یخ جدید قوانین نیروی مینه سوتا دانشجویان بین المللی برای بازگشت به دانشگاه و یا در صورت اخراج

Category: کیمیا | No comments

حتی در یک بیماری همه گیر UJ Bhowmik شد آمدیم برای تبدیل شدن به یک “دو لاک پشت نقب زن” این سقوط. 20 ساله دانشجوی بین المللی از هند فقط به پایان رسید مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه مینه سوتا و شروع مدرسه قانون وجود دارد در ماه سپتامبر.

او امضا اجاره نامه های جدید در یک آپارتمان در نزدیکی محوطه دانشگاه شده است و منتظر شنیدن اینکه او در کلاس آموزش داده خواهد شد به صورت آنلاین و یا در فرد است. اما شور و هیجان او احساس برای شروع یک فصل جدید در کالج حرفه ای تبدیل به ترس این هفته زمانی که ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام دقیق قوانین جدید است که می تواند نیروی برخی از دانشجویان خارجی به کشور را ترک کنند.

در زیر یخ دستورالعمل ویزا صادر خواهد شد و برای دانشجویان بین المللی ثبت نام در کالج که تنها عامل آنلاین این سقوط آنها را وادار به ترک یا کشور و یا انتقال به مدرسه دیگر. در دانشگاه هایی که برنامه ریزی برای ارائه یک ترکیب آنلاین و کلاس های حضوری — مانند بسیاری از مینه سوتا دانشگاه — دانشجویان بین المللی ممنوع خواهد شد از در نظر گرفتن تمام کلاس های خود را آنلاین.

Bhowmik و دیگر دانشجویان بین المللی در ایالت مینه سوتا در حال دیوانه وار به دنبال اطمینان از مدارس خود که آنها را قادر به گرفتن برخی از کلاس ها در فرد وجود ترس است که انجام این کار می تواند از گسترش بیشتر این ویروس است که باعث COVID-19. مینه سوتا کالج ها در حال تقلا برای تجدید نظر خود را در ترم پاییز ارائه شده به مطمئن شوید که دانش آموزان خود را نمی خواهد در خطر اخراج.

“ترس از اخراج است تا واقعی” گفت: Bhowmik که مجبور به بازگشت به هند — که در آن خانواده دیگر زندگی می کند — اگر او نمی دسترسی به کلاس های حضوری. “آنها نه تنها قطع مردم در آموزش و پرورش است اما زندگی خود را.”

قوانین فدرال را تحت تاثیر قرار برخی از 1 میلیون بین المللی دانش آموزان در کالج ها و دانشگاههای آمریکا بسیاری از آنها پرداخت بالاتر از نرخ شهریه که موسسات خود را بستگی دارد. سرپرست معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli سی ان ان گفت در روز سه شنبه که قوانین جدید “تشویق مدارس برای بازگشایی شده است.”

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل جدید برای دانشجویان بین المللی. دانشگاه مینه سوتا پیوست طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه.

“ما نمی تواند ایستاده در وجدان خوب به عنوان بین المللی دانش آموزان مجبور هستند به خارج از کشور از طریق هیچ گسل از خود را” U جمهور جوآن Gabel در بیانیه ای گفت.

U در حال برنامه ریزی ترکیبی آموزش مدل این سقوط که شامل حضوری و کلاس های آنلاین که Gabel گفت: باید به منظور کاهش تاثیر یخ قوانین در حدود 6,200 دانشجویان بین المللی که حضور در این دانشگاه از پنج دانشگاه.

مردیت McQuaid U دانشیار معاون رئیس جمهور و رئیس برنامه های بین المللی گفت: هیات بررسی خواهد شد هر دانشجوی بین المللی دوره ثبت نام به مطمئن شوید که آنها ثبت نام در برخی از ترکیبی و یا در کلاس های حضوری. اعضای هیات علمی رسیده اند به U رهبری در روزهای اخیر ارائه به آموزش بیشتر در کلاس های حضوری برای دانشجویان بین المللی, او گفت:.

