گردباد کشتن یکی از ترک های گسترده ای مسیر آسیب در غرب-مینه سوتا مرکزی

یک نفر کشته شد و حداقل یک دیگر مجروح شد شنبه شب هنگامی که دو گردباد قدرتمند لمس کردن در غرب-مرکزی مینه سوتا را Otter Tail County است.

چند خانه ها و مزارع در یک منطقه روستایی تخریب شده یا به شدت آسیب دیده توسط back-to-back مقدس که آمد در یک روز فروزان گرما و ضخامت رطوبت. ماشین نابود شدند و درختان جامعی.

دو نفر گرفته شد به یک بیمارستان با مشخص جراحات با یک مرگ و میر گزارش شده است گفت: Shannon تری سخنگوی Otter Tail County Sheriff بری Fitzgibbons. او نمی باید اطلاعات در مورد اینکه آیا کسی که مرده بود و یکی از آن گرفته شده به بیمارستان.

تری گفت: خدمات ملی آب و هوا در گرند فرک N. D. گفت کلانتر, اواخر روز چهارشنبه که دو گردباد لمس کردن در منطقه بین 5:10 و 5:30 p. m. دوشنبه. آن را هنوز رتبهدهی نشده است طبقه بندی شده اند که یکی را بزرگترین آسیب, اما یکی نابود شده یا به شدت آسیب دیده سه مزارع و چپ به مدت 6 تا 9 مایل دنباله ای از آسیب به آن غرش باد از شرق بین دالتون و اشبی.

نشانه های اولیه که قوی ترین از دو گردباد سقوط به EF-3 دسته با بادها از 136 به 165 مایل در ساعت, آب و هوا خدمات ملی گفت. آنها دو تا از چندین مقدس گزارش شده در سراسر آسیای مرکزی و شمال مینه سوتا از جمله در تاد Wadena و, Crow Wing, استان ها.

اشبی شهردار تام Grover بود که کار با داوطلب پرسنل امداد و نجات در گردباد را پس گفت: حداقل سه خانه های روستایی و یا مزارع بین شهر خود و دالتون به غرب بودند “تقریبا از بین رفته اند.”

“من تو را دیدم آن پایین آمده و از حق دور شما می توانید باقی مانده افزایش تا” استیفن گراور گفت.

طوفان آمد و در حرارت بالا و رطوبت در سطح ایالت. بیش از حد گرما هشدار تحت پوشش منطقه مترو برای بسیاری از روز را به عنوان ترکیبی از حرارت و رطوبت ساخته شده آن را احساس مانند آن را بیش از 100 درجه است.

“این ممکن است بدترین روز کلی گفت:” تایلر Hasenstein یک هواشناس با NWS در چنهسن.

چهارشنبه شرجی آب و هوا ادامه داد: یک کشش است که در تولید حرارت 90 درجه یا بالاتر هشت بار در این تابستان.

در شهرهای دوقلو آخر هفته به احتمال زیاد خواهد شد کمی کولر با هوا اوج در اواسط بالایی به 80s قبل از اینکه بیشتر بالاتر از دمای معمولی بازگشت.

نویسنده کارکنان تیم هارلو و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de