پدر و پسر سر به BWCA برای بزرگترین portages

Category: کیمیا | No comments

سری

  • مقدمه: نقشه BWCA ماجراجویی
  • قسمت 1: پدر, پسر, راه اندازی, سفر حماسی
  • بخش 2: حتی خوردن آسان نیست در طوفانی بازحمت حرکت کردن
  • بخش 3: بازمانده یک جانور از یک پورتیج
  • بخش 4: یک تصمیم مخاطره آمیز و یک مجروح pup
  • بخش 5: نهایی دست و پا زدن یک زن در خارج از منزل میراث
  • خاتمه: رهبری برای یک فینال بزرگ

در برخی از نقطه در 9 مایل در امتداد Grand حمل دنباله با 69 پوند قایق رانی نقب به شانه های من, من متوقف متوجه نیش پشه و مگس له از آب گل آلود در چکمه های من و نیش عرق و ضد آفتاب در چشمان من. به جای من با تمرکز بر قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و رسیدن به آینده در برخواهد داشت — که فرانسه voyageur lingo برای استراحت نقطه — به طوری که من می تواند یک استراحت کوتاه قبل از شروع در پا بعد از مارس.

فکر رخنه کرد به ذهن من: چرا من انجام این کار ؟ و چرا من در معرض من 15 ساله پسر به این عذاب? چون با خودم می گفتم ما تا به حال به پایان آنچه که ما در تابستان گذشته آغاز شده.

به عنوان پدر و مادر از سه من شناخته شده است به رها کردن گاه به گاه پند و موعظه در فرزندان. “را” میانبرهای مورد علاقه است. “پایان آنچه شما آغاز شده” یکی دیگر از اغلب ادا در هنگام مقابله با یک نیمه لود ظرفشویی و یا تا حدودی چمن mowed.

که در روح من پسر آیدان و من سوار شمالی در ماه گذشته. در تابستان 2019, ما می خواهم ور رفته و portaged بخش قابل توجهی از Voyageur این بزرگراه مسیر تاریخی تجارت از مدتها پیش و وقایع سفر ما در “آبهای مرزی عبور” سری در استار تریبیون, خارج از منزل آخر هفته بخش است. هنوز پس از بیش از 40 مایل از پارو و یک دوجین portages ما می خواهم به سمت چپ مسیر درست قبل از اکثر grand پورتیج ،

من نمی توانستم اجازه رفتن از این ایده.

در حال حاضر لادن با قایق و بسته های ما برای مقابله با Grand حمل راهرو بازحمت حرکت کردن از رودخانه کبوتر در آمریکا و کانادا مرز به دریاچه سوپریور. من می دانستم که این امر می تواند دشوار است, اما من درک نمی کند که این امر می تواند یکی از مهمترین و از نظر جسمی و ذهنی به چالش کشیدن شاهکارهای از زندگی من است. نه من پیش بینی این امر نشان می دهد در مورد پسر من است.

ما شرکت voyageurs این زمان بود باب Timmons, ویرایشگر, خارج از منزل آخر هفته خود را پسر نیک 24 و عزیز ما سگ شکاری لابرادور زرد کرازبی.

آشنا زمین

خوانندگان ممکن است به یاد بیاورید که در سفر در پایان 2019, Aidan ایستاده بود و با پاک کردن استخر از آب در جان دریاچه التماس من به او اجازه دهید بازیگران برای یکی از آخرین smallmouth باس.

در این سال ما راه اندازی یا باد کردن کیکس در پایان نوک پیکان دنباله دار که در آن ما می خواهم از جیبش در سال گذشته و پس از دست و پا زدن ما وارد مرز آب قایق رانی منطقه بیابان و ادعا برتر اردوگاه مشرف که بسیار استخر. خوب قبل از ظهر آیدان و نیک بودند knee-deep در دریاچه و تا به حال smallies در خطوط خود را.

