فقط نیمه شب گذشته فرد اسمیت راه می رفت شمال کنار Powderhorn پارک به دنبال نشانه هایی از مشکل.

ترین چادر در مینیاپولیس بی خانمان در کمپ رفته بود و تاریک. برخی از افراد بی سر و صدا در اطراف خوشه به عنوان یک مرد میانسال محروم را به بوکسورهای بعدی به kiddie استخر. “شما تلاش برای سرد کردن؟” اسمیت پرسید. پله داخل استحمام کننده گفت: او بود.

اسمیت تبدیل به راه رفتن دوباره به پست خود در گذشته چادر که در پناه یک مرد در یک صندلی چرخدار و 70 سال است که با عصا راه می رود. یک پسر برخورد کردم و دستش را در بازوی خود را برای یک مشت دست انداز. “احتمالا سرخوش” گفت: اسمیت یک داوطلب گارد امنیتی که از نقل مکان به اردوگاه هفته گذشته است. “اما او را آرام مست,’ بنابراین ما از ذهن نیست که.”

به عنوان مقامات دولتی و طرفداران بی خانمان افزایش هشدار دهنده حل و فصل است که نه امن و نه پایدار 800 نفر اقامت در چادر در سراسر Powderhorn پارک در حال ابداع یک جامعه خود را.

داوطلبان دل کردن مواد غذایی و لوازم در همه ساعت و ساکنان گروه با هم انتخاب کنید تا به سطل زباله و پلیس پارک. آنها در حال تلاش برای ایجاد بیشتر مهمان نواز و آرام, از پناهگاه ها و خیابان ها که بسیاری از اعضای کمپ به خوبی می دانم.

“هنگامی که این اولین شروع من فرض این امر سقوط از هم جدا در دو هفته — فقط صبور گفت:” پیتر ناخالص که در سراسر خیابان زندگی می کند و تا به حال به کاهش خود را دو بار در روز پیاده روی در پارک. “این هم چسبیده تر از من فکر کردم.”

تونیا Rainey, 46 و دخترش جولیا Rainey, 29 ماند در دیوار فراموش شده بومی یک اردوگاه در سال 2018 در Hiawatha و فرانکلین راههای جایی که دیدم مردم آشکارا انجام مخدر. پس از آن منحل آنها خراشیده کردن یک زندگی در خیابان. تونیا گفت: او را متوقف رفتن به پناهگاه بی خانمان پس از او مورد تجاوز قرار گرفت وجود دارد و می داند که بسیاری از زنانی که حمله شده است در پناهگاه.

به عنوان انفجار خودرو موسیقی همراه 10 خیابان جنوبی مربوط خود داستان Ojibwe زنان توضیح می دهد که چگونه آن را برای پیدا کردن مسکن با تونیا جنایی تاریخ و جولیا اجاره اخراج.

“من حتی نمی خواهم به نگاه در حال حاضر … من نمی خواهید گفت: نه گفت:” جولیا بود که نوشتن “بی خانمان” بر روی یک تکه مقوا به درخواست کمک های مالی را در خیابان ها بعد. “من می ترسم از رد, من حدس می زنم.”

تونیا گفت: دولت باید در اینجا برای پیدا کردن مردم, مسکن, مشاوره اعتیاد, درمان, شغل, خدمات و یا زندگی کمک. “من نمی باید زمستان دیگری در من,” او گفت:. “من فقط می خواهم به در یک خانه در جایی به راحتی زندگی زندگی من است.”

Hennepin County بهداشت و درمان برای بی خانمان تیم و دیگر کمک رسانی کارگران در حال تلاش برای اتصال به مردم در Powderhorn پارک و دیگر شهرستان encampments به مسکن و سرپناه و سایر خدمات “اما سخت است و شخص با شخص کار می کنند و آنها هرگز بیشتر کشیده گفت:” دیوید هویت مدیر دفتر برای پایان دادن به بی خانمانی در پست الکترونیکی.

