از اسکله در شمالی شهرستان هم پیوسته ایالات متحده راهنمای ماهیگیری اندی Lundbohm دیده است سهم خود را از whitecaps نورد در سراسر دریاچه جنگل.

در بیشتر روزهای دریاچه میسازد پایین توسط شب. بار دیگر gusts ضربه در سراسر ساعت. مگر اینکه شما سلیمان به بلوک باد آن را یک چالش به ماهی و قایق.

بیشتر از همیشه به دلیل COVID-19, Minnesotans که کار و یا تعطیلات در شمال غربی زاویه با توجه به امواج و آب و هوا. که به دلیل بسته شدن موقت از مرز کانادا قطع کرده است تنها زمین مسیر به زاویه ورودی و سرزمین اصلی اسکله.

در حال حاضر تقریبا تمام ترافیک به غرب زاویه استراحتگاه و خانواده کابین است که توسط قایق. مسیرهای متفاوت از 30 به 50 مایل طولانی است و می تواند خطرناک باشد برای کسانی که بیمار مجهز و یا بی تجربه. رفت و برگشت تاکسی آب در دسترس هستند برای حدود 135 دلار در هر فرد است, اما آن قایق اجرا نمی شود مگر اینکه آنها در حال حمل چهار تا شش مسافر. این یک مانع است که بسیاری از مردم در حال اجتناب از.

“آن بوده است, وحشیانه,” Lundbohm گفت. “این تقریبا تنها راه شما می توانید از اینجا دریافت کنید و آن را مطلق تبدیل شده شهر ارواح.”

برای 20 سال Lundbohm عمل کرده است زاویه اندی راهنمای سرویس با موفقیت خوبی است. در سال جاری 80 درصد از مشتریان به طور منظم را انتخاب کرده اند به ماندن در خانه و یا ماهی های دیگر. نه تنها قایق سفر از Warroad, Minn., اضافه کردن هزینه و عدم اطمینان به مشتریان خود را به سفرهای اما در نزدیکی آب های کانادا خال خال با ماهیگیری پسند سلیمان به طور موقت از حد.

Lundbohm 21-پا قایق ماهیگیری طراحی شده توسط 300 اسب بخار موتور قادر است از رفت مشتریان و از Warroad عمومی اسکله. اما زمانی که او برخوردهای خشن, آب سوار پر از دست انداز و تپش اضافه می کند و درنتیجه به قایق خود را.

او امیدوار است به از دست دادن مشتریان اما متوجه می شود برخی ممکن است پیدا کردن گزینه های دیگر در این تابستان.

“من امیدوارم که این آخرین نیست چرا که اثرات طولانی مدت خوب نیست,” او گفت:.

هیلی اولسون از پرچم جزیره توچال گفت: تعدادی از ماهیگیران تفننی تجربه مجهز به قایق در حال مصرف 30 تا 35 مایل سفر از Warroad یا راکی پوینت. دیگران قرار دادن دنده در رفت و آمد مکرر موقت تاکسی و دنبال قایق را از خواب بیدار. یک رفت و برگشت شاتل روی محصور موقت هزینه های خود را به 130 دلار در هر فرد.

به طور معمول 95 درصد از رفت و آمد مکرر مشتریان درایو به زاویه ورودی با عبور به کانادا غرب دریاچه جنگل و جاده شن شرق به مینه سوتا است. یک بار در زاویه ورودی آنها خود را راه اندازی قایق های ماهیگیری برای یک سواری کوتاه برای پرچم جزیره است. بلوط جزیره دیگر مشترک مقصد.

“ما فصل است که تقریبا وجود ندارد” اولسون گفت. “بسیاری از مردم فوق العاده عصبی در سراسر آمده است.”

او گفت: ساکنان زاویه هنوز هم در حال انتظار برای دستورالعمل در مورد سال تحصیلی آینده. اگر ساعت و 20 دقیقه اتوبوس مدرسه مسیر به Warroad بسته است آن خواهید بود آموزش از راه دور.

اولسون گفت: خبر خوب این سال است که مهمانان در حال کشف چقدر خوب انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری را می توان در مینه سوتا آب در داخل زاویه. از پرچم جزیره شما می توانید با پرتاب یک سنگ به کانادا و ماهیگیری به کانادا از طرف محبوب است قرعه کشی.

“بدیهی است که این یک وضعیت دشوار برای زاویه راست در حال حاضر گفت:” جو هنری, مدیر اجرایی, Lake of the Woods گردشگری.

برخی از استراحتگاه های تقریبا خالی در حالی که دیگران در حال انجام یک کمی بهتر است. اما به طور کلی مسکن است که راه را به پایین. بسیاری از این قایق سفر اتفاق می افتد در اوایل صبح و یا در شب هنگامی که شرایط در اکثر آرام است.

“این کامل نیست اما آن چیزی که ما در حال حاضر,” هنری گفت.

صاحب کسب و کار گرگ Hennum گفت: خارج از منزل گردشگری پررونق است در ساحل جنوبی دریاچه جنگل. او ویژگی های شکوفایی به طور کلی افزایش ماهیگیری در طول همه گیر و Minnesotans عدم توانایی ماهی در کانادا.

Hennum اجرا می شود ورزشکار را تسلیم شمال Baudette و یکی دیگر از رفت و آمد مکرر در Oak Island. او همچنین عمل انتقال کسب و کار است که hauls مسافر و کالا به زاویه گاهی منجر خصوصی قایق در یک کاروان. مسافر سفر بیش از دو برابر شده اما خود را روزانه تحویل طعمه زنده به استراحتگاه راه را به پایین.

جف اندرسون از ادینا است صید در دریاچه جنگل برای چند دهه. در این سال تجدید حیات در قایق سفر او را به یاد یک تاریخی مسافر قایق به نام مصمم است که عمل روزانه بین Warroad و زاویه ماهیگیری اردوگاه از اواسط دهه 1920 تا اواخر دهه 1960.

با توجه به Warroad اتاق بازرگانی مصمم شد 62 پا با محوطه و فضای کافی برای حمل و نقل حمل و نقل, مردم, و پست الکترونیکی. هزینه یک مسافر 3 دلار برای یک سفر رفت. کشتی beached خوب در سال 1973.

“فقط وجود دارد یک زن و شوهر از استراحتگاه وجود دارد اما شما می توانید حمل کوچک قایقران با شما و اجاره یک قایق ماهیگیری” اندرسون گفت.

آمریکا توافق با کانادا و مکزیک برای جلوگیری از همه غیر ضروری گذرگاه های مرزی اجرا شد مارس 21. اقدامات تمدید شده است سه بار تا جولای 21. Hennum و دیگران گفت: آنها احساس بسته باقی خواهد ماند و در طول تابستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله