در مینیاپولیس, خشونت, خط, در ادامه با 9 نفر به ضرب گلوله یک زن باردار و یک دختر 17 ساله در میان آنها

Category: کیمیا | No comments

مینیاپولیس است رگه هایی از خشونت ادامه داد: روز شنبه به جمعه با یک نفر کشته و هشت زخمی در تیراندازی در سراسر شهرستان از جمله یک زن باردار و یک دختر 17 ساله ای که زده شد و سه بار گفت.

در تازه ترین تیراندازی, مقامات می گویند که یک مرد در اواسط 20s بود به ضرب گلوله کشته در تیراندازی در نزدیکی Farview پارک که همچنین در سمت چپ یک زن زخمی شد. MPD سخنگوی جان الدر گفت که افسران در پاسخ به یک ShotSpotter فعال سازی حدود 12:34 صبح دوشنبه در بر داشت مرد در صحنه که در آن او مرده.

زن قربانی که سن و سال نبود, داده, گرفته شده است به HCMC جایی که او رفت و به عمل جراحی اوایل جمعه برای آسیب مهم. مقامات تایید کرد که او باردار بود.

مشکوک تیرانداز محل نبودند بلافاصله شناخته شده اما پلیس تا به حال اعلام کرد هر گونه دستگیری ها که از صبح روز جمعه. در واقع آنها گفت: کمی دیگر در مورد زمینه حقایق مورد گفته است که هنوز خیلی زود در تحقیقات خود به چه باعث تیراندازی در 2900 بلوک N. 6 خیابان.

یک زمان کوتاه بعد از پلیس وارد بستگان قربانیان شروع به نشان دادن در صحنه بودند و همراهی با ماموران لباس شخصی به وسط بلوک که در آن بدن انسان نهاده شده است. یک زن می تواند صدای گریه و ندبه به عنوان یک انسان سعی در راحتی خود را. همسایه از همسایه خانه به تماشای این صحنه از خود را در مقابل خم شدن و چهره خود را روشن توسط پلیس چراغ. یکی از تماشاچیان یک زن بود که فقط به خانه از محل کار هنگامی که او شنیده ام صدای شلیک گلوله گفت که این حادثه خارج از عرف بلوک اما او کاهش یافته است به می گویند ،

این دومین تیراندازی مربوط به یک زن باردار در کمتر از یک هفته; در دیگر حادثه 27 ساله Leneesha کلمبوس کشته شد در نزدیکی سمت جنوب گوشه خیابان که در آن جورج فلوید کشته شد و یک مرد خدمت به عنوان یک گارد امنیتی در یادبود سایت نیز رسید اما جان سالم به در برد. پلیس گفت که پزشکان تحویل نوزاد در یک منطقه بیمارستان قبل از کلمب درگذشت. یک مرد, 27, از اتهام او قتل است.

خشونت آغاز شد بعد از ظهر پنجشنبه با تیراندازی در طرف دیگر از Farview پارک:

• حدود 5:53 بعد از ظهر, پلیس می گویند یک دختر 17 ساله به ضرب گلوله کشته شد سه بار در پا احتمالا در حالی که انتظار برای یک دوست به اتوبوس; نظارت تصویری اسیر یک مرد با پوشیدن یک کلاه سیاه و سفید و خاکستری و پیراهن و شلوار سیاه و سفید در حال اجرا عازم جنوب از صحنه پس از عکس زنگ زد در حالی که محکم به چیزی در دست خود را, اما بازداشت شد و بلافاصله اعلام کرد.

• حدود 8:33 p. m. دو مرد به ضرب گلوله کشته شد S. خیابان سرو و E. 24 خیابان در نزدیکی شرق فیلیپس پارک که در آن اوایل این هفته یک زن زده شده بود توسط گلوله پلیس می گویند.

• حدود 9:50 بعد از ظهر, پلیس, پاسخ, پس از یک نر گلوله قربانی نشان داد تا در یک ایستگاه گاز در خیابان واشنگتن اما یک بررسی مقدماتی نشان می دهد که او ممکن است به ضرب گلوله در نزدیکی, در منطقه N. 21st خیابان و N. 6 خیابان.

• حدود دو ساعت بعد پلیس کردم کلمه ای که دو نفر به ضرب گلوله کشته شده بود در نزدیکی یک ماشین لباسشویی در 3700 بلوک شیکاگو در نزدیکی فلوید یادبود.

• یک زمان کوتاه بعد یک مرد مبتلا به یک گلوله نشان داد تا در منطقه بیمارستان گفتن کارکنان وجود دارد که او می خواهم رانندگی شده در یک وسیله نقلیه با چندین کودکان هنگامی که وسیله نقلیه دیگری کشیده در کنار خود در منطقه از 29 سنت و خیابان پارک و باز آتش سخن گفته است.

با صبح روز جمعه به قتل در این شهرستان در حال حاضر به سیستم وارد شده دو بار به عنوان بسیاری از قتل به عنوان آن را تا به حال در این زمان در سال گذشته با 32 — پنج که رخ داده است در ماه جولای.

اداره پلیس داده ها نشان می دهد که حداقل 243 مردم به ضرب گلوله کشته شده است تا کنون این سال; شهر تا به حال 269 قربانیان گلوله همه 2019.

تیراندازی میان آمده اخیر افزایش خشونت اسلحه در برخی از شهرستانها آمریکا بزرگ مانند شیکاگو و نیویورک در پی ناآرامی های مدنی است که گریبانگیر خیلی از کشور است.

در مینیاپولیس به عنوان جاهای دیگر مقامات سرزنش سنبله در هم تداخل دارند بحران از COVID-19 گیر رکود اقتصادی و یک حساب بیش نژادی و بی عدالتی در زیر فلوید مرگ است. قتل او در زیر زانو سابق مینیاپولیس افسر پلیس را برانگیخته بحث شدید در مورد نژاد و پلیس با دعوت از رهبران شهر به مقیاس و یا حتی از بین بردن پلیس به نفع عمومی جدید ایمنی مدل است که به طور خودکار جرم سیاه پوستان و لاتین.

اما در حالی که برخی از اجرای قانون حامیان معتقدند که اصلاحات مورد نیاز آنها می گویند که افزایش اخیر خشونت تنها تقویت نیاز برای موثر پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>