به عنوان مرگ حاکم در شهر حیدرآباد تدفین رفتن به شب

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: تعداد مرگ و میر در شهر حیدرآباد شده است نوردی در چند هفته گذشته. آن است که شاهد 20-30 مرگ و میر در روز بسیاری از آنها با توجه به حملات قلبی و ذات الریه و مشکلات تنفسی به غیر از COVID-19. تدفین می رویم در اواخر شب. محلی کابل شبکه ها و وب سایت ها telecasting تشییع جنازه کروبی از برجسته مرگ و میر.

یک زن صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود گفت: واتساپ گروه در محل شده اند وزوز با اخبار مرگ و میر در هفته های اخیر. بدن در حال به خاک سپرده شد به عنوان به زودی به عنوان مرگ رخ می دهد.

بدن یکی از شناخته شده انسان به ارمغان آورده بود در صفوف اتومبیل و دوچرخه برای کفن و دفن. “قبرستان کارگران در حال کار ساعت های اضافی به دلیل تعداد زیادی از مرگ و میر. ما شده اند به تماشای کروبی و تدفین در وب سایت و یا محلی تلویزیون کابلی ،

سید Azmath حسین Jafree رئیس جمهور از شیعه رفاه جوانان ارتباط گفت: Deccan Chronicle که جامعه خود را فرستاده است یک نماینده به وزیر K. Chandrashekar رائو درخواست تخصیص زمین برای اضافی قبرستان.

دلیل این است که در چند روز گذشته مرگ و میر در جامعه شیعه شده اند در حال افزایش به طور متوسط حدود 15 روز است. شیعیان باید تنها یک قبرستان, Taira, حضرت میر Momin R. A. در سلطان شاهی در Moghalpura.

حسین اظهار داشت که Noorkhan بازار Dabirpura, Darul Shifa, Yakutpura, Chanchalguda, Mughalpura, Talabkatta ماتا کی Khidki, Charkaman و Kalai Kaman در میان مناطق بیشتر تحت تاثیر coronavirus بیماری همه گیر.

یک عامل انتقال پول عامل در یکی از این مناطق گفت که در دایره خود را از دوستان او تا به حال شاهد حداقل 10 مرگ و میر. “ژوئن بد بود. در جولای 30, مرگ و میر رخ داده است از مردم من می دانم” او گفت:.

یک تاجر گفت: یک فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی صاحب مرده بود روز پنج شنبه در کالی Kaman منطقه است. روز بعد در روز جمعه برادر خود درگذشت. علت مرگ و میر بود گفت: به ذات الریه.

با توجه به بریده در رسانه های اجتماعی یک قبرستان در Chanchalguda به خاک سپرده 200 جسد در یک هفته. یکی دیگر از قبرستان به خاک سپرده 40 در همان هفته. یک قبرستان در Barkas است دفن حداقل 10 بدن در هر روز. یک قبرستان در اولین لنسر شاهد 30 تدفین در روز جمعه به تنهایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>