مینه سوتا به شما اجازه برخی از اعضای خانواده در داخل ارشد خانه

Category: کیمیا | No comments

برای اولین بار در چهار ماه خانواده ها اجازه خواهد داشت به دیدار عزیزان خود را در داخل ارشد مراقبت خانه مینه سوتا مقامات بهداشتی با احتیاط بلند مستند محدودیت به معنای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در میان آسیب پذیر باشند.

مینه سوتا وزارت بهداشت توصیه است که خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی اجازه می دهد برخی از اعضای خانواده و در خارج از مراقبان در داخل این امکانات برای کمک به نظارت بر ساکنان مراقبت و کاهش اثرات مضر طولانی مدت انزوا و تنهایی. این “ضروری مراقبان” خواهد بود تعیین شده توسط امکانات و اجازه خواهد داشت به برنامه ریزی بازدیدکننده داشته است به مدت تا سه ساعت در روز و یا تا زمانی که مراقبت وظایف تکمیل زیر دستورالعمل جدید صادر جمعه.

اعلام نمرات مهم ترین مرحله تا کنون نسبت به بازگشایی سوتا 1,700 ارشد مراقبت جوامع که آمده اند برای شبیه دردار قلعه پس از همه گیر آغاز شد. با تقریبا تمام بازدید کنندگان منع از خانه های پرستاری از اواسط ماه مارس ارشد ساکنان خانه را تحمل کرده اند ماه از غم انگیز انزوا در اتاق خود را. در سراسر ایالت سالمندان نه در آغوش گرفت بوسید یا عزیزان خود را برای ماه می باشد. فرزندان باید با توسل به تکان دادن در پدر و مادر خود را از راه دور و صحبت کردن به آنها را از طریق ترک در ویندوز مانند بازدید کنندگان به زندان.

در حال حاضر در میان نشانه های دلگرم کننده است که COVID-19 مصاحبه در مینه سوتا ارشد خانه های بهداشت استان رگولاتور علنا به رسمیت شناختن نقش مهم است که اعضای خانواده در مراقبت از سالمندان آسیب پذیر و همچنین به عنوان قابل توجهی خطرات ناشی از انزوا و تنهایی. آن را نیز نشان دهنده رشد شناخت است که در حالی که شیوع کروناویروس تواند در دراز برای ماه ها یا حتی سال ها مراقبت از سالمندان در خانه نمی توان از قطع حمایت خود را از شبکه به طور نامحدود.

طولانی مدت انزوا شده است مربوط به یک طیف گسترده ای از مشکلات سلامتی جدی در افراد مسن از جمله بیماری های قلبی و سکته مغزی.

“برخی از دلخراش ترین داستان کل اپیدمی رک و پوست کنده شامل جدایی از عزیزان از خانواده های خود و بسیار واقعی روانی و جسمی آسیب است که انزوا علل” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در مصاحبه جمعه. “من فکر می کنم بسیاری از ما خانواده و دوستان در آن وضعیت بسیار و ما را دیده اند و واقعا باور نکردنی تلفات که [جداسازی] طول می کشد.”

تصمیم به اجازه محدود داخل سالن و بازديد با بستگان و خارج از مراقبان است و بار سوم در ماه گذشته که دولت و مقامات بهداشتی را آرام مستند محدودیت های ارشد خانه. در اواسط ماه ژوئن مردم اجازه داده شد به دیدار عزیزان خود را از طریق ویندوز از امکانات خود را. سپس آنها را مجاز به سفر با آنها در خارج از ارائه آنها عینک ماسک صورت و اجتناب از لمس کردن. این نخستین بار در ماه است که بسیاری از ساکنان آسیب پذیر دیده بود عزیزان خود را در فرد و بدون استفاده از تکنولوژی ویدئو کنفرانس.

دولت آخرین شل شدن محدودیت می آید میان نشانه هایی که همه گیر است و در نهایت ebbing در دراز مدت مراقبت از تنظیمات پس از ravaging صدها نفر از امکانات این بهار. هفتگی مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از تنظیمات کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اوایل ماه مارس و چند تن از خانه های سالمندان که بزرگ بود و خوشه های مرگبار این ویروس را گزارش کرده اند هیچ مورد جدید برای چند هفته. به طور کلی در دراز مدت مراقبت از امکانات همچنان به حساب برای نزدیک به 80 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19, دولت, سلامت داده ها را نشان می دهد.

“ما می دانیم این شده است چهار ماه را برای ما ساکنان و ضروری مراقبان گفت:” پتی Cullen, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از ارائه دهندگان مراقبت از مینه سوتا, مراقبت دراز مدت صنعت ، “ما امیدواریم که این طراحی را ارائه و پشتیبانی مورد نیاز به عنوان یک گام موقت تا زمانی که آن را بی خطر است برای از سرگیری ملاقات در یک مقیاس گسترده تر.”

تحت راهنمایی های جدید ارشد مراقبت های خانه ها را تشویق به کار با خانواده ها به منظور توسعه یک فرآیند برای تعیین افراد خاصی به عنوان “ضروری مراقبان.” این مراقبان می تواند یک عضو خانواده اچ تی داوطلب ارائه شده است که به طور منظم مراقبت و حمایت به ساکن قبل از همه گیر. حرکت است به رسمیت شناختن است که ساکن بستگان و دوستان نزدیک هستند و اغلب سرمایه گذاری در مراقبت از خود را; و می توان برای تشخیص تغییرات در وضعیت خود و حمایت خود را از طرف مقامات اشاره کرد.

جدید راهنمایی داوطلبانه است که بدان معنی است که برخی از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی ممکن است اجازه بازديد. ضروری مراقبان نیز باید مطابق با تعدادی از قوانین مانند پوشیدن ماسک صورت و حفاظت از چشم در حالی که در داخل امکانات و حفظ فاصله فیزیکی. بازدید از مراقبان نمی خواهد اجازه را به ساکنان به جامعه جز ضروری قرار ملاقات های پزشکی. آنها باید همچنین بازدید از ساکنان که COVID-19 یا کسانی که تجربه کرده اند علائم راهنمایی متحده است.

در برخی موارد, ارشد ساکنان خانه ممکن است قادر به تعیین بیش از یک ضروری مراقب بر اساس نیازهای روزانه خود و گذشته بودیم. مراقبت دراز مدت امکانات باید تا جولای 25 به پیش نویس سیاست ها و آماده شدن برای اجرای این بازدیدکننده داشته است جدید.

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>