یک جزء کلیدی از دانشگاه ترم پاییز خواستار طرح کلاس های حضوری به این نتیجه توسط شکرگزاری و سوئیچ به آموزش از راه دور پس از آن برای هر گونه باقی مانده تکالیف. اما در زیر یخ راهنمایی دانشجویان بین المللی می تواند موضوع را به اخراج, اگر خود را, مدارس شیفت حاضر در وسط ترم.

McQuaid روز پنجشنبه گفت که تو را در ارائه دوره های ترکیبی پس از شکرگزاری بنابراین دانشجویان بین المللی را می توانید در ادامه به کلاس در محوطه دانشگاه. مدرسه نیز این مسکن اگر افزایش COVID-19 نفر را تعطیل پردیس, او گفت:.

“ما را به پیدا کردن یک راه به جای دانشجویان بین المللی در این وضعیت است چرا که مسئولیت ما” McQuaid گفت. “آنها باید در صورت اخراج به عنوان یک نتیجه از یک بیماری همه گیر است که طول می کشد یکی دیگر از افزایش رو به جلو است.”

ایالتی مینه سوتا کالج ها و دانشگاه های سیستم کاوش در گزینه های برای تقریبا 4,300 دانشجویان بین المللی در آن خدمت می کند. سیستم 30 کالج ها و هفت دانشگاه زنجان به ارائه ترکیبی از آنلاین هیبرید و در کلاس های حضوری و ارائه گزینه های است که اجازه می دهد دانش آموزان به ادامه تحصیل خود را تحت قوانین فدرال گفت: رون اندرسون ایالتی مینه سوتا ارشد معاونت علمی و دانشجویی.

در St. Cloud State University که در خدمت اکثر دانشجویان بین المللی در میان مدارس ایالتی مینه سوتا سیستم مدیران در حال حاضر درگیر شدن دانش آموزان در دوره خود را از عمل است. رئیس جمهور Robbyn Wacker برگزار زوم سالن شهر با حدود 200 دانشجویان بین المللی جمعه شب جایی که او مورد بحث آنچه را دوره بارهای باید تحت شرایط جدید و متعهد به جای نیازهای خود را.

“دانشجویان شد و واقعا من فکر می کنم وارونه,” Wacker گفت. “تن و تنور این است که آنها می ترسند آنها را درک نمی کنند آنها در حال تلاش برای مرتب کردن آن است.”

شهزاد احمد, دانشیار معاون رئیس جمهور از St. Cloud State مرکز مطالعات بین المللی گفت: این مدرسه نیز آماده می شود به جای دانشجویان بین المللی از کالج ها که تنها ارائه کلاس های آنلاین در این پاییز. St. Cloud ایالت نورد فرآیند پذیرش و کارکنان در حال حاضر سابقه برخی از سوالات از پتانسیل انتقال دانشجویان از قوانین فدرال شد دوشنبه منتشر شد.

“من فکر می کنم دانش آموزان در حال تلاش برای کشف کردن چه گزینه های خود را” احمد گفت.

به پریسیلا Mayowa یک دانشجوی بین المللی از نیجریه که حضور شمالی, Hennepin, کالج ترین “نامطلوب” از جنبه های جدید فدرال حاکم است که آن را آمد در میان جهانی از همه گیر. دولت فدرال را مجبور دانشجویان بین المللی برای انتخاب بین یادگیری در دانشگاه — که در آن آنها می توانند آلوده — و رو اخراج, او گفت:.

دانشجویان خارجی تلاش کرده اند در طول همه گیر با توجه به بسته شدن مسکن پردیس و قفسه مواد غذایی و از دست دادن شغل و گفت: Mayowa رئيس جمهور از انجمن دانشجویان LeadMN که نشان دهنده 165,000 جامعه و ویژگی های دانشجویان است. آخرین چالش تنها شمع ،

“وجود دارد بنابراین بسیاری از افرادی که به اینجا می آیند و به انجام کارهای خوب و آن را احساس می کند مانند کشور جدا ما و یا به ما می دهد شهرت که ما به خرس” Mayowa گفت. “من شده اند قادر به کمک به جامعه ای که من آمده ام به قدردانی و عشق … از دست دادن تمام است که می تواند به طور کامل ویرانگر برای من است.”

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>