بزرگ ده حذف nonconference بازی برای سقوط ورزش

در از بین بردن nonconference بازی از سقوط برنامه پنج شنبه های بزرگ ده یک حرکت ساخته شده است که اثرات عمده کالج ورزشی چشم انداز در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به خصوص در فوتبال کالج است.

این اولین گام منطقی نسبت به اجتناب از لغو. هنوز هیچ سقوط ورزش هنوز هم ممکن است چه انتظار با عدم قطعیت در اطراف COVID-19 بزرگ ده رهبران ابراز پنج شنبه.

“ما ممکن است یک کالج, فصل فوتبال در ده” کنفرانس کمیساریای کوین وارن گفت: در ده شبکه. “اما با ساخت مطمئن شوید که ما را نگه داشته و ما برنامه ریزی ما بازی ما رقابت درون ده بزرگ خانواده در این امر به ما اجازه می دهد انعطاف پذیری ما را در موقعیت بهتری احتمالا به بازی.”

Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت صحبت ماه پیش از خوش بینی خود را از داشتن Buckeyes football جمعیت در ده ها هزار نفر در حداقل. که تن به شدت تغییر پنجشنبه به نگرانی آن را نمی ممکن است امن برای بازی.

اسمیت پخش سرخوردگی بیش از مردم با پوشیدن ماسک و پس از نه سالم پروتکل برای کاهش coronavirus گسترش یافته است.

“همانطور که ما از طریق رفت و ممکن است من احساس خوش بینانه است که چیزهایی بودند که موفق” اسمیت گفت: در ده شبکه. “سپس در ماه ژوئن رسید و ما شروع به شل کردن برخی از فرصت ها و در حال حاضر ما یک سنبله دوباره. … من فقط نمی دانم اگر ما قادر خواهد بود به رقابت در این پاییز. اما من واقعا دوست دارم این موقعیت ما خودمان را با کنفرانس-تنها برنامه است.”

اسمیت اضافه شده است که آن را آسان تر برای لغو کنفرانس ها و تنظیم زمانی که برخی مناطق COVID-19 سنبله. آرایش هم باز یک فرصت بهتر به هنوز هم برای یک کنفرانس قهرمانی.

Gophers برنامه ریزی شده بود به بازی nonleague فوتبال بازی برابر فلوریدا آتلانتیک (Sept. 3) تنسی Tech (Sept. 12) و BYU (Sept. 26) همه در TCF بانک ورزشگاه. برجسته ترین nonconference ده بزرگ فوتبال matchup دیگر به بازی می شود بر اساس تصمیم گیری خواهد شد ویسکانسین بازی Oct. 3 در مقابل نوتردام در Lambeau Field در خلیج سبز. در یک بیانیه Badgers مدیر ورزشی بری آلوارز گفت: این مدارس به دنبال تغییر زمان رقابت برای یک فصل دیگر.

دیگر خیمه nonconference ترکیب هیرو در حال حاضر ناپدید شامل میشیگان در واشنگتن در سپتامبر. 5 و ایالتی اوهایو در اورگان, Penn State at Virginia Tech و آیووا در ایالت آیووا در سپتامبر. 12.

وارن گفت: بزرگ ده است در روند نهایی برنامه است که بهترین کار خود را با تلویزیون همکاران و مدارس پرداختن به سفر و عملیات ملاحظات. 10 کنفرانس بازی گزارش شده است که رفتن به آن اضافه شود در فوتبال, در حالی که احتمالا در حال حرکت بخش بازی ها به بازی اول است.

“طی هفته آینده یا بنابراین ما کار را از طریق تمام برنامه ریزی ها مسائلی است که ما باید برای مقابله با, اما همچنین ارائه برخی از ده بزرگ فوتبال امیدوارم در پاییز به طرفداران ما,” او گفت:. “این بوده است جالب آخرین چهار ماه به حداقل می گویند در بسیاری از سطوح.”

Gophers در حال برنامه ریزی برای بازی های بزرگ خود ده فوتبال بازکن سپتامبر. 18 در خانه در برابر آیووا اما معلوم نیست اگر که خواهد شد به تعویق افتاد. مینه سوتا فصل تنظیم شده برای شروع سپتامبر. 3. دیگر Gophers سقوط ورزشی شامل والیبال زنان, مردان و زنان در سرتاسر کشور و فوتبال زنان.

Gophers مدیر ورزشی علامت Coyle پشتیبانی ده بزرگ تصمیم در بیانیه ای در روز شنبه.

“ما به وضوح درک وجود دارد بیشتر از پاسخ به سوالات در حال حاضر,” او گفت:. “اما ما بهترین های ما برای پاسخ به آن مناسب زمانی که اطلاعات بیشتری در دسترس است.”

یک اثر موج دار شدن از انواع ایجاد شد که آیوی لیگ این تصمیم را روز شنبه به تعویق انداختن همه سقوط های ورزشی در این سال از جمله فوتبال است. در همان روز استنفورد نیز کاهش 11 ورزش برای کاهش بار مالی بر آن گروه ورزشی.

در بخش دوم و بخش سوم ورزش شدند و موافقت خود را به منظور کاهش فوتبال برنامه توسط یک زن و شوهر بازی ها نیز به مدارس اجازه می دهد زمان بیشتری برای مقابله با این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de