درجه یک, Bougie ضامن دار و انیمیشن: مگان تو نریان آغاز بکار یک ‘وحشی’-الهام Collab با Crunchyroll

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Classy, Bougie, Ratchet—and Anime: Megan Thee Stallion Debuts a Savage-Inspired Collab With Crunchyroll

عکس: Crunchyroll

اگر شما یک “Savage” در حال حاضر شما می توانید آن را می گویند با قفسه سینه خود را. این هیچ راز که مگان تو نریان او را دوست دارد برخی از انیمه; اگر او متحرک تصویری برای ضربه تک “وحشی” نمی نکته ما خاموش بهر جستجو در گوگل نام او جفت شده با “انیمیشن” فورا تولید ده از داد. ما حتی قبلا مستند آن را در اینجا در تب و تاب بودن در طول مگان برای اولین بار “دختر داغ تابستان” در سال گذشته به عنوان او ایجاد ترکیبی شخصیت “Todoroki تینا” به صورت یک داستان پوشش برای مجله مقاله.

تبلیغات

در واقع انیمیشن مراجع همه و از طریق تو کیک گوشت گاو را به بدن در حال رشد پس از آن باید به عنوان یک سورپرایز بزرگ است که برای دومین دختر داغ تابستان (بله, آن را هنوز هم در شما نیست داغ در زیر این ماسک?), او با همکاری Crunchyroll جهان محبوب ترین انیمیشن های تجاری برای ایجاد یک کپسول مجموعه ای از merch بر او بسیار خود تصویر متحرک برای خود در خانه streetwear خط CR را دوست دارد.

تبلیغات

به عنوان نام تجاری گفت: تب و تاب بودن تا مگان مشغول به کار از نزدیک با تیم خود را در او منحصر به فرد “وحشی” خط از CR را دوست دارد. “مجموعه قطاری متحرک جلال رسمی ‘وحشی’ موزیک ویدیو با شش منحصرا طراحی قطعه: دو پیراهن و دو پیراهن یکی آستین پیراهن و یک کیسه حمل و نقل کردن” آنها اذیت. و همه شما پایینی می تواند تسویه حساب تا برای تو کیک گوشت گاو در حال حاضر به عنوان مجموعه ای در دسترس برای قبل از سفارش از جولای 9 ژوئیه 20.

آیا می خواهید به شنیدن بیشتر در مورد چگونه انیمیشن تحت تاثیر قرار تو کیک گوشت گاو چشم انداز? اتمام او در مصاحبه با Crunchyroll—و شنیدن در مورد انیمیشن له—زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>