او گفت: این شهرستان می خواهد به همه خانواده ها از encampments و در داخل به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند. اما تعداد چادر در Powderhorn پارک و اطراف مینیاپولیس به سرعت در حال رشد پس از پارک مدیره باز تمام پارک ها به بی خانمان اردوگاه در ماه گذشته. بسیاری از افراد بی خانمان مهاجرت وجود دارد پس از آنها خارج از سابق وسبک مینیاپولیس Midtown هتل که شد یک سرپناه موقت در طول ناآرامی ها بعد از پلیس با قتل جورج فلوید در مه 25.

برخی از همسایگان اجتماعی کارگران و مقامات منتخب باید گفت آن است که امن نیست برای یک جمعیت است که شامل افراد مبتلا به بیماری های روانی و اعتیاد. شهردار یعقوب فری به نام اردوگاه “قابل دفاع است.” شده اند وجود دارد سه گزارش از تجاوزات جنسی در بی خانمان اردوگاه اخیرا بیش از آخر هفته.

روز جمعه در پارک مدیره دقت رای دادند را یک برنامه به شدت محدود کردن اندازه از چادر شهرک.

در طول یک پیاده روی را از طریق اردوگاه های این هفته پارک مدیره کمیسر Londel فرانسه گفت که او نگرانی های غیر خودی را بر مردم طعمه اینجا سوال که چرا سازمان های دولتی دیگر نمی تواند به صرف پول به خانه آنها.

“ما صرف میلیون ها دلار برای مردم ارسال در اینجا برای قرار دادن قیام و … شما نمی توانید صرف میلیون ها دلار به در آمده و خانه مردمی ؟” او گفت:. “شما اولویت ترین آسیب پذیر است.”

برخی از پارک ساکنان می گویند که زندگی در Powderhorn پارک آزادی بیشتر از خود پناهگاه بی خانمان ساخته شده است که آنها را به ترک هر روز صبح خدمت ناگوار غذا و گاهی اوقات آزمایش الکل زمانی که آنها بازگشت. در اینجا آنها در فضا است. کمتری وجود دارد قوانین.

“این همیشه چیزی در پناه مبارزه با, صورت, مردم, گرفتن چاقو, پلیس همیشه وجود دارد” گفت: Kenneth سالیوان, 33, که بیمه از کار افتادگی. “… در اینجا ما ندارد و یک حکومت نظامی. ما می تواند ما هستند.”

او کار خود را با یک سازمان غیر انتفاعی برای پیدا کردن مسکن, اما گفت که بسیاری از دیگران هستند و نه به دنبال یک خانه و یا کار را به خاطر “به عنوان طولانی به عنوان آنها را به این و آزادی که همه که مهم است.”

مردم در پارک قرض گرفتن کتاب, دریافت رایگان ماساژ و بازی والیبال و کارت. این معمول است برای دیدن آنها را نشسته در اطراف صحبت کردن در محافل و صندلی چیدن زباله حلق آویز لباس های خود را در خطوط بین درختان مسواک زدن دندان های خود را روی میز و به اشتراک گذاری مواد غذایی است. جارد Brewington صاحب سابق رستوران بد بو بلغور نقش برآب اطراف در اخیر بعد از ظهر به خدمت خود سالاد مرغ ساندویچ. بی خانمان برگزاری جلسات جامعه در شب.

شرق و غرب شهرک تقسیم می شوند توسط یک میدان است که به شکل یک دره عمیق که در آن کودکان و نوجوانان بازی فوتبال.

در سمت شرق 41 ساله David S. گفت: او می داند که دیگر اعضای کمپ در اینجا باید خود را به عقب. ساکنان اینجا در نظر گرفتن مراقبت از خود را به او گفت و معتادان به مواد مخدر مانند او به دنبال یک کد به تنها بالا در حفظ حریم خصوصی و نه دیگران صدمه دیده است.

“من می خواهم برای به دست آوردن بالا و لرز و پا زدن آن و زنده رایگان … من بالا به عنوان جهنم در حال حاضر” گفت: David S. رفت به زندان فدرال به اتهام مواد مخدر ناشی از یک مورد در گری, Ind. استار تریبیون تا حدی شناسایی او بنابراین او می تواند صحبت می کنند آشکارا در مورد اقدامات خود را. “من فقط دودی برخی از علف های هرز, آیا برخی از مت. من در اطراف افراد سیگاری هروئین. خب که چی؟”

او ابراز عزم راسخ برای ماندن و ساختن یک جامعه با سایر افراد بی خانمان و فکر می کند دولت این است که فقط دیوانه چون “کردم و گفت-خیلی بیش از اینجا.”

