بوپال: گانگستر Vikas Dubey, می خواستم در ارتباط با کنپور کمین است که در آن هشت پلیس کشته شدند, دستگیر شد, از اوجائین در مادها پرادش در پنجشنبه یک مقام رسمی گفت.

Madhya Pradesh صفحه اصلی وزیر Narottam Mishra تایید توسعه است. او به خبرنگاران گفت که Dubey است که در دولت های پلیس بازداشت در اوجائین.

وزیر این را تایید نمی کند اگر گانگستر مخوف بود که حمل پاداش تومان 5 لاخ در اطلاعات منجر به دستگیری او شد دستگیر و از داخل و یا خارج از Mahakal معبد محل.

در ضمن دو مطلب دستیاران Dubey ضرب گلوله کشته شدند در جداگانه برخورد در اوتار پرادش, پلیس گفت:.

در حالی که Kartikeya نام مستعار Prabhat کشته شد در کنپور زمانی که او سعی در فرار از پلیس بازداشت, Praveen نام مستعار Bauwa Dubey شد کشته در برخورد در اتاوا آنها اضافه شده است.

Kartikeya دستگیر شد و از فریدآباد روز چهارشنبه بود که به ارمغان آورد به کانپور در حمل و نقل بازداشتگاه زمانی که او ربوده تپانچه یک پلیس و تلاش برای فرار ADG نظم و قانون Prashant کومار گفت.

“برخورد صورت گرفت در Panki منطقه کنپور زمانی که یک تیم پلیس بود آوردن Kartikeya نام مستعار Prabhat از فریدآباد به کانپور در حمل و نقل بازداشتگاه. خودروی پلیس تا به حال از یک تخت تایر. بهره گیری از وضعیت Kartikeya سعی به فرار پس از ربودن تپانچه از یک پلیس,” او گفت:.

Kartikeya باز آتش در پلیس همراه او مجروح شدن دو ویژه نیروی کار (STF) پرسنل و کشته شد در جریان تبادل آتش افسر گفت.

Praveen نام مستعار Bauwa Dubey, می خواستم در ارتباط با هفته گذشته کنپور کمین کشته شد در یک برخورد در اتاوا ،

“تیم پلیس احاطه شده یک فرد در مورد 4.30 هستم و او کشته شد در یک تبادل آتش. مرحوم شناخته شد Praveen نام مستعار Bauwa Dubey بود که می خواستم در ارتباط با کنپور کمین. او حامل یک پاداش تومان 50,000 در اطلاعات منجر به دستگیری در” اتاوا سرپرست پلیس (SP) Akash تومار گفت.

هشت پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس بودند کمین در Bikru روستا در Chaubeypur منطقه Kanpur, جایی که آنها رفته بود به دستگیری Vikas Dubey و سقوط به گلوله های شلیک شده از پشت بام ها جمعه گذشته است.

پنج نفر تا کنون کشته شده در جداگانه پلیس برخورد از کنپور کمین.

قبلا Amar Dubey کشته شد در اوتار پرادش را همیرپور روز چهارشنبه در حالی که پپ گواردیولا Prakash Pandey و Atul Dubey ضرب گلوله کشته شدند در یک برخورد در کانپور در جولای 3.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de