مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرستانه Coronavirus پاسخ حاکی از بی عدالتی آمده


Healthcare workers push a patient into a less intensive unit from the Covid-19 Unit at United Memorial Medical Center in Houston, Texas.

بهداشت و درمان کارگران فشار یک بیمار به کمتر فشرده واحد از Covid-19 واحد در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون تگزاس.
عکس: علامت فلیکس/AFP (گتی ایماژ)

در خرداد ماه نوشتم که که بدترین پاسخ به کروناویروس شد پذیرش نصب مرگ و میر به عنوان تنها راه رو به جلو است و در آینه به بدترین شکل ممکن رویکرد به بحران آب و هوا. من اشتباه بود. چیزی وجود دارد بسیار بدتر و ما در حال زندگی می کنند از طریق آن در حال حاضر.

تبلیغات

برای مطمئن شود, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت careened کردن که نشد راه. رییس جمهور در این صحنه استان با حضور در تظاهرات, فریاد زد در توییتر در مورد بازگشایی اقتصاد و ادعا به دست آوردن بازگشت کسری از مشاغل از دست رفته به علت همه گیر به عنوان یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی در تلاش برای پروژه های عادی حتی به عنوان 133,000 که مردم در ایالات متحده به تاریخ. و در واشنگتن پست گزارش روز دوشنبه unnamed تهمت مشاوران گفت که پذیرش مرگ بود, اساسا طرح, با نام رسمی دولت بنا به گزارش ها در ارتباط با کمپین گفتن کاغذ “آنها از اعتقاد به این است که مردم را بیش از آن را دریافت و یا اگر ما آن را برجسته پایه حرکت خواهد کرد و یاد بگیرند به قبول 50,000 تا 100,000 موارد جدید در روز است.”

واقعی هیولایی نیست فقط انتظار عمومی و بی حسی به افزایش مرگ و میر. این نژاد پرستی تعبیه شده به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیام—و آنچه در آن به معنی برای بحران آب و هوا. در پی قطعه من در دو چیز را به نور آمده است.

تبلیغات

اولین اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم در پی جورج فلوید را کشتن. این گالوانیزه و موجب تماس به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, پاره کردن نژادپرستانه آثارو به طور کلی روی چیزی حساب کردن با یک آمریکایی, تاریخچه برده داری و خشونت و نژاد پرستی و نابرابری. به جای شرکت در یک گفت و گو پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره جمهوری خواهان شده است به رفتن کامل در نژادپرست دایی که تا به حال چند بیش از حد بسیاری از آبجو. که در بازه زمانی از سوت سگ مورد حفاظت از مجسمه کامل تصادف تعقیب درهم bullhorn رسانهها از “سفید قدرت است.”

آن را نیز تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که coronavirus است که مصرف یک آستین ، تلفات در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. نیویورک تایمز منتشر شده از یک قطعه در روز یکشنبه نشان coronavirus نرخ بیش از سه برابر بالاتر برای Latinx مردم و بیش از دو و نیم برابر بیشتر برای مردم سیاه و سفید از آنها برای مردم است. هر دو گروه نیز دو بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس در مقایسه با سفید نفر در آمریکا این بار هم داستان تنها با تحت پیگرد مراکز کنترل بیماری برای اطلاعات دموگرافيک—خود را محکم کیفرخواست و این گزارش را پوشش می دهد تنها داده ها از طریق ممکن است از دست رفته جدید کروناویروس خروش آوردن جنوبی از جمله برخی از شهرستانها با بزرگترین و Latinx جمعیت در کشور است.

و بنابراین اینجا جایی است که من خیلی اشتباه است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال مراقبت-نه نگرش در مورد کوروناویروس از یک روز. در حال حاضر هر چند که نگرش melded با آن کامل نژاد پرستی. آن coronavirus پاسخ این است که اساسا درخواست آمریکا به خوب نه فقط مرگ به طور کلی اما مرگ که همچنان یک چرخه از درد و رنج در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. کارگران خدمات از آمازون مراکز توزیع به فروشگاه های مواد غذایی به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شده است و در خط مقدم مواجهه با ویروس و کارکنان در بخش بزرگی از مردم از رنگ کار برای دستمزد کم است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آنها را به سمت چپ وجود دارد و بدون حمایت در آنچه که در واقع کامل ترین تقطیر متعفن فلسفه است.

تبلیغات

این وحشتناک رویکرد به بحران بهداشت عمومی به طور فزاینده موجود در جاهای دیگر با تصمیم گیری مبتنی بر علم و جوامع سرمایه گذاری در هر یک از دیگر. برای رسیدگی به بحران آب و هوا خواهد نیاز به یک شبیه علم مبتنی بر رویکرد و درخواست جامعه برای حفاظت از آسیب پذیرترین بیش از یک دوره از زمان است که به مراتب بیشتر از دوام بیاورید که زمان آن طول می کشد برای مهر کردن بیماری همه گیر. به همین دلیل آنچه که اتفاق می افتد با کروناویروس بسیار نگران کننده است.

