سابق خدمتگزاران در نامه سرگشاده: وصله پینه کردن سیستم هوش برای جلوگیری از دیگر Galwan

در زمانی که وضعیت در شرق لاداخ عنوان شده است نسبت به حالت عادی پس از دو ماه کشمکش بین هند و چین ارتش 144 جانبازان نظامی نوشته اند نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور نخست وزیر رئیس دفاع کارکنان و سران نظامی درخواست فوری توجه در چند نقطه از نگرانی در ارتش.

در میان 144 امضا کنندگان این نامه هستند دریاسالار Laxminarayan Ramdas Lt Gen Suresh Samarth و Lt Gen نارندرا Aul.

بیان کرد که هیچ یک از امضا کنندگان متعلق به هر حزب سیاسی این نامه را بخوانید: “از دست دادن بیست Jawans از جمله شرکت سرهنگ Santosh ببو در ژوئن 15/16 در Galwan ولی عمیقا نگران کننده و پرسش”.

باز نامه ای ادعا کرد که هوش شکست شده اند می تواند بزرگترین دلیل برای Galwan دره بست که به کشته شدن 20 سربازان هندی. “در حالی که ما بپذیریم که شکست اتفاق می افتد در هر سیستم در زمان نمونه یا ما سیستم هوش داشت که مایل و یا اطلاعاتی که از آن به دست آمده نمی رسد این زمینه واحد در زمان” در این نامه گفت: در حالی که اصرار دولت برای وصله پینه کردن سیستم هوش.

در این نامه همچنین اعلام کرد که مرکز و ارتش هند باید با صدور یک بیانیه رسمی در مورد Galwan برخورد به شایعات و گمانه زنی به بقیه. “بنابراین ما می خواهیم که در صورت چنین موقعیت های آینده تنها اظهارات رسمی صادر می شود به طوری که هندی است و نه اشتباه و متجاوز ملت نه سیاسی به دست آوردن مزیت” آن را بخوانید.

نظامی از جانبازان خواست این مرکز برای تشکیل یک حقیقت یاب به منظور بررسی تهاجم و مداخله توسط PLA در عکاسی چانه Ladakh آروناچال پرادش و در امتداد مرز تبت و اضافه کرد که این گزارش باید مطرح شود در Lok سبها در یک زمان محدود به شیوه ای.

باز نامه ای خواست این مرکز برای جلوگیری از وابستگی به ارتش برای حفظ امنیت داخلی به وضوح اشاره در ارتش نقش فعال در مهار ستیزه جویی در کشمیر و شمال شرق. علاوه بر این, آن همچنین اشاره کرد که CAPFs که شبه نظامی مستقر شدند در مناطق مرزی که نیاز به تحت ارتش را به اتهام. این نامه سرگشاده در نتیجه خواستار عقلانی از سیاست.

اما در یک مطلب قابل توجه بیانیه جانبازان نظامی خواست اتحادیه دولت به تمرکز بر روی پیدا کردن یک راه حل سیاسی برای هند داخلی و خارجی مسائل امنیتی. Indirctly آنها بدان معنی است که هند باید در پیدا کردن یک راه حل دیپلماتیک به جامو و کشمیر و لاک مسئله و حل و فصل شورشیان در شمال شرق و جنگل های مرکزی هند یعنی Naxalism با دخالت سیاسی ذینفعان.

“راه حل سیاسی شده اند در گذشته به دنبال, اما در حال حاضر نیاز به وارد به دلیل مستمر استقرار نظامی هرگز نمی تواند یک راه حل دراز مدت” آنها گفت.

باز نامه ای اعلام کرد که هند خواهد نیاز به یک سیاست ملی و استراتژی در برخورد با فوری محله و همچنین از راه دور سازمان ملل. آن اضافه شده است که پی در پی دولتها نادیده گرفته تدوین چنین سیاستی.

“داشتن بیش از arching ملی سیاست و استراتژی را در کاهش تلفات در میان نیروهای ما که رخ می دهد با توجه به افزایش خطر واکنشی به شرایط جنگ ایجاد شده توسط چین یا پاکستان” در این نامه به عنوان خوانده شده.

جالب است که این نامه سرگشاده با اشاره به هندرسون بروکس-Bhagat گزارش که بنا به گزارش ها در معرض lacuane سیاسی-نظامی رهبری در اجرا و در طول سال 1962 جنگ با چین است. این گزارش هنوز طبقه بندی شده و باز نامه ای از دولت خواست به انتشار آن به حوزه عمومی است.

“نظامی-اداری-نظام سیاسی و عمومی می تواند یادگیری از اشتباهات گذشته است. وجود دارد می تواند بدون هیچ دلیل معقول برای این گزارش راز باقی مانده و حتی پس از 57 سال” در این نامه به عنوان خوانده شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de