Bodycam فیلم ققنوس مرگ انسان نشان می دهد نگران کننده Similiarites به جورج فلوید


Illustration for article titled Bodycam Footage of Phoenix Mans Death Reveals Disturbing Similiarites to George Floyd

عکس: شاتر (شاتر)

“من نمی توانم نفس بکشم” به depressingly تبدیل شدن به یک مشترک خودداری کنند به عنوان آن مربوط به خشونت پلیس.اریک گارنر جورج فلوید و تعداد بیشماری از مردان و زنان که به زبان آمده این کلمات قبل از مرگ در بازداشت پلیس آشکار است که این است که برخی از ناهنجاری. و در حال حاضر متاسفانه محمد Muhaymin جونیور‘s است نام دیگری برای اضافه شدن به این لیست.

تبلیغات

سی ان ان گزارش که به تازگی منتشر شده bodycam فیلم نشان می دهد Muhaymin بارها و بارها گفتن افسران که او نمی تواند نفس کشیدن در حالی که آنها او را بازداشت کردند. در 27 ژانویه 2017, ققنوس پلیس در پاسخ به یک تماس از یک مرکز جامعه Muhaymin آباد در Maryvale, Ariz. او می خواست به استفاده از دستشویی در مرکز اما آنها اجازه نمی دهد او را به رفتن با او را حمایت عاطفی سگ. پس از Muhaymin استدلال با مدیر یک کارمند دستور داده شد به 911 تماس بگیرید. در ابتدا زمانی که ماموران وارد آنها اجازه Muhaymin به استفاده از دستشویی با سگ خود را اما یک بررسی زمینه های فرار در Muhaymin در حالی که او در آنجا نشان داد او برجسته حکم تخطی از قانون در اختیار داشتن ماری جوانا لوله.

از سی ان ان:

زمانی که Muhaymin پدید آمده از دستشویی وضعیت سرعت spiraled خارج از کنترل است. افسران تلاش برای دستگیری او و در نهایت Muhaymin زخم رو به پایین در پیاده رو فقط در خارج از مرکز با حداقل چهار افسر در بالا از او در تلاش برای قرار دادن دست خود را در کافهای. در عرض هشت دقیقه Muhaymin مرده بود. سگ او دیده نشده از.

این Muhaymin خانواده تحت پیگرد شهر 10 میلیون دلار در یک قتل غیر عمدی کت و شلوار است که نام 10 ققنوس افسران پلیس به عنوان متهمان است و انتظار می رود برای رفتن به محاکمه با حضور هیئت منصفه در اوایل سال آینده.

“به طور کلی ارسال مسلح افسر پلیس با اسلحه به مقابله با کسی که با داشتن یک mental breakdown — این یک دستور غذا برای فاجعه” گفت: خانواده, وکیل, David Chami.

تبلیغات

“ما شنیده شهردار ققنوس و رئیس پلیس ققنوس پلیس صحبت در مورد آنچه اتفاق افتاده در مینیاپولیس, می گویند که آنها شرمنده محکوم افراد درگیر به عنوان اگر آن را چیزی جدا از ما. آنها هرگز اذعان کرد که آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید خود را به پلیس ماموران را در اینجا به محمد Muhaymin” گفت: Viri هرناندز مدیر اجرایی Poder در عملیک ققنوس گروه حمایت سی ان ان گفت.

اسوالد Grenier, Jason Hobel رونالدو Canilao و دیوید سر چهار افسر درگیر شدند و موضوع را به هر گونه اقدام انضباطی برای Muhaymin مرگ و چهار هنوز فعال در نیروی. ققنوس نیروی پلیس یکی از بزرگترین نیروهای پلیس در این کشور غیر نظامی بدون نظارت هر چند با توجه به AZ مرکزی, ققنوس شورای شهر به تصویب تقریبا 3 میلیارد دلار برای رفتن به سمت تشکیل یک نظارت هیئت مدیره در ماه گذشته. ققنوس PD انجام تحقیقات خود را از Muhaymin را مرگ در بر داشت و هیچ تخلف است. “این بخش در حال بررسی است خود را در اینجا. وجود انگیزه ای برای پیدا کردن هیچ تخلف” Chami سی ان ان گفت.

