مردم سیاه و سفید هنوز هم به طور نامتناسبی بازداشت برای در اختیار داشتن ماری جوانا در کالیفرنیا با وجود قانونی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Black People Are Still Disproportionately Arrested for Marijuana Possession in California Despite Legalization

عکس: شاتر (شاتر)

امید وجود دارد که هنگامی که ایالات مانند کالیفرنیا رای به قانونی کردن ماری جوانا, آن را مرتبط با کاهش ماری جوانا مربوط به دستگیری برای مردم سیاه و سفید. در لس آنجلس مقابل ثابت کرده است درست باشد با توجه به عدم دسترسی به ابزارهای قانونی و نوار قرمز ساخت آن را سخت تر برای کارآفرینان برای شکستن به صنعت.

تبلیغات

تالار گفتمان گزارش که تعدادی از افراد دستگیر شده در ماری جوانا اتهامات در L. A به طور پیوسته افزایش یافته بیش از سه سال گذشته رفتن از 173 دستگیری در سال 2017 به 239 دستگیری در سال 2018 و افزایش دوباره به 261 دستگیری در سال 2019. در سال گذشته مردم سیاه و سفید ساخته شده 32.2 درصد از ماری جوانا مربوط دستگیری با وجود تنها نمایندگی 8.9 درصد از جمعیت شهر است. نسبتا سفید مردم که 28.5 درصد از جمعیت این شهر تنها اختصاص 11.5 درصد از ماری جوانا بازداشت. شماره آمده از داده های ارائه شده توسط اداره پلیس لس آنجلس.

“قانونی کردن ماری جوانا می تواند به طور چشمگیری کاهش دستگیری به طور کلی از جمله تعداد دستگیری از مردم از رنگ اما آن را نمی توانید به تنهایی خنثیسازی نژادی مغرضانه پلیس و بسیار بزرگتر مسئله چگونه و چرا ما بیش و ناعادلانه پلیس برخی از جوامع است. و من فکر می کنم این اعداد نشان می دهند که مشکل بزرگ.,” تامار تاد یک حقوق مدنی وکیل که همچنین خدمت در کالیفرنیا شاهدانه کمیته مشورتی گفت: تالار گفتمان.

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشتهکالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد که قانونی کردن ماری جوانا در نظر گرفته شده به منظور کاهش برخی از نابرابری نژادی در سیستم عدالت کیفری وقتی که می آید به اتهام مواد مخدر. قضاوت توسط تعداد آن را سهوا به حال اثر مخالف و بخش بزرگی از آن ناشی از عدم دسترسی قانونی. در حالی که عمدتا سفید در مناطقی مانند غرب هالیوود و استودیو سیتی ده ها تن از درمانگاه ها تمامیت جنوب لس آنجلس است که شامل عمدتا سیاه و سفید محله مانند وات کمتر از 10 درمانگاه ثبت شده در کل. “قانونی ایجاد دسترسی قانونی اما این دسترسی را می توان نابرابر. کسانی که با وسیله ای به دسترسی محدود حقوقی عرضه حمل و نقل به یک منبع قانونی و محل اقامت خصوصی که در آن آنها از نظر قانونی می تواند مصرف منعکس بزرگتر نژاد و ثروت و نابرابری در جامعه فراتر از ماری جوانا” تاد گفت.

از تالار گفتمان:

منتقدان شارژ است که این شهر روند اعطای مجوز برای درمانگاه ماری جوانا ارائه نمی دهد فرصت کافی برای کسب و کار در مناطق که تا به حال متحمل فشار و سرکوب گرانه با مواد مخدر سیاست. این شهر وزارت شاهدانه مقررات اعلام کرد اجتماعی-حقوق صاحبان سهام برنامه تابستان گذشته کمک خواهد کرد که متقاضیان تقاضا برای مالکیت فرصت ها در صنعت ماری جوانا “به منظور کاهش نابرابری در نتایج زندگی برای جوامع به حاشیه رانده شده و به آدرس نامتناسب اثرات جنگ با مواد مخدر.”