“به آنها بگویید اگر آنها سعی می کنند به ما را ترک می کنیم نشان می دهد تا [با چادر] در ساختمان کاپیتول یا بازار آمریکا است.”

شکیل لیمو دیگر ساکن سمت شرق ترجیح به زندگی در خیابان. 26 ساله می برد ملاقات با افراد آموزش به زمین یک چادر و “زندگی و زندگی در خارج از زمین” را به عنوان او آن قرار داده است. “این ناراحت کننده است اما من یک فرد [که] راحت تر ناراحت بودن …وقتی که من راحت, من تنبل و من نمی خواهم به مانند آن است.”

اسمیت برای مشتاق به ترک به عنوان به زودی به عنوان او می تواند.

او نقل مکان کرد و به پارک در هفته گذشته بعد از یک خانواده اختلاف و اخراج از شغل خود در کنترل آفات. برای مردی که همیشه در حال کار و یک خانه زندگی باز روز در پارک در زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. اسمیت بیدار شد صبح روز بعد از 46 روز تولد برای تلفن های موبایل از مستی carousing.

روز پس از حرکت در اینجا او در مصاحبه برای یک کار جدید است. در حالی که مرتب سازی خود را در آینده اسمیت توافق به عنوان یکی از بسیاری از داوطلبان گشت اردوگاه از 12 تا 4 صبح

ساعات اولیه روز شنبه مشخص شده خود را برای اولین بار تغییر مستقر در طبیب چادر که در آن او به اتهام تماشای دو جوان داوطلب. “همه چیز OK را در اینجا” او گزارش خود را به دستگاه مخابره ترانزیستوری پس از قدم زدن در سمت غرب.

او از صندلی خود را هر 30 دقیقه به دور است. حدود یک ساعت بعد یک زن شناخته شده است به یک بیماری روانی sobbed با صدای بلند در مورد فرزندان او را به عنوان او راه می رفت پایین یک مسیر پشت یک مرد فشار دادن یک سبد, اما وجود دارد هیچ چیز اسمیت می تواند انجام دهد.

به عنوان یک مرد سیاه و سفید اسمیت مواجه خشونت پلیس در سابق ایالت ایلینویز است. او خوشحالم که افسران نیست مسلط امنیت در پارک زیرا او نمیخواهد مردم بازداشت یا ضرب و شتم برای رفتار “است که می تواند صحبت کردن. آنها بیش از حد.”

اسمیت دست یک زن سیگار برای تسکین اضطراب خود را. چند buzzed مردم آویزان کردن در این نزدیکی هست. یک مرد مسن, با احتیاط, مست, تراشیدن سر خود را در حالی که بازی موسیقی فیلم از جمله 1995 آمار “گانگستری بهشت” در روز تکرار کنید.

“که آهنگ های مورد علاقه خود گفت:” یک شاهد اسمیت. “من شنیده ام که دو بار در حال حاضر.”

شیفت گذشت uneventfully. بسیاری از اعضای کمپ رز زود است. “هنگامی که خورشید بالا می آید که [چادر] یک فر” گفت: اسمیت.

ساکنان صف برای پخت تخم مرغ و قهوه. “ببخشید بیشتر آب پرتقال!” گفت: یک داوطلب تخلیه کوزه به مواد غذایی و چادر. مردم شلوغ در نزدیکی یک منبع گنجه با پرسش: وجود هر گونه مطلب اهدا کوله پشتی? چگونه در مورد مو روابط ؟ یک چراغ قوه ؟

رعد و برق نورد در سراسر آسمان زدودن cheeriness جدید صبح. مردم پراکنده بازگشت به چادر خود را به عنوان باران منفجر شد تشکیل گل و گودال کوچک آب در سراسر زمین ناهموار. زمانی که downpour فروکش کرد در حالی که کمی بعد ساکنان ارزیابی خرابه: تشک چپ خارج, وسایل آغشته به آب است که تا به حال چشمانداز از طریق چادر.

“هر روز” گفت: اسمیت, بررسی صحنه “می توان یک روز شاد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de