Garcelle Beauvais attends the 28th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party on February 09, 2020, in West Hollywood, California.

Garcelle Beauvais, مراسم 28th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards مشاهده حزب در فوریه 09, 2020, در وست هالیوود کالیفرنیا.
عکس: Jemal کنتس (گتی ایماژ)

پرداخت, سیاه, زنان چه ما با ارزش است. تا آنجا که به ساختار جمله آن را یک بیانیه ساده اما وقتی که می آید به اجرای این misogynoir پر از سیستم خواهد و نه آن را بسیار دشوار است. برای تلفن های موبایل مانند زندگی و کار) یک زن سیاه.

تبلیغات

ما قطعا بحث شده است که این موضوع از پرداخت سهام, از درخشش تا انگور و فراتر از آن—و ما را حفظ خواهد کرد بحث و خواستار این موضوع به عنوان طولانی به عنوان آن است که یک موضوع است.

تبلیغات

در مصاحبه اخیر بر تنوع را نشان می دهد پس از, Garcelle Beauvais, صحبت در مورد فصل 10 از زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز و چگونه او را برای آوردن او پرده شخصیت را نشان می دهد. Racking تا اعتبارات مانند The Fresh Prince of Bel-Air, اهمیت خانواده, این Jamie Foxx نشان می دهد, NYPD Blue, محدود کردن شور و شوق خود را, Arrested Development و خیلی بیشتر بازیگر و مدل کار کرده است در این صنعت برای بیش از 20 سال است. اما آیا او پرداخت منعکس است ؟ خوب…شما چه فکر می کنید ؟

“این همه در مورد درمان به همان اندازه. من می خواهم به ترویج همان راه” بووه نشان داد. “من می خواهم به جبران همان راه…من شده است در تلفن های موبایل بیش از 20 سال چیزی است که یک شاهکار را در خود به کار ادامه خواهد داد—و من خیلی سپاسگزار هستم. اما احساس می کنم که در بسیاری از مواقع من سفید همتایان پرداخت 1000 درصد بیشتر از من انجام دهد. من می دانم آن را برای مطمئن شوید که واقعا داره. ما ارزش ندارد که ما باید. من فقط آن را دوست دارم احساس شده است اتفاق می افتد برای یک مدت زمان طولانی و در حال حاضر من با قرار دادن آن است. شما نمی بینید من ارزش شما نمی توانید به من در پروژه های خود را. ساده به عنوان آن است.”

ساده به عنوان است که در واقع. در واقع پرداخت هزینه حقوق صاحبان سهام و ارزش بوده است موضوع این هفته با Michaela Coel آشکار است که او روشن کردن 1 میلیون دلار از Netflix بکشد برای او آمار جدید نشان می دهد من ممکن است شما را از بین ببرد (که در حال حاضر در HBO) چرا که شبکه اجازه نمی دهد او را به حفظ هر درصد از کپی رایت برای معامله. دانستن او را لعنت ارزش (و ارزش خود را intellectual property), Coel راه می رفت دور.

زمانی که به طور مستقیم خواسته در مورد اینکه آیا بووه باعث می شود همان مقدار به عنوان همکار برای اولین بار, خانه دار, Sutton Stracke او در پاسخ با لبخند “است که بسیار جذاب است. من نمی دانم. اما Sutton نیاز نیست پول که چیزی نیست!”

تبلیغات

در علاوه بر این به نیاز به مقابله با پرداخت پایین تر به عنوان یک زن سیاه پوست بووه همچنین باز کردن در مورد داشتن به زندگی به عنوان یک مادر در میان خشونت پلیس که به طور بالقوه می تواند تحت تاثیر قرار دهد و او را سه پسر بود. 53 ساله بازیگر بازگو زمان او کشیده بود توسط پلیس برای ساخت غیر قانونی به نوبه خود و پسرش Jax, 12 بود در ماشین با او در زمان.

“من بسیار سپاسگزار است که او در حد مرگ, چرا که او به دیدن من تعامل است. او که برای دیدن من دست به دست شد و در چرخ. در واقع او به من شنیده ام می گویند ” من برای رسیدن به کیف پول من,'” او به یاد می آورد.

تبلیغات

برای بووه آن خام عنوان مثال چرا او تا به حال به کامل بحث و گفتگو با هر یک از فرزندان او در مورد نحوه تعامل با پلیس (معمولا شناخته شده به عنوان “بحث” در جامعه سیاه).

“این واقعیت که من آن را می گویند” من برای رسیدن به کیف پول من در حال حاضر—اگر من با [یک دختر] و او در حال رانندگی بود او نمی خواهد فکر می کنم برای انجام این کار است,” او اضافه شده است.

تبلیغات

دیگر از جدید تلویزیون واقعیت نشان می دهد, فرفره بووه ریخته شد در آینده 2 امریکاکه هنوز زمان انتشار تاریخ دسامبر 18 سال 2020 انتظار هر گونه تاخیر بالقوه با توجه به غیر قابل پیش بینی جهانی و همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله