Marsai مارتین با شرکای شهری مدرسه غذا داد و دانشجویی صدای به پشتیبانی از وعده های غذایی مدرسه برای همه K-12 دانش آموزان

Category: کیمیا | No comments


Marsai Martin attends the 2020 13th Annual ESSENCE Black Women in Hollywood Luncheon on February 06, 2020, in Beverly Hills, Calif

Marsai مارتین در مراسم 2020 13th سالانه جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود ناهار در فوریه 06, 2020, در بورلی هیلز کالیفرنیا
عکس: لئون بنت (گتی ایماژ)

Marsai مارتین معتقد است که همه دانش آموزان باید دسترسی به ناهار رایگان. من بیش از حد.

تبلیغات

این Black-ish بازیگر partnere با تغذیه رهبران شهری مدرسه غذا داد و ملی دانشجو-ائتلاف دانشجویی صدای به مطمئن شوید که دانش آموزان نیست دسترسی به ناهار و برای جلوگیری از خانواده ها از رفتن به بدهی با توجه به جمع آوری هزینه های پرداخت نشده. در برخی موارد پرداخت نشده ناهار هزینه می تواند منجر به وسایل دیگر از مجازات و مجازاتمانند انکار یک دسترسی دانش آموز به مدرسه دیگر فعالیت های چنین به عنوان مدل و غیر برنامه سفرهای, و در بدترین موارد دانش آموزان را می توان انکار کرد که توانایی فارغ التحصیل.

هر آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه:

ناهار مدرسه برای همه یک کمپین ملی به رهبری Soze آژانس و کهکشان می دهد تا اطمینان حاصل شود که وعده های غذایی مدرسه ارائه شده است رایگان برای هر K-12 دانش آموز در امریکا است. به پا زدن کردن کمپین ناهار مدرسه برای همه در حال راه اندازی یک Change.org درخواست خواهد شد که تحت فشار قرار دادن چندین قانونی رهبران از جمله ایالات متحده وزارت کشاورزی منشی سانی Perdue, مجددا اخذ COVID-19 بودجه امداد به اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان باید دسترسی به غذای رایگان هر زمان که درب بازگشایی برای 2020-21 سال تحصیلی.

تبلیغات

“با تمام چیزهایی که بچه ها مجبور به نگرانی در مورد در حالی که حضور در مدرسه به اعتقاد من یک ناهار سالم و نباید یکی از آنها” مارتین در بیانیه ای گفت. “کودکان و نوجوانان باید قادر به تمرکز بر یادگیری در حالی که در مدرسه نیست که آیا یا نه آنها باید پول به اندازه کافی به غذا خوردن.”

مارتین و این دو سازمان در حال حمایت از یک طومار نوشته شده توسط Dwight Howard, پدربزرگ, پس از kindergartener آنیا هوارد که رد شد یک وعده غذایی ناهار و همچنین مایه شرمساری برای نداشتن پول کافی در مدرسه ناهار حساب. ما همچنین گزارش شده و در سایر موارد مانند فلوریدا دانش آموز دبیرستان بود که رد ناهار مدرسه برای اینکه از 15 سنت در سال 2018 است.

“زمان آن رسیده است برای جلوگیری از قرار دادن بار از درآمد خانواده در ازای وعده های غذایی مدرسه بر دوش فرزندان ما” کتی Wilson, Ph. D., مدیر اجرایی شهری مدرسه غذا داد در بیانیه ای گفت. “زمانی که آنها می آیند به مدرسه کودکان می توانید دریافت, اتوبوس, سوار شدن, کتاب های درسی, به روز ترین تکنولوژی آزمایشگاه های علوم و فرصت های یادگیری به عنوان بخشی از روز در مدرسه. تنها زمانی که آن را می آید به وعده های غذایی مدرسه ما از آنها بخواهید برای کسب اطلاعات در مورد درآمد خانواده خود. علم روشن است یک خوبی تغذیه کودک بسیار بهتر شانس در موفقیت در این درس و در این رشته ورزشی پس چرا ما کراوات ابزار آموزشی است که وعده های غذایی مدرسه را به جدول به خانواده درآمد دارد؟”

تبلیغات

“وعده های غذایی مدرسه ارائه سود به اقتصاد محلی و امریکا کشاورزان پس بیایید با پیوستن به یکدیگر و مطمئن شوید که آنها نیز به نفع کودکان آنها به معنای به خدمت می کنند. را در وعده های غذایی مدرسه جهانی رایگان برنامه” ویلسون بیانیه خود ادامه داد.”پول ذخیره شده در کاغذ بازی اداری را می توان مجددا در کیفیت مواد غذایی و سلامت و رفاه ملت ما کودکان را می توان مجددا در آینده ما است. زمان در حال حاضر به سرمایه گذاری در فرزندان ما آن چیزی که حق انجام دهد.”

به عنوان یک سابق شیکاگو, مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, بود که در یک قسمت از ناهار رایگان برنامه این به معنای زیادی به من و من قطعا امضای این طومار. اگر شما می خواهم به ثبت درخواست و/یا یادگیری اطلاعات بیشتر در مورد این ابتکار لطفا سر به change.org. برای کسب اطلاعات بیشتر در مدرسه ناهار برای همه, کمپین رفتن به schoollunchforall.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>