جمهوری خواهان باید صرف سال به تأخیر انداختن عمل بر بحران آب و هوا و هیچ برنامه واقعی; پاسخ خود را به ضد خشونت های پلیس تظاهرات و coronavirus نشان می دهد که آنها هیچ برنامه ای برای در واقع پرداختن به نژادپرستی نظاممند. نقشه برداری که عمدی انفعال بر روی بحران آب و هوا یک کابوس است.

تبلیغات

در نهایت عواقب ناشی از بحران آب و استراحت بیشتر به شدت در سیاه و سفید و قهوه ای مردم آیا این آلاینده زیرساخت مسئول بحران یا اثرات گازهای گلخانه ای-لادن جو رها. در درخواست آمریکایی ها (یا جهان) به شرایط آب و هوا تاخیر جناح راست سیاستمداران هستند و درخواست ما را به قبول خشونت آب و هوا مانند طوفان دوریان که شتاب گیری روند رشد باهاما یا طوفان ماریا عظیم تلفات در پورتوریکو پس از botched نژادپرستانه پاسخ توسط این دولت.

تبلیغات

زمانی که جمهوریخواهان قادر به قرار تاخیر هر بیشتر آب و سیاست های آنها پیاده سازی هستند اما تضمین شده به نفع سفید آمریکایی است. این مرز دیوار توسط یک نژادپرست به روش انطباق آب و هوا, نگه داشتن در خارج از ایالات متحده افرادی که فرار کرده اند بخش هایی از آمریکای لاتین بی ثبات در بخش خشکسالی در تلاش غلط برای محافظت از میهن. از آن آسان است به تصور یک جمهوری خواه برنامه ریزی برای ساخت دیواره های دریا است که از ثروتمند سفید محله در حالی که سیل بدتر از فقیر, سیاه, محله. یا شاید جمهوری خواهان’ آب و هوا اولویت ها و تعهد به بی عدالتی خواهد خود را در آشکار بزرگتر سرمایه گذاری در عمدتا “سفید” فعالیت های مانند کشاورزی به جای تمیز کردن میراث سمی از صنعت سوخت فسیلی در مکان هایی مانند سرطان کوچه و یا کمک های خارجی برای خشکسالی زده کشاورزان در هندوراس هند یا اتیوپی. (این است که در برخی موارد در حال حاضر اتفاق می افتد با مغلوب ساختن پیشی جستن propping کشاورزان با توجه به جنگ تجاری با چین در حالی که ردیابی سریع سوخت های فسیلی زیرساخت ها است.)

اگر شما را خوانده ام, Octavia ساقی را برزگر, یک رمان که در آن تغییرات آب و هوایی منجر به افزایش نابرابری و نژاد پرستی و پرداخت برای خدمات مانند آتش نشانی و پلیس و سپس شما رو تشریح یک جمهوریخواه آب و هوا طرح است. حتی برخی از راه حل های برای کاهش تغییر آب و هوا مورد علاقه جمهوریخواهانمانند کاشت یک دسته از درختان در کشورهای در حال توسعه می تواند عواقب وخیمی برای جوامع بومی بی خانمان به ایجاد فضای جدید در جنگل.

تبلیغات

در اولیه من هشدار در مورد کوروناویروس و آب و هوا پاسخ من تمرکز زیادی روی جمهوری خواه برای بازار آزاد و حفظ وضعیت موجود برای ثروتمند. اما البته در مورد خیلی بیشتر از آن. دلیل جمهوری خواهان در خنده های سبز جدید در برخورد و تماس برای عدالت در هسته ی اصلی آن است که دقیقا به همین دلیل آنها را اجرا به باروها برای سرکوب سیاه و رهبری تظاهرات و آب پایین بهداشت عمومی و اقتصادی در پاسخ به کوروناویروس. عدالت واقعی نیاز به تسویه حساب با آمریکا تاریخچه از نژادپرستی و ایستادن که اشتباه از طریق سرمایه گذاری در جوامع کاهش carceral سیستم و تمیز کردن زباله های سمی سایت, میان چیزهای دیگر. درخواست آمریکایی ها برای قبول بی عدالتی و عواقب ناشی از untethered سرمایه داری در زمینه بحران آب و هوا است که ما واقعا در برخی از مکان های تاریک.

اما البته درخواست ما این را به عنوان تنها راه رو به جلو و در واقع پذیرش این دو چیز متفاوت هستند. یک دنیای بهتر است که در واقع ممکن است کاملا احتمالا متولد می شود در حال حاضر. جنبش برای زندگی قرار داده و از مجموعه ای از سیاست خواسته که روز پنجشنبه در مرکز عدالت از جمله عدالت آب و هوا. این نوپای تراز از محیط زیست و عدالت حرکات نیاز به کار بیشتر از پذیرش و یا دادن به وضع موجود است. من در مورد شما نمی دانم, اما من می خواهم به جای قرار دادن در کار ساختن چیزی بهتر برای همه از blithely قبول کابوس جناح راست جایگزین در حال حاضر در حال foisted بر ما.

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de