Virgil Abloh walks the runway during the Louis Vuitton Menswear Spring Summer 2020 show on June 20, 2019, in Paris, France.

ویرژیل Abloh پیاده روی باند فرودگاه در طول Louis Vuitton مردانه بهار و تابستان سال 2020 نشان می دهد در 20 ژوئن 2019 در پاریس, فرانسه.
عکس: پاسکال لو Segretain (گتی ایماژ)

ویرژیل Abloh شنیده میشم callin’ او “پنجاه“—و او را به داشتن آن نیست. این پیشگامانه در عین حال به طور فزاینده ای بحث برانگیز مدیر هنری خاموش سفید و Vuitton لویی مردانه است به ظاهر مایل به قرار دادن پول خود را که در آن خود را (گاهی اوقات misspoken) است, اعلام جدید 1 میلیون دلار صندوق بورس تحصیلی “برای دانشجویان دانشگاهی وعده سیاه آفریقایی-آمریکایی یا آفریقایی تبار.”

تبلیغات

رواج گزارش:

تحت عنوان ویرژیل Abloh™ “پست مدرن” صندوق کمک هزینه تحصیلی آن وقف شده است با کمک های مالی از Abloh خود و کمک های مالی بیشتر از همکاران خود Louis Vuitton, اویان و جدید سپاه پاسداران گروه (کنگلومرا که خاموش سفید یک عضو) و همچنین Farfetch. این Abloh صندوق عمل خواهد شد در همکاری با مد صندوق کمک هزینه تحصیلی (در اصل به نام جوان مردانه Association) است که عملکرد آن در ایالات متحده از سال 1937 به ایجاد فرصت برای جوانان مد آمریکایی معماران و طراحان از همه پیشینه ها در مد.

تبلیغات

به عنوان یکی از نادر سیاه طراحان برای رسیدن به ارتفاعات صنعت مد بین المللی (در حال حاضر به موازات تنها با Balmain را Olivier Rousteing), Abloh بدون شک به رسمیت می شناسد که با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ و بزرگ نمي شود. در سال گذشته یک بار صنعت عزیزم مواجه شده است و تکرار واکنش خود را بیش از سیاست های شخصی بیش از سال گذشته اخیرا زمانی که او اظهار داشت: در این سرقت که همراه با برخی از سراسر کشور تظاهرات این بهار. قبل از او گرفته شده است به کار برای قریب به اتفاق سفیدی میلان کارکنان از مراسم تحلیف خود را با نام تجاری و خاموش سفید به عنوان بسیاری به درستی سوال که چرا یک مرد که تا به حال شکسته نژادی موانع در بدنام انحصاری صنعت نبود به کارگیری و بالا بردن بیشتر که شبیه او.

در پاسخ به این و دیگر پرسش در مورد که در آن وفاداری خود را و وکالت دروغ Abloh است بارها و بارها سعی در نشان دادن رسید از همکار سیاه استعدادهای او مربی به عنوان یک Chicagoan من می توانم تایید چندین کمک به جوامع محروم و در عین حال استعدادهای ناشناخته در وطن مشترک ما.

“شهر ما این است که مرتب کردن بر اساس از شناخته شده—که شرم آور است—در میان این چیزهای زیبا آن را همیشه به عنوان شناخته شده مانند این استارک آمار از واقعیت” گفت: Abloh در افتتاحیه اولین موزه نمایشگاه در موزه هنرهای معاصر شیکاگو در ماه ژوئن گذشته که در آن او به طور همزمان راه اندازی وصول شیکاگو x ویرژیل Abloh چالش طراحی یک Instagram مبتنی بر چند رشته ای طراحی و چالش های مشهد برای جوانان است.

تبلیغات

“طراحی چالش این است که راه را برای همه ما به نوعی از قرار دادن برخی از پوست در این بازی از نظر پرورش چیزی جدید و به نوعی باز کردن درب برای مخاطبان گسترده تر است که مربوط به معاصر موسسات,” او توضیح داد در آن زمان است.

پوست در این بازی بله. اما قرار دادن مهارت های خود را در مغز تمرکز Abloh جدید ابتکار; به عنوان رواج می نویسد: “آموزش و پرورش مهم ترین فرصت وجود دارد. همچنین نابرابر توزیع شده است که استمرار نابرابری است.” هزینه های خود را قرنطینه در شیکاگو Abloh به اشتراک گذاشته شده است که خود چالش بعدی است دوباره طراحی شده برای کمک به سطح است که ضرب المثلی زمین بازی.

تبلیغات

“توسط معیارهای ما در حال طرح ریزی ما قرار داده 100, بچه ها, سیاه و سفید, بچه ها از طریق طیف گسترده ای از موسسات آموزشی” او گفت: به طور خاص indicting بی عدالتی در درون خود میباشد. “[یک] از مزایای این قیام این است که ما با توجه به مشکلات سیستمیک…ما نمی تواند حرکت می کند….

تبلیغات

به برخی از $1 میلیون و صدا ممکن است ناچیز برای یک طراح لوکس (بین المللی کسب و کار بار ارزیابی Abloh فعلی خالص ارزش 4 میلیون دلار) رواج گزارش آن را تنها سرمایه گذاری اولیه برای ویرژیل Abloh™ “پست مدرن” صندوق کمک هزینه تحصیلی.

“از آن زمان برای ما به این صنعت مورد مد اما در مورد مردم.” به گفته طراح. “و من ریختن که به کار خود من است. من در این نگاه به عنوان یک تماس به عمل و صورت خود را در چالش های بیشتری است که نه تنها در نهایت بر روی باند فرودگاه اما در نهایت تغییر زندگی مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de