Hennepin County قاضی مسائل تهوع نظم در دادگاه از پلیس متهم در جورج فلوید قتل

Category: کیمیا | No comments

قاضی ریاست بیش از موارد در برابر چهار سابق مینیاپولیس افسران پلیس متهم در قتل جورج فلوید صادر تهوع سفارش یکشنبه منع وکیل و دیگران مربوط به موارد از عموم فاش “نظرات استراتژی های برنامه های یا بالقوه شواهد است.”

Hennepin County, District, قاضی پیتر کاهیل صادر شده غیر معمول سفارش یک روز پس از دو وکیل مدافع ارل خاکستری و توماس Plunkett صحبت به استار تریبیون در پاسخ به خاکستری حرکت به رد اتهامات علیه خود مشتری توماس خط.

“دادگاه در می یابد که در ادامه pretrial تبلیغات در این مورد توسط وکلای درگیر را افزایش می دهد خطر ابتلا به بدسم بالقوه داوران استخر و را مختل همه احزاب حق برخورداری از یک محاکمه عادلانه” کاهیل نوشت. او گفت: آن را پوشش می دهد “همه احزاب وکلای خود را, کارکنان, عوامل, یا پیمانکاران مستقل کار از طرف آنها.”

کاهیل ممنوع است آنها را از افشای اطلاعات و یا مواد مربوط به این مورد شخصا و یا از طریق اشخاص ثالث به رسانه ها و یا به طور کلی ، او اشاره کرد که اسناد عمومی در دسترس هستند در یک دولت سایت و نمایشگاه می تواند در دادگاه.

در سابق افسران’ دومین جلسه دادگاه در اواخر ماه ژوئن قاضی اندرز وکلای مقامات دولتی وکلای فلوید برای خانواده و دیگران برای صحبت کردن در مورد این مورد هشدار داد که تبلیغات می تواند لکه دار کردن پتانسیل منصفه و نیروی محاکمه یا محاکمه به حرکت در خارج از شهرستان Hennepin.

جانباز دفاع وکیل جو فریدبرگ به نام تهوع سفارشات “بسیار نادر است.”

اما آنها بی سابقه است. در سال 1999 در یک Carlton County قاضی صادر تهوع نظم در پرونده دونالد Albin Blom بود که به جرم قتل Kathlyn “کتی” Poirier. در سال 2003 یک شهرستان رمزی قاضی صادر تهوع سفارش در گارد ملی مسلح ، ژنرال یوجین Andreotti به طرح دعوی علیه آن رژیم صهیونیستی است. تیم Pawlenty برای دولت رسیدگی به شکایت علیه Andreotti.

خاکستری گفت که او می خواست دادگاه را دو بدن دوربین فیلم او با ثبت حرکت در دسترس برای مشاهده عمومی. فیلم ضبط شده در طول فلوید را 25 مه دستگیری توسط لین و همکاران سابق, J. Alexander Kueng.

دادگاه نمی, لیست فیلم های در سایت ردیابی موارد به نمایشگاه فرستاده شده با خاکستری حرکت و نه قاضی آنها را در دسترس برای مشاهده عمومی. خاکستری حرکت واصل شد سه شنبه و عمومی ساخته شده در چهارشنبه. او شامل متن فیلم و متن از خط مصاحبه با یک محقق.

روز پنج شنبه یک دادگاه گفت: فیلم ها در دسترس خواهد بود برای مشاهده عمومی در تاریخ بعد.

Plunkett که به نمایندگی از Kueng نمی دیدگاهها خاکستری حرکت و یا فیلم اما گفت که او با توجه به پر کردن یک حرکت به اخراج این مورد در برابر مشتری است.

لین Kueng و افسر سابق Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم قتل عمد و غيرعمد.

خود را همکار سابق Derek چوین متهم با یک تعداد هر یک از قتل درجه دوم و سوم-درجه قتل نفس و در درجه دوم قتل نفس برای کشتن فلوید درگذشت و پس از او دست به دستبند و دوخته به زمین نزدیک به هشت دقیقه است. چوین زانو در گردن او با وجود فلوید را درخواست که او نمی تواند نفس بکشد و هشدار داد که او در حال مرگ بود.

یک سال 1966 آمریکا تصمیم دیوان عالی کشور اعطا قضات صلاحدید گسترده ای به موضوع تهوع سفارشات برای محدود کردن نفوذ بالقوه منصفه گفت: یوسف دالی استاد بازنشسته در Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون است.

“آنها نمی خواهند در این مورد سعی در روزنامه و یا در تلویزیون” دالی گفت. “مشکل این است که دیوان عالی ایالات متحده … نه گذاشته روشن تک تست برای زمانی که تهوع سفارشات نقض متمم اول قانون اساسی” حق آزادی بیان و مطبوعات آزاد.

قاضی را در مورد هر دو وکیل مدافع و دادستان است که توسط رهبری مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون را با کمک از Hennepin County دفتر دادستان.

دالی گمان که منظور اشاره به وکلا’ “عوامل” شامل امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo و مینیاپولیس شهردار یعقوب فری. فریدبرگ گفت: این امر نیز شامل رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. دادگاه کاهش یافته مشخص بود که تحت پوشش سفارش.

در ماه ژوئن دادگاه وکلای متهم آن دسته از مقامات دولتی و الیسون با prejudicing مورد از طریق اظهارات عمومی خود را. Arradondo, هارینگتون و Walz به نام فلوید مرگ یک “قتل” و در اصطلاح حقوقی دلالت ندارند. الیسون گفت و با اعتماد به نفس است هیات داوران را محکوم سابق افسران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>