3 مرد و 2 نر نوجوانان دستگیر شده در ارتباط با قتل رپ پاپ دود

Category: کیمیا | No comments


Pop Smoke attends the Louis Vuitton Menswear Fall/Winter 2020-2021 show as part of Paris Fashion Week on January 16, 2020 in Paris, France.

پاپ دود در مراسم Louis Vuitton لباس مردانه پاییز/زمستان 2020-2021 نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در 16 ژانویه 2020 در پاریس, فرانسه.
عکس: پاسکال لو Segretain (گتی ایماژ)

سه مرد و دو مرد نوجوانs دستگیر شده اند در ارتباط با قتل یکی از محبوب رپ پاپ Smoke با توجه به ABC لس آنجلس. رپر ضرب گلوله کشته شد Feb. 19 در هالیوود هیلز خانه. او 20 سال است.

تبلیغات

Los Angeles Police Department ستاد ارسال شده تایید دستگیری در توییتر صبح روز پنجشنبه به وقت محلی. به عنوان New York Daily News , گزارش, پلیس لس آنجلس نیست, انتشار اسامی متهمان.

تبلیغات

“کارآگاه پلیس لس آنجلس دستگیر کرده و سه نر و دو مردان نوجوان مربوط به فوریه 19th, قتل بشار جکسون نیویورک-بر اساس رپر شناخته شده به عنوان پاپ دود. ما خواهد شد ارائه اطلاعات بیشتر را به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است” به صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

پلیس در ابتدا تایید یک از دوستان کسی واقع در خانه به نام 911 گزارش مسلح مزاحمان داخل.

ABC بیشتر گزارش:

مقامات در ابتدا باور رپر مرگ مربوط به یک سرقت.

خانه که در آن تیراندازی رخ داده است متعلق به ادوین Arroyave و همسرش Teddi Mellencamp دختر Rock & Roll Hall of Famer John Mellencamp و یک ستاره “زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.”

Teddi Mellencamp قبلا گفته در Instagram که زن و شوهر تا به حال شده است به اطلاع از تیراندازی در اجاره خود را اما می دانستم که هیچ بیشتر از آنچه که آنها تا به حال دیده می شود در گزارش های رسانه ها.

تبلیغات

متولد بشار Barakah جکسون پاپ دود بود گذاشته و به استراحت در زادگاه خود از بروکلین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>