منکیتو – در یک شهر دانشگاهی فلفلی با میله اغلب پرتکاپو با تشنه دانشجویان اخیر سنبله از COVID-19 موارد نسبت به فصل تابستان افزایش maskless افراد جوان است که سوخت در حال رشد بیم و هراس برای آمدن ترم پاییز. بیش از 16000 دانش آموزان انتظار می رود به فرود در جنوب این, Minnesota شهرستان تا پایان ماه اوت با بسیاری از دوباره هجوم آوردند به میله به نوشیدن و ممزوج شدن.

بارها شده است برچسب گذاشته شده توسط عنوان نقاط داغ برای گسترش این ویروس در مینه سوتا و در سراسر کشور پس چه اتفاقی می افتد در این شهر موسسات نوشیدن بیش از چند هفته آینده می تواند تاثیر واقعی در اندازه و محدوده مورد انتظار موج دوم coronavirus. آن را نیز ممکن است به این سوال پاسخ: می توانید بارها و COVID-19 همزیستی?

از نوار مدیران به شهرستان منکیتو رهبران بسیاری می گویند چالش خواهد بود که چگونه به بهترین تعادل احتیاط و نیاز به جلوگیری از شیوع آینده با پول مورد نیاز است که جوانتر نوار کاربران فراهم می کند.

در منکیتو ، 507 یکی از چندین میله مقامات دولتی عنوان یک سایت اخیر COVID-19 شیوع بیماری در میان بزرگسالان جوان است. اشعیا Pitchford مدیر کل در مرکز شهر بار اذعان راه رفتن بر روی یک چاقو لبه.

“این یک خط بسیار خوب برای پیاده روی و آن را دشوار است, به خصوص زمانی که وجود دارد نه یک کل بسیاری از راهنمایی و کل بسیاری از پروتکل” Pitchford گفت.

اعضای هیات پوشیدن ماسک و دستکش, او گفت:. داخل صندلی شده است فاصله و کاهش به 35 مشتریان در یک زمان. داخل صندلی در دسترس است تنها با رزرو.

“شما می دانید ما در را باز کرد در تاریخ 1 ژوئن و آنها از نوع فقط بگو مطمئن شوید که هر کس با پوشیدن ماسک. مطمئن شوید که هیچ کس بیمار است و شما می دانید در حال حاضر شما می توانید باز,’ ” Pitchford گفت. “بسیاری از بار و رستوران صاحبان احساس می کنید شما باید به آنچه که امن ترین است برای کارکنان خود و مشتریان خود را.”

پس از شنیدن گزارش می دهد که بسیاری از این شهر بار مراجعان بودند با پوشیدن ماسک های منکیتو شورای شهر در هفته گذشته به تصویب ماسک فرمان است که طول می کشد تا اثر جمعه و طول می کشد 61 روز.

آن نیاز به بسیاری از افراد بیش از سن 12 سالگی به پوشیدن ماسک در داخل خانه و عموم کارکنان باید پوشیدن ماسک در کار است.

این یکی از چندین مینه سوتا شهرستانها نیاز به ماسک و یا با توجه به انجام این کار است.

رئیس شورای شهر مایک Laven گفت: امیدوار فرمان کمک می کند تا مردم ایجاد عادات جدید است.

اگر آنها استفاده نمی اجتماعی فاصله و نشانه این است که جوان, نوار, کاربران که سوخت اخیر سنبله در ویروس نمی شد انجام است که — شاید یک ماسک فرمان آغاز خواهد شد در حال حرکت شماره گیری Laven گفت.

متخلفان صورت بالقوه جریمه برای پوشیدن ماسک و مزمن scofflaws می تواند ضربه با خاطی اتهامات عنوان شده علیه. اما Laven گفت: مسئولان انتظار نداریم که به مجازات بسیاری از. رایج ترین پاسخ به مردم با پوشیدن یک ماسک خواهد بود, آموزش و پرورش, او گفت:.

“جامعه در حال رفتن به باید حدود شش تا هشت هفته قبل از آمدن بچه ها به دانشگاه برای دریافت رفتار کردن” Laven گفت. “این تنظیم یک هنجار شده است.”

دانش آموزان پس از بازگشت, جدید فرمان را به برخی از فشار نوار صاحبان که تلاش کرده اند از ماه ژوئن به تغییر شیوه جمع مردم این شهر در میله های زندان. در حال حرکت به رزرو پوشیدن ماسک زمانی که نشسته در یک جدول و یا در حالی که راه رفتن به حمام خواهد بود تنظیم و Laven گفت.

“من تا به حال بسیاری از مکالمات با نوار صاحبان که گفت: این نوع از سخت به شکستن این عادت مانند ایستاده در نوار و یا ایستاده در یک, گروه,” او گفت:.

در سوزان اواخر بعد از ظهر در خارج سرآمد Sports Bar & Grill, یکی دیگر از منکیتو بار با شناسایی COVID-19 شیوع دوستان سامی Kuhlow و سیدنی Brezany گفت: آنها باور نمی های اخیر سنبله در موارد ادامه خواهد داد در منکیتو در میان 20-چیزی شبیه به خود را دارند. آنها ویژگی های اخیر چشم انداز مثبت به افراد جوان کمی هم بزنید پس از تعطیلی و قرنطينه برداشته شد در ماه ژوئن.

“آن را تا به حال تا حد زیادی به انجام با آن فقط مایل است که انسان در تماس با” Brezany گفت. “من درک می کنم که چرا مردم نا امید شده بودند به خصوص که با جمعیتی از آنجا که آنها تا به حال به تمام کسانی که اقدامات احتیاطی و بودن در انزوا.”

Kuhlow گفت: در چند گروه سنی خود نگران ابتلا به ویروس. تنها دو COVID-19 مرگ و میر در مینه سوتا را درگیر افراد زیر 30 اگر چه مقامات بهداشتی دولت از ترس که کروناویروس در میان این جوان موبایل جمعیت می تواند به افراد مسن بیشتر در معرض خطر است.

“مردم عصر ما نیست به فکر کردن در مورد که ما که در حال حلق آویز کردن با” Kuhlow گفت. “بنابراین ما مانند,” اوه, ما برای زنده ماندن COVID اگر ما آن را دریافت کند.’ “

اما خطرات ناشی از گسترش این ویروس به آسیب پذیر تر مردم در حال غرق شدن در Brezany گفت. که ‘ به همین دلیل او و Kuhlow گفت: آنها اعتقاد ندارند که افراد جوان در حال رفتن به علت دیگری سنبله.

“من زندگی نمی کنند اطراف, اعضای خانواده, و من نمی دیدن پدربزرگ و مادربزرگ من” Brezany گفت. “اما من می دانم که زمانی که من هستم رفتن به یک محیط که در آن من می تواند در تماس با این نوع از خطر جمعیت من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و پوشیدن ماسک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de