ساعت قبل از Vikas Dubey را برخورد درخواست به دنبال حفاظت از زندگی خود را از پلیس

دهلی نو: ساعت قبل از گانگستر Vikas Dubey کشته شد در یک برخورد نزدیک کنپور روز جمعه دادخواست ثبت شده در دیوان عالی کشور به دنبال یک جهت به Uttar Pradesh دولت و پلیس برای حفاظت از زندگی خود را و اطمینان حاصل شود که او کشته شده توسط پلیس.

این درخواست نیز به دنبال ثبت یک شاه و یک apex دادگاه نظارت پروب توسط بانک مرکزی به برخورد از پنج شرکت متهم بودند که به اتهام ارتباط با Dubey در کشته شدن هشت پلیس در هفته گذشته.

هشت پلیس از جمله DSP Devendra میشرا بودند کمین در Bikru روستا در Chaubeypur منطقه کنپور زمانی که آنها رفتن به دستگیری Dubey و سقوط به گلوله های شلیک شده از پشت بام ها در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در جولای 3.

Dubey شد کشته در برخورد صبح امروز زمانی که یک وسیله نقلیه پلیس حمل او را از اوجائین به کنپور ملاقات با یک حادثه و او سعی در فرار از این نقطه در Bhauti منطقه, پلیس گفت:.

چهار پلیس از جمله یک بازرس ارسال شده در نوبگنج بودند مجروح در تصادف, IG, Kanpur محدوده Mohit Agarwal گفت.

او با عجله به بیمارستان که در آن او مرده اعلام شد. Dubey شد نخست متهم در کمین است که در آن نیروهای پلیس کشته شدند.

قبل از Dubey برخورد پنج از اتهام در ارتباط بودند جداگانه برخورد.

تقاضای ثبت در راس دادگاه های مدافع Ghanshyam Upadhyay شده با اشاره به گزارش های رسانه ها و ادعا کرد که برخورد از این پنج شرکت متهم توسط پلیس این است که “نه تنها بسیار غیر قانونی و غیر انسانی بلکه آن را تکان دهنده است به وجدان دادگاه و چیزی جز Talibanisation کشور است که نمی تواند countenanced در همه”.

“من تا به حال انجام شده e-پر کردن دادخواست در 2 هستم و موقت تعدادی نیز اختصاص داده شده” Upadhyay گفت PTI بیش از تلفن.

آن را به دنبال جهت به Uttar Pradesh دولت و پلیس به ثبت نام شاه برای تخریب ساختمان های مسکونی و وسایل نقلیه و دیگر خواص Dubey و همچنین در مورد برخورد این شرکت متهم کرد.

این درخواست گفت: این تحقیقات باید منتقل شود به ابتکارات و کاوشگر آژانس باید برای ارسال آن دوره گزارش قبل از دادگاه بالا.

“از نظر بسیار بالا دست و غیر قانونی عمل, Uttar Pradesh دولت/پلیس پس از انجام تا آنجا که به طور کامل پایین کشیدن/تخریب ساختمان مسکونی, مرکز خرید از متهم Vikas Dubey….وجود دارد هر امکان و حتی متهم Vikas Dubey کشته شدن توسط اوتار پرادش پلیس پس از بازداشت شدن به دست آمده توسط آنها از MP پلیس و سپس درست کردن یک داستان روبرو می شوند….,” تقاضای متهم.

آن ادعا کرد که قتل متهم توسط پلیس و پس از آن “به همان رنگ برخورد بسیار غیر انسانی و برابر قانون و نظم جامعه” و همان را نمی توان countenanced تحت هیچ شرایطی.

“هر چند نمی توان انکار کرد که قانون از متهم به قتل هشت پلیس بسیار جنایت شنیع و در عین حال متهم شد/نیاز به برخورد طبق قانون و در مراحل پس از خود گناه بودن ثابت پس از کامل دادگاه آنها محکوم شده اند و حتی برای حکم اعدام….,” آن را گفت.

آن گفت که شاه باید ثبت نام علیه نگران پلیس و مقامات درگیر در تخریب ساختمان های مسکونی از Dubey و برخورد از پنج شرکت متهم کرد.

این درخواست گفت که در هند حتی جنایتکاران مانند سال 2008 بمبئی حمله متهم اجمل Kasab و کسانی که در سال 1993 بمبئی سریال انفجار داده شد فرصت کامل برای دفاع از خود در دادگاه و درخواست تجدید نظر به دادگاه راس.

“زمان رسیده است که این دادگاه در حال نهایی نگهبان از قانون و قانون اساسی که بر اساس آن این کشور باید حکومت/حکومت نیاز به گرفتن جدی از نظر ماده و یا دیگری یک زمان خواهد آمد زمانی که وجود خواهد داشت تنها پلیس راج در این کشور است که نمی تواند countenanced” آن گفت:.

این ادعا که ظهور افرادی مانند Dubey یک نمونه بارز “فساد در اداره پلیس و مجری قانون, ماشین آلات”.

با اشاره به گزارش رسانه های آن ادعا شده که Dubey تا به حال برکت از سیاستمداران از احزاب سیاسی مختلف بود و ارتباط عمیق با اداره پلیس.

در حالی که در جولای 3, دو نفر از خود را متهم به همکاران Prem Prakash Pandey و Atul Dubey بودند کشته شده توسط پلیس در برخورد در کانپور در جولای 8 پلیس کشته Amar Dubey که پاداش تومان 50,000 در مودها روستا در همیرپور منطقه.

در جولای 9, دو اتهام دستیاران — Kartikeya نام مستعار Prabhat و Praveen نام مستعار Bauwa Dubey — کشته شدند در جداگانه برخورد در کانپور و اتاوا مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de