اتحادیه کابینه به طور رسمی گسترش رایگان جیره تحت PMGKAY تا نوامبر سال 2020

دهلی نو: اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به تصویب آن به گسترش Pradhan Mantri Garib Kalyan ان Yojana برای پنج ماه بیشتر تا نوامبر سال 2020 همزمان با انتخابات مجلس در بیهار.

جلسه رسانه ای افراد پس از جلسه هیئت دولت, اتحادیه اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar گفت که براساس این طرح پنج کیلوگرم گندم یا برنج داده خواهد شد و به هر عضو ذینفع خانواده و یک کیلوگرم از Chana داده خواهد شد و به هر خانواده پنج ماه بیشتر.

وزیر گفت که این طرح بهره مند خواهند شد بیش از 80 کرور مردم در کشور است. نخست وزیر اعلام کرده بود که گسترش این طرح در سخنرانی خود به ملت در ژوئن 30.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرده بود فاز اول این طرح فقط پس از اعمال در سراسر کشور مستند. تحت مرحله اول رایگان مواد غذایی سبوس دار ارائه شد به مدت سه ماه از آوریل این سال است. مرحله دوم خواهد شد که برای یکی دیگر از پنج ماه از شروع 1st جولای ادامه خواهد داد و تا 30 نوامبر.

جدای از این دولت هم پاک مقرون به صرفه مسکن اجاره مجتمع طرح برای مهاجران که رفته بود بازگشت به خانه های خود پس از ناگهانی اعلام این مستند در ماه مارس این سال است. Rs 600 کرور طرح را پوشش حدود سه لاخ ذینفع برای شروع با, منابع رسمی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de