در ضمن باب و من یک آتش رفتن. ما در زندگی و در مورد جنجال و هیاهو در شهرهای دوقلو و در سراسر جهان هر چند که جهان در حال حاضر به نظر می رسید یک هزار مایل دور. من کبابی گوشت گوزن و آهو backstrap برای شام با غروب آفتاب خیره به عنوان یک پس زمینه. ما خوابش برد کامل و محتوا به tremolos از loons و hooting جغدها متوجه ما افتخار بزرگ در آغوش یک میلیون هکتار بیابان وقتی که آنقدر آشفتگی swirled در جای دیگر.

صبح روز بعد ما در زمان سفر یک روزه به شرق پایک دریاچه از طریق یک 170-میله portage. تلاش ما برای گرفتن دریاچه ماهی قزل آلا بی ثمر بودند اما پسران ما گرفتار تر smallies و روشن مرداب ما را به تماشای یک نوجوان لون شنا در زیر ما قایق خود را در آن سفر ماهیگیری.

به عنوان من در خواب که شب را در چادر کرازبی فر در کنار من من می دانستم که چیزی که بقیه گروه نیست: جایی که ما قرار بود فردا نمی شد بر روی نقشه ما.

در سال 1935 در یکی از اولین سخنرانی های Sigurd اولسون صحبت در مورد پیاده روی بزرگ Portage. او اعتراف کرد که اگر او تا به حال شناخته شده است که تجارت خز voyageurs قبل او را در مسیر آن شده اند که صرفا یک “بروشی دنباله.” اما دانستن آنچه که او انجام داد “محل سرمایه گذاری با هاله ای از عشق.”

من بیشتر احساس بیم و هراس از عاشقانه هنگامی که ما مجموعه ای از صبح روز بعد پایین سلطنتی رودخانه و به شلاق باد جنوب مرغ دریاچه. پس از صعود به بالا از با شکوه با پرچین احاطه کردن برای ناهار ما تحمل حمل برای نزدیک به یک ساعت پس از ناپاک با قلم مو بیش از حد رشد و deadfall که ما سپری شد که ما پدید آمده در رودخانه کبوتر. و در عین حال روز ما بود و تنها نیمی از بیش.

در حال حاضر خارج از نقشه ما تا به حال تنها یک ایده مبهم تا چه حد ما تا به حال به سفر (8 مایل یا بیشتر?) در کبوتر. ما فیلتر برخی از نوشیدن آب از رودخانه ها و صعود به قایق. برای پنج ساعت بعد ما جایگزین بین خوش پارو پایین دست و راه رفتن ما یا باد کردن کیکس از طریق زانو رپیدز خسته کننده و طاقت فرسا را تجربه کنند. ما به دنبال یک خوشه از یک دوجین قوها پایین آبراه و تبدیل به یک گوشه به کشف یک گاو و گوزن و گوساله خیره در ما. به عنوان ما به تماشای آنها شنا در سراسر رودخانه ناپدید شد و به کانادا.

باب و من هشدار داده شده بود به گوش دادن به سر و صدا از کبک می افتد و به خارج از رودخانه قبل از اینکه ما به آنها رسید. به عنوان مایل سرازیر توسط ما اشتباه صدای وزش باد طریق درختان برای صدا از تورنت. در نهایت تندر سفید آب بود بی تردید. من را در آغوش کشید ایالات متحده در ساحل به دنبال یک نقطه را تا زمانی که من در نهایت شاهد فرود 20 متری قبل از فاجعه است.

خسته و مبارک قرار داده و به تعطیل کردن ما ساخته شده در اردوگاه قرار گرفتن درست در بالای آبشار. با کمی انرژی برای پخت و پز و یا ظرف وظیفه ما حل و فصل برای بسته بندی مرغ نورد در چیپس و Clif میله برای دسر. و هنوز هم ما سخت ترین روز قبل از ذخیره کردن ما.

مدرن voyageurs

صبح روز بعد چندی پس از طلوع آفتاب ما portaged در اطراف آبشار و canoed چند مایل به فورت شارلوت یک نقطه غرق در تاریخ. ما در غرب, پایانه بزرگ حمل و آغاز ما 2,880-میله مسیر به دریاچه سوپریور که Ojibwe تماس Gichigami.

زمانی که voyageurs plied این آبها در قرن 18 و 19 بزرگ حمل شد ضروری دروازه — در پاییز, آنها می خواهم پیاده مایل به بیابان با منابع خود را برای به دام انداختن و فصل زمستان بقا و در بهار آنها می خواهم مارس را لود شده با pelts محدود برای اروپا است. آنها به دنبال یک دنباله که قطع شده بود توسط Ojibwe.

این voyageurs portaged 90 پوند در هر انسان است. ما تقسیم همه چیز ما تا به حال به چهار بار: 69 پوند قایق رانی 40 پوند قایق رانی 50 پوند بسته دنده بر با 20 پوند آشپزخانه بسته در جلو و 50 پوند دنده بسته با دو پره در هر دست. ما توافق کردند که برای جلوگیری از هر نیم مایل به گرفتن یک نفس و چرخش محموله.

قبل از سفر من می خواهم منظم خودم را به فکر می کنم بیش از حد در مورد Grand Portage. من نمی منافذ بیش از نقشه ها و یا محاسبه چه مدت آن را. من نمی خواهم به روان خودم ، من می دانستم که این امر می تواند سخت و چالش خواهد بود به همان اندازه روانی و فیزیکی.

من برافراشتند قایق رانی بر سر من و شروع به دانستن است که من تا به حال ساعت تلاش جلوتر از من.

ما سفر در ابتدا حدود 2 مایل در ساعت از جمله استوار است اما پس از چند ساعت ما سرعت کند بود و ما تصمیم گرفتیم برای جلوگیری از هر 15 دقیقه. پس از یک ساعت و کاهش بیشتر ما حفر عمیق و کوتاه ما انفجار به 10 دقیقه.

به عنوان من trudged از طریق مچ پا-deep گل با دو زرده پد و یا بسته تسمه شکنجه شانه های من, من فهرست زندگی من: چه, اگر هر چیزی من تا کنون انجام داده است که مشکل تر از این ؟ شاید روز من summitted سه 14,000 پا قله در کلرادو. اما من 30 بود و من در حال حاضر 52. عمدتا من متمرکز بر قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و دعا که پسر من می تواند آن را.

در هر استراحت توقف من در گذشته لاک پشت از این گروه است. من کاهش یافته است با قرار دادن دست بر روی زانو های من و نگاه Aidan. او برای یک لحظه یا دو بدون صحبت کردن و سپس ایستاده بود تا در زمان در حمل و نقل و مجموعه ای را برای آینده پا.

و در یکی از کسانی که پاهای آن را به من رخ داده است: در سال گذشته Aidan یک پسر بچه بود. شرکت آیدان ،

من فقط به این معنی نیست که او نیم پا و صدای خود را کاهش یافته است. منظورم این است که سال گذشته او نمی تواند انجام داده اند Grand Portage. در حال حاضر او می تواند. و او بدون شکایت.

من وجود دارد برای دیدن Aidan او پدید آمده از گرند Portage در نزدیکی دریاچه سوپریور پنج ساعت پس از ما آغاز کرده اند چرا که من به خوبی پشت سر او. اما من می دانم که حس موفقیت را اقامت در درون او بقیه عمر خود را به عنوان آن را در درون من.

اگر شما می توانید انجام دهید که من به او گفتم در خانه درایو شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.

و به یاد داشته باشید من گفت: پایان آنچه شما آغاز شده است.

تونی جونز نویسنده استار تریبیون برنده جایزه سری آبهای مرزی عبور و میزبان “کشیش شکارچی پادکست.” او را در رسیدن به ReverendHunter.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>