گردباد جان یکی از برگ های گسترده ای در مسیر آسیب در غرب-مینه سوتا مرکزی

یک نفر کشته شد و حداقل یک دیگر مجروح شد شنبه شب هنگامی که یک گردباد قدرتمند لمس کردن در غرب-مرکزی مینه سوتا را Otter Tail County است.

چند خانه ها و مزارع در یک منطقه روستایی تخریب شد و یا به شدت آسیب دیده است.

دو نفر گرفته شد به یک بیمارستان با مشخص جراحات با یک مرگ و میر گزارش شده است گفت: Shannon تری سخنگوی Otter Tail County Sheriff بری Fitzgibbons. او نمی باید اطلاعات در مورد اینکه آیا کسی که مرده بود و یکی از آن گرفته شده به بیمارستان.

تری گفت: چرخان که لمس شرق دالتون در سمت چپ 6 – 9-مایل دنباله ای از آسیب به آن غرش باد از شرق بین دالتون و اشبی.

نشانه های اولیه که گردباد در EF-3 دسته با بادها از 136 به 165 مایل در ساعت آب و هوا خدمات ملی گفت. این یکی از چندین مقدس گزارش شده در سراسر آسیای مرکزی و شمال مینه سوتا از جمله در تاد Wadena و, Crow Wing, استان ها, بعد از یک روز فروزان گرما و رطوبت بالا.

یک county emergency تیم عملیات شد و کشاورزی در این منطقه اواخر روز چهارشنبه اما وجود دارد هیچ گزارش از دست رفته مردم است.

اشبی شهردار تام Grover بود که کار با داوطلب پرسنل امداد و نجات در گردباد را پس گفت که حداقل چهار خانه های روستایی و یا مزارع بین شهر خود و دالتون به غرب بودند “تقریبا از بین رفته اند.”

“من تو را دیدم آن پایین آمده و از حق دور شما می توانید باقی مانده افزایش تا” استیفن گراور گفت.

طوفان آمد و در حرارت بالا و رطوبت در سطح ایالت. بیش از حد گرما هشدار تحت پوشش منطقه مترو برای بسیاری از روز را به عنوان ترکیبی از حرارت و رطوبت ساخته شده آن را احساس مانند آن را بیش از 100 درجه است. در شهرهای دوقلو گرما شاخص به رقم 101 در 3 p. m.

“این ممکن است بدترین روز کلی گفت:” تایلر Hasenstein یک هواشناس با NWS در چنهسن.

چهارشنبه شرجی آب و هوا ادامه داد: به خصوص گرم کشش است که در تولید حرارت 90 درجه یا گرمتر هشت بار در تابستان امسال با توجه به مینه سوتا دولت اقلیم ، داغترین روز تا کنون 96 درجه در ژوئن 8.

آن را ممکن است به نظر می رسید خیلی بیشتر سرکوبگر به تازگی Hasenstein گفت. “ما شده اند کاملا مرطوب,” او گفت:.

سرد مقابل کشویی در سراسر کشور پنج شنبه شب می تواند جرقه جرقه شدید طوفان و گردبادهای. یک باران شدید دیده بان بود و در اثر تا نیمه شب دوشنبه به صورت بخش های غربی و مرکزی و شمال مینه سوتا است.

شدید, آب و هوا انتظار نمی رود که در شهرهای دوقلو اما باران ممکن بود یک شبه NWS گفت.

پشت جبهه هوا قطره نقاط, که اندازه گیری میزان رطوبت در هوا رها خواهد شد در حدود 10 درجه به 60s ساخت آن را احساس کمی راحت تر.

آخر هفته به نظر می رسد کمی کولر با هوا اوج در اواسط بالایی به 80s قبل از اینکه بیشتر بالاتر از دمای معمولی می رسند.

“ما نمی خواهد آن را ببینید این بد برای یک هفته دیگر” Hasenstein گفت.

نویسنده کارکنان تیم هارلو و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de