفیت دوباره.

در حالی که تاخیر در تابستان امسال متفاوت از کسانی که در شروع این بیماری همه گیر — هنگامی که جهانی کمبود محدود تست برای انتخاب جمعیت آنها می تواند در نتیجه مردم در انتظار زمانی که هشت روز برای پیدا کردن اگر آنها مبتلا به کروناویروس که باعث COVID-19.

مشکلات عرضه نیست تغییر مینه سوتا در حال حاضر گسترده ای راهنمایی که اجازه می دهد تا تست در صورت عدم وجود علائم اگر مردم شده اند در معرض دیگران که COVID-19 گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

“فقط می خواهم مردم به آگاه باشید که شما ممکن است نیاز به آماده برای یک دیگر زمان انتظار برای نتایج آزمایشگاهی” او گفت:.

افزایش مورد تعداد و تست انباشت پرونده ها در سراسر کشور می آیند در وسط حاضر در این بیماری همه گیر در مینه سوتا که در روز چهارشنبه گزارش داد هشت نفر کشته و 463 آزمایشگاه-تایید عفونت COVID-19 ویروس.

در مجموع در مینه سوتا رسیده اند 1,485 مرگ و میر و 39,589 شناخته شده عفونت. در حالی که در مورد فقره افزایش یافته و در روزهای اخیر آنها به خوبی خود قله در اواخر ماه مه.

موارد یافت در میان افراد جوان و نوجوان — با موارد دو برابر در 19 و گروه سنی جوان از ژوئن 1 — اما بستری شدن در بیمارستان ندارد. به 265 نفر بستری برای COVID-19 روز چهارشنبه — از جمله 122 نیاز به مراقبت های ویژه — زیر اوج 606 on May 28.

افزایش اما رشد پایدار COVID-19 موارد در مینه سوتا منجر به مطلوب هوا در مقایسه با بقیه ملت این هفته توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در واشنگتن است.

IHME تخمین می زند که در ایالت مینه سوتا به عنوان Nov. 1 باید یک نرخ 5.94 عفونت فعال در هر 100000 نفر — یک رای که شامل آزمایشگاه-تایید عفونت بدون علامت عفونت است که نمی شناسایی از طریق آزمایش. که نهم-کمترین پیش بینی نرخ در میان متحده است.

مدلسازی تخمین می زند که مینه سوتا دچار خواهد شد 1,951 COVID-19 مرگ و میر توسط Nov. 1 اگر آن را همچنان با آن زمان تدریجی پوسته پوسته شدن از محدودیت در کسب و کار و عامل ظرفیت در میله ها و دیگر اماکن عمومی. اما اگر دولت تحمیل یک ماسک-پوشیدن نیاز است که به دنبال داشت 95 درصد از پیش بینی مرگ و میر را به رها کردن 1,756.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz ابراز خوشبینی محتاطانه در روز چهارشنبه که سوتا تدریجی پوسته پوسته شدن پشت پس از پایان یک ایالت اقامت در خانه سفارش در 18 مه دارای عایق آن را تا حدودی از افزایش مورد شمارش در آمده است که به سرعت بازگشایی شد.

“با این حال گفت: من فکر می کنم با ظهور مجدد این ویروس در سراسر جنوب افزایش تعداد حتی در مکان هایی مانند آیووا و ویسکانسین شروع به ما مکث فقط کمی” Walz گفت.

ملی رشد در تست و موارد است که با داشتن محلی عواقب. کلینیک مایو ملی آزمایشگاه مرجع در روچستر بود چرخش به اطراف COVID-19 آزمون در 24 ساعت است اما در حال حاضر نیاز 72 تا 96 ساعت به دلیل افزایش تقاضا و عرضه جدید مسائل گفت: دکتر ویلیام Morice رئیس کلینیک مایو آزمایشگاه.

“همه تست مطالبات ملی واقعا در سطح جهانی به هم پیوسته” او گفت:.

مایو شده است یک منبع مهم آزمون پردازش مینه سوتا به خصوص زمانی که دولت ارائه شد رایگان آزمون در مینیاپولیس و سنت پل به بررسی گسترش ویروس پس از تظاهرات توده ای و شورش در اواخر ماه مه.

مقامات بهداشتی دولت گفت: آنها نگران هستند که افزایش اخیر در بزرگسالان جوان و نوجوان عفونت می تواند گسترش ویروس به بزرگسالانی که در معرض خطر بالاتر با توجه به سن خود و یا مشکلات بهداشتی مزمن مانند دیابت و آسم و یا بیماری های قلبی است. افراد 70 ساله و مسن تر را تا 11 درصد از موارد تایید شده اما 81 درصد از COVID-19 مرگ و میر.

در حالی که دولت گزارش کرده است تنها دو مرگ و میر ناشی از COVID-19 در افراد 29 یا جوان یک مورد مرگ گزارش شده در چهارشنبه درگیر یک Hennepin County ساکن در 30s و محدوده سنی با ظاهری هیچ زمینه ای شرایط پزشکی.

Ehresmann گفت: او به ویژه نگران شایعات “COVID احزاب” است که در آن افراد جوان عمدا به دنبال عفونت به COVID-19 پشت سر آنها.

“این واقعا ایده بد,” او گفت:.

البته به طور منظم احزاب بدون استفاده از ماسک و یا اجتماعی فاصله کمک نیست. Ehresmann گفت: “بسیار بزرگ” در اواخر ماه ژوئن کمک سوخت شیوع در میان نوجوانان در ادینا — که تا به حال تنها 227 موارد توسط ژوئن 24, اما تا به حال حداقل 154 پس از آن. متوسط سن از موارد که در مرحله دوم 20 بود.

ادینا نیز آنومالی با کودکان و نوجوانان ساخت بزرگترین گروه سنی COVID-19 موارد اما Ehresmann گفت: مشکل این است که گسترده تر از یک جامعه و شامل افراد جوان است. شیوع بیماری در هفت یا هشت میله در مینه سوتا مرتبط شده اند به حداقل 457 موارد است.

“افراد جوان از سراسر کشور هستند و حسابداری برای بخش عمده ای از موارد در دو هفته گذشته” او گفت:. “در بخشی از آن به خاطر آنها درگیر شدن در فعالیت های است که ما می دانیم آنقدر طبیعی بسیار سرگرم کننده و خیلی عادی برای جوانان است. اما در زمان COVID ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال درخواست از مردم برای تجدید نظر در برخی از این فعالیت ها است.”

دیر خوشه در شیوع بیماری در کشورهای دیگر نیز نشان می دهد که در ایالت مینه سوتا هنوز هم می تواند مشاهده افزایش موارد مربوط به تغییرات اجتماعی و شرایط محیطی و گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

افزایش انتقال ویروس پس از ژوئن محدود reopenings از رستوران ها و سرگرمی مقصد ممکن است چهار یا بیشتر در هفته به نشان می دهد تا در مقایسه با انتظارات اولیه از دو تا سه هفته او گفت:.

“آن بوده است جدی به ما برای تحقق این پنجره زمان برای قضاوت در مورد اثر از چیزهایی که ممکن است کمی طولانی تر,” او گفت:.

مالکوم اضافه شده که البته از این بیماری همه گیر در روزهای آینده خواهد بود با نفوذ به دولت به عنوان وزن آن چگونه و چه زمانی به بازگشایی مدارس در پاییز و اینکه آیا به حکم که مردم ماسک برای کاهش انتقال ویروس است. مقامات بهداشت در حال بررسی تجربیات کشورهای دیگر, او گفت:, برای دیدن اگر حکم به جای زراندوز در نتیجه واقعی را افزایش می دهد در ماسک ،

Walz همچنین باید تصمیم بگیرد که آیا برای تمدید زمان صلح اضطراری اعلام می رود که از طریق دوشنبه است که به او جارو اقتدار دولت همه گیر پاسخ.

نویسنده کارکنان Briana Bierschbach کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de