Muhaymin به طور متناوب بی خانمان و دچار اسکیزوفرنی و اضطراب با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط سی ان ان. افسران می تواند حتی شنیده می شود اشاره Muhaymin سلامت روانی و گفت: “او کمی 918” است که پلیس کد برای بیماران روانی است.

با وجود Muhaymin نه جسمی خشونت آمیز در برخورد ققنوس پلیس با اینحال گفت که Muhaymin تا به حال حمله یک افسر و کارمند مرکز جامعه. “هنگامی که آنها تا به حال جمع شدن کسانی که اظهارات? آنها هرگز.” Chami گفت: از پلیس.

تبلیغات

کالبد شکافی انجام شده توسط Maricopa County, معاینات پزشکی, دکتر آماندا Maskovyak برچسب Muhaymin مرگ یک قتل و گفت: علت اصلی مرگ ایست قلبی تشدید شده “بیماری عروق کرونر و بیماری روانی حاد مسمومیت با متامفتامین و اعمال فیزیکی در طول اجرای قانون subdual.” Muhaymin خانواده به ارمغان آورد دکتر بنت Omalu به عنوان شاهد متخصص که مخالف با Maskovyak را ارزیابی.

از سی ان ان:

“خفگی ناشی از فشرده سازی از تنه و بدن” — و نه شرایط اساسی و یا استفاده از مواد مخدر — علت مرگ بود گفت: Omalu یک آسیب شناس پزشکی قانونی شناخته شده برای تحقیقات خود را در پس از سانحه مزمن انسفالوپاتی (CTE) آسیب در بازیکنان فوتبال و, بود که به تصویر کشیده شده توسط ویل اسمیت در 2015 فیلم “ضربه مغزی.”

زمان Muhaymin آغوشش استفراق کند همچنان کودکش بدن خود را به حال شده است فشرده تحت وزن از افسران برای هشت دقیقه Omalu نوشت: در یک گزارش برای خانواده وکیل. این “بالا در مقیاس آسیب زای” باعث Muhaymin به استفراغ که وارد شده و خود را مسدود معابر هوا برش اکسیژن به مغز او و منجر به “مرگ ناگهانی” Omalu گزارش می گوید.

این گزارش به طور انحصاری به دست آمده توسط سی ان ان آمده است: “اگر محمد نکردند برخورد پلیس در Jan. 4, 2017, او نمی خواهد که درگذشت.”

تبلیغات

آزادی از بدن دوربین فیلم می آید به عنوان ققنوس پلیس تحت فشار از معترضان به انتشار بدن دوربین فیلم از تیراندازی مرگ جیمز گارسیا توسط ققنوس افسران پلیس در جولای 4th. در ماه مه تظاهرات برگزار شد در این شهر که در Dion جانسون درگذشت پس از کشته شدن یک سرباز دولت. در سال 2018 یک گزارش از پولیس ملی پایه نشان داد که ققنوس پلیس چراغ ملت در افسر درگیر تیراندازی با 23 از 44 حوادث گزارش شده که در آن سال منجر به مرگ قربانی.

Chami گفته است که به طور مشابه به کلرادو فرماندار Jared پلیس بازگشایی این تحقیقات به الیاس McClain مرگ او می خواهم Muhaymin مرگ دوباره مورد بررسی قرار گرفت و همچنین. Mussallina Muhaymin محمد این کار ابراز تمایل برای بهتر پلیس نظارت در ققنوس.

تبلیغات

“پلیس شد و قاضی و هیئت منصفه و جلاد. و فقط به خاطر او می خواست به استفاده از یک حمام عمومی.” Mussallina سی ان ان گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de