Doval-وانگ یی ممکن است از سرگیری مذاکرات بیش از لاداخ مرز اختلاف

Category: کیمیا | No comments

هند و چین به زودی برگزاری جلسه دیگری از ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور (WMCC) “را به جلو روند متارکه و د-تشدید” توسط نیروهای نظامی هر دو کشور در خط کنترل واقعی (LAC) دهلی نو گفت: در روز پنج شنبه.

وزارت امور خارجی گفته است که مشاور امنیت ملی agnew به حال قاطعانه گفت: وزیر امور خارجه چین وانگ یی در مکالمه تلفنی روز یکشنبه که نیروهای نظامی باید “همیشه گرفته شده از یک روش بسیار مسئول نسبت به مدیریت مرزی” اما در همان زمان “عمیقا متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و امنیت”.

MEA همچنین تصریح کرد هند موقعیت است که “اخیر چینی ادعا می کند به Galwan دره منطقه اغراق آمیز و غیرقابل دفاع”. هر دو کشور شده اند سرزنش یکدیگر برای برخورد مرگبار بین نیروهای دو طرف در Galwan ولی در Ladakh بخش در اواسط ماه ژوئن. جلسه WMCC تا به حال نیز انجام گرفته به تازگی به بحث در مورد د-تنش در لاک.

هر دو آقای Doval و آقای وانگ یی نیز ویژه نمایندگان (SRs) از کشور خود برای این مرز مذاکرات بین دو طرف است. MEA تصریح کرد: آن بیانیه صادر شده در اوایل این هفته که هر دو SRs بود روز یکشنبه توافق کردند که “لازم بود تا اطمینان حاصل شود در اولین متارکه کامل نیروهای نظامی در امتداد لاک و د-تنش در هند-چین مناطق مرزی برای بازگرداندن صلح و آرامش در مطابق با موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل”. و اشاره کرد که “یکی از مفاد اصلی این توافق نامه های دو جانبه است و تعهد دو طرف باید به شدت احترام و رعایت لاک دو SRs “همچنین توافق کردند که دو طرف باید با هم کار کنند برای جلوگیری از هر حادثه ای در آینده است که می تواند برهم زدن صلح و آرامش در مناطق مرزی”.

روز پنجشنبه MEA گفت: “در طول مکالمه NSA (آقای Doval) منتقل قاطعانه هند بر تحولات اخیر در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) از جمله در Galwan منطقه دره. NSA تاکید کرد در این زمینه است که هند سربازان همیشه گرفته شده از یک روش بسیار مسئول نسبت به مدیریت مرزی و در همان زمان نیروهای ما بودند عمیقا متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و امنیت است.”

MEA افزود: “دیپلماتیک و مقامات نظامی از هر دو طرف ادامه خواهد داد و جلسات خود را به جلو روند متارکه و د تشدید توافق به ویژه نمایندگان. جلسه بعدی ساز و کار برای مشاوره و هماهنگی در هند-چین مرز امور (WMCC) است که انتظار می رود به زودی کنند.”

MEA سخنگوی Anurag Srivastava همچنین گفت: “اجازه دهید به شما یادآوری کنم که در چند هفته گذشته ما را ساخته اند اظهارات چند هجی کردن قاطعانه موضع دولت در جنبه های مختلف از وضعیت فعلی در بخش غربی هند-چین مناطق مرزی. آنها عبارتند از: موضع ما است که اخیر چینی ادعا می کند به Galwan دره منطقه اغراق آمیز و غیرقابل دفاع; که لاک باید به شدت مورد احترام و مشاهده این را به عنوان پایه ای برای صلح و آرامش در مناطق مرزی است و نه طرف باید هر یک جانبه عمل به آن را تغییر دهید. ما باقی می ماند متقاعد نیاز برای تعمیر و نگهداری از صلح و آرامش در مناطق مرزی و حل و فصل اختلاف از طریق گفت و گو در همان زمان ما نیز به شدت متعهد به حصول اطمینان از هند حاکمیت و تمامیت ارضی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>