حیدرآباد: گزارش تخریب دو مسجد و معبد را در محل از دبیرخانه پیچیده در حیدرآباد به استناد واکنش شدید از رهبران دو جامعه. یک گزارش منتشر شده در یک اردو روزانه در مورد تخریب باعث خشمگین واکنش از یک مقطع از مردم است.

در بیانیه رهبران ایالات مسلمان فروم (UMF) — MIM جمهور Asaduddin Owaisi, Moulana سید شاه علی اکبر Nizamuddin (صدراعظم جامع Nizamia), مولانا خالد Saifullah رحمانی (دبیر مسلمان شخصی قانون هیئت مدیره) مولانا صفی احمد مدنی (اهل عراقى), Moulana حامد محمد خان (دولت, رئیس جمهور, Jamaat-e-Islami) — محکوم به اتهام تخریب مساجد.

آنها گفتند که این صدمه زدن به احساسات مسلمانان است. با تخریب مساجد و وزیر K. Chandrashekar رائو از دست داده بود اعتماد خود را به آنها گفت.

آنها خواستار آن شدند که دولت بازسازی مساجد غفلت از آن مسلمانان خواهد بود مجبور به اعتراض. این UMF رهبران محکوم انفعال Wakf هیئت مدیره در حفاظت از مساجد.

دولت رئیس جمهور Vishwa هندو Parishad راما Raju گفت که این مایه تاسف است که حتی مکان عبادت بودند دیگر امن است.

“ما می توانیم حفظ این اماکن و آماده سازی یک طراحی بدون آسیب رساندن به آنها. اگر جابجایی آنها لازم بود و سپس هر دو جوامع به حال گرفته شود به اعتماد به نفس با یک وعده به بازسازی آنها. دولت نباید صدمه زدن به احساسات مذهبی هر جامعه” او ادعا.

دولت رئیس جمهور علمای عقبی مولانا حافظ شیرازی همکار Shabbir Ahmed گفت: این غم انگیز توسعه در جامعه است.

“پیش از آن یک مسجد تخریب شد و در Amberpet برای جاده-گسترش و در اعتراض ما دولت وعده داده شده برای بازسازی آن است. اما هیچ اقدام صورت گرفته تا کنون و در حال حاضر دولت با خاک یکسان در دو مسجد. هیچ رهبر مسلمان از حزب اتحاد اعتراض اما ما نمی خواهد سکوت کند. ما تماس بگیرید برای اعتراض به تخریب قبل از مساجد,” او گفت:.

TS BJP رئیس سخنگوی K. کریشنا ساغر به شدت محکوم کرد “بی رحم و بی پروایی نشان دادن رفتار” دولت در گزارش تخریب معبد و دو مسجد در داخل ساختمان دبیرخانه پیچیده است.

او گفت: “بی جی پی را تا پایه سطح اضطراب اگر این مکان عبادت تخریب شده اند. ما هشدار می دهند و دولت از عواقب جدی برای این نامحسوس و حیله گر عمل می کنند”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de