به لس آنجلس شورای شهر نیز تغییر معیار برای افرادی که واجد شرایط برای این برنامه مطمئن شوید که کسانی که سخت ترین ضربه نابرابر مواد مخدر سیاست هستند قادر به بهره مندی از سیاه شاهدانه کارآفرینان کمتر. این شهر همچنین تغییر قوانین در مورد زمانی که شاهدانه شرکت می تواند باز در محلات است که در حال حاضر آمار محدودیت در تعداد درمانگاه ها.

تا کنون از 411 ماری جوانا بازداشت که رخ داده است در L. A در این سال تنها 20 از آنها برای سیگار کشیدن ماری جوانا ، اکثریت قریب به اتفاق باقی مانده دستگیری در حال ثبت به عنوان “داشتن ماری جوانا برای فروش” یا “حمل و نقل/فروش/تزیین/و غیره.” ناشناس کارآگاه با 77th سنت ایستگاه گفت, تالار گفتمان که این دستگیری ها اتفاق می افتد به دلیل یک افسر دیدن کسی که فروش ماری جوانا و یا پیدا کردن شواهد مانند baggies یا مقیاس است که می تواند آنها را به این باور ماری جوانا بود و نه برای مصرف شخصی است.

نیک استوارت-Oaten وکیل لس آنجلس عمومی دفتر مدافع گفت: تالار گفتمان که در گزارش پلیس در این دستگیری ها به طور معمول نمی دولت است که این افسر در واقع شاهد یک فرد فروش ماری جوانا. به جای آن به مراتب شایع تر است که بازداشت شده است با توجه افسر فرض کنید یک فرد بود, فروش ماری جوانا با توجه به شواهدی مانند در اختیار داشتن یک مقدار زیادی از ماری جوانا یا چیزی به عنوان ساده به عنوان baggies.

تبلیغات

“مشکل این است که بسیاری از چیزهایی که نشان می دهد یک متهم فروش ماری جوانا را می توان راه های متعدد و لزوما اثبات که متهم به فروش بود. برای مثال این واقعیت است که متهم به حال بسیاری از ماری جوانا می تواند به معنای متهم بود اما آن را نیز می تواند فقط به معنای متهم امثال علف هرز” استوارت-Oaten گفت: تالار گفتمان.

به نوبه خود, NAACP در تلاش است تا مراحل را برای رسیدگی به این موضوع در حال انجام. با توجه به Ron حسون صندلی کالیفرنیا-هاوایی امور خارجه کنفرانس شعبه کمیته توسعه برای NAACP سازمان ارسال یک سری از پیشنهادات برای هر دو پلیس لس آنجلس رئیس میشل مور و شهردار اریک Garcetti در ماه ژوئن به نام “سیاه و سفید جامعه سلامتی است.” پیشنهاد توصیه می شود برنامه های متعدد برای شهر به پیاده سازی آن را افزایش می دهد گنجاندن سیاه و سفید از مردم این شهر در صنعت ماری جوانا.

تبلیغات

“ما علاقه مند به داشتن مکالمات با پلیس لس آنجلس به بینش بیشتر به همین دلیل [دستگیری] شماره می رویم تا برای آمریکایی های آفریقایی تبار. آن را ناشی از دهها? این مهم است که ما درک می کنیم که چگونه این قانون مؤثر است جامعه ما” حسون گفت.

متاسفانه این روند تنها برجسته در ادامه واقعیت است که این قانون به طور مساوی اجرا بین سیاه و سفید مردم است. در حالی که قانونی است گام های لازم آن را در نهایت نیم اندازه گیری اگر آن را شامل نمی شود مراحل را به اطمینان حاصل شود که افرادی که برای مدت طولانی با مته سوراخ کردن فشار از جنگ با مواد مخدر ارائه شده هر دو سهولت دسترسی به ماری جوانا قانونی و یک مسیر به مالکیت وقتی که می آید به درمانگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>