Illustration for article titled New Video and Audio Footage Connected to the Killing of Breonna Taylor Revealed for First Time

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

ماه پس از 26 سال Breonna تیلور بود به ضرب گلوله توسط لویی افسر پلیس جدید و افشای اطلاعات است که هنوز هم رویه. به تازگی منتشر شده صوتی از مصاحبه های انجام شده در طول این تحقیقات به Talyor مرگ را نشان می دهد اختلاف شدید بین چگونه یکی از افسران درگیر در تیراندازی سوال شد و چگونه کنت واکر—تیلور دوست پسر دستگیر شد و در صحنه—به کار گرفته شد در سوال. همچنین ویدئوی جدید نشان واکر دستگیری که در شب گرفته شده از یک همسایه دوربین گوشی به اشتراک گذاشته و علنا توسط تیلور ،

تبلیغات

واکر وکلای ارائه NBC News با صدا از دو مصاحبه انجام شده توسط محققان. یک فایل صوتی است که از واکر مصاحبه دیگر این است که گروهبان. جاناتان Mattingly بود که به ضرب گلوله در پا در طول حمله تیلور آپارتمان.

اولین چیزی که باید به بالا بردن ابرو زمان هر مصاحبه ای ، با توجه به NBC Mattingly مصاحبه نبود انجام شده تا تقریبا دو هفته پس از تیراندازی و خود را با دادستان در حال حاضر. واکر از سوی دیگر مصاحبه شد ساعت پس از تیراندازی شد و صحبت به waiving حق خود را به یک وکیل. روز پس از مصاحبه واکر شد متهم در اقدام به قتل به اتهام, که بعدها رد کرد. بنابراین واکر سوال شد و به ارمغان آورد تا در اتهامات قبل از همه Mattingly بود و حتی مورد سوال است.

تبلیغات

پس از آن وجود دارد مصاحبه خود را.

از ان بی سی نیوز:

در 4 صبح ساعت پس از این حمله, PIU Sgt. آماندا Seelye معرفی خودش به واکر.

او و همکار Sgt. چاد Tinnell توضیح به گریان واکر که تیم خود را مانند “امور داخلی.”

“ما بررسی افسر-درگیر تیراندازی” Seelye می گوید. “ما در اینجا فقط به سعی کنید برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است.”

“من می ترسم در مورد چه می گویند” واکر می گوید.

او را تشویق می کند او را به امضای میراندا حقوق چشم پوشی و صحبت کنید.

“این امر می تواند خوب را برای شما به ثبت نام در این و پس از آن ما می تواند شما را دریافت بیانیه خود را و پس از آن ما می تواند به تنهایی شما را ترک,” او می گوید واکر. او سازگار بعد از آن نیز ارائه آی فون خود را زمانی که رمز عبور Seelye می پرسد برای آن است.

واکر توضیح داد: به Seelye چرا او اخراج در که او فکر مزاحمان.

“این وسط شب,” او گفت:. “کسی است که ضرب و شتم بر روی درب و نمی گویم که آنها…چه می خواهید انجام دهید ؟

تبلیغات

“من می دانم که خانواده باید اسلحه در خانه. شما در حال رفتن به آن را گرفتن و محتاط بود ‘پس چه خبر است؟’ شما خزنده به سمت (درب)…‘که در آن است ؟ که در آن است؟’ شما نمی دانید که در آن است و سپس درب مگس باز؟”

واکر همچنین گفت Seelye که در طول بازداشت خود یک افسر با یک سگ به او گفت “” من قصد دارم به این سگ شما در حال رفتن به زندان برای بقیه عمر خود را.”

تبلیغات

او همچنین گفت: افسر پرسید: “آیا شما با هر ضربه گلوله ؟ و من گفتم: “نه.” او گفت: “آه که مایه تاسف است.'”

واکر همچنین توصیف تعامل با سادهلباس افسر پلیس که به او گفت در حالی که او در ماشین پلیس وجود داشته است برخی از نوع “سوء تفاهم است.”

تبلیغات

“چرا می خواهم او به من می گویند که وجود دارد سوء تفاهم از او پرسید: Seelye.

“من نمی دانم” Seelye پاسخ داد. “این است که برخی از اطلاعات جدید برای ما نیز هست.”

“‘من یک ادم سفیه و احمق” واکر گفت. “آنها نمیفهمد چیزی. آنها کاری اشتباه است.”

تبلیغات

شش روز بعد Seelye شهادت در مقابل هیات منصفه. در شهادت او توصیف عکسبرداری اما نمی ذکر است که واکر به او گفت که او فکر می کردند که مزاحمان نه پلیس. او همچنین اشاره نمی کند هر چیز دیگری در این دو مورد صحبت کردیم.

Mattingly یک کل نوع دیگری از انرژی در مصاحبه خود.

برای خیلی از 40 دقیقه مصاحبه Seelye عقب نشسته و گوش در حالی که Sgt. Jason ونس—که نبودم درگیر در تیراندازی شد اما برای برخی از این دلیل در حال حاضر در طول Mattingly مصاحبه و توصیف افسران رویکرد به عنوان “ترین راه های غیر فعال در خدمت به حکم” — گفت: Mattingly که او نمی خواهید برای قرار دادن کلمات در دهان خود…سپس اقدام به قرار دادن کلمات در دهان او.

در فایل صوتی این مصاحبه به عنوان Seelye گوش Sgt. ونس هدایت Mattingly از طریق لحظات تیراندازی در زمان نشان می دهد پاسخ.

ونس می پرسد Mattingly اگر او بلافاصله به زمین کاهش یافته است پس از واکر او را به ضرب گلوله در پا. Mattingly می گوید بدون او اخراج چهار بار در واکر حمایت از آپارتمان اخراج دو برابر بیشتر پس از آن “از بازی,” او می گوید.

“این نوع مانند آنچه من به دلیل موقعیت خود را, شما می دانید, در ابتدا زمانی که شما شات و سپس حق به طوری که شما در حال بازگشت به آتش می گوید:” ونس.

“بله,” Mattingly پاسخ می دهد.

“اما شما می دانید که شما فقط گفت: شما ساخته شده است یک تصمیم آگاهانه شما می دانید” من در حال حاضر مجروح من نیاز به حرکت به طوری که آنها می توانند از خود محافظت کنند و من به عنوان” می گوید: “ونس. “و پس از آن — من نمی خواهم برای قرار دادن کلمات در دهان خود را …”

“که در آن می گوید:” Mattingly.

ونس نیز ارائه می دهد که آپارتمان را طرح ساخته شده آن را یک “مشکل” محل.

“شما رو به نزدیک به 20 سال از پلیس, تجربه, خواهد شما, به شما می گویند که موقعیت که آپارتمان ساخته شده آن را بسیار دشوار است ؟” می پرسد ونس.

Mattingly پاسخ “آن را ایده آل است.”

بنابراین اساسا یکی از مصاحبه شونده می شود دست خود را برگزار می شود در حالی که دیگر می شود railroaded.

تبلیغات

به هر حال در چهارشنبه تیلور, خواهر Juniyah پالمر به اشتراک گذاشته شده در Instagram فیلم گرفته شده توسط یکی از همسایه ها نشان می دهد که واکر بازداشت. با توجه به پیک-مجلهآن را یکی از اولین فیلم های متصل به تیر اندازی است که نازل شده به مردم است.

“خوب پس پلیس فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن یک کلیپ کوچک از آنچه واقعا اتفاق افتاده در آن لحظه بیمار به اشتراک گذاری کلیپ کامل!” پالمر نوشت: در این پست. “اجازه دهید بحث در مورد چگونه Kenny است پس از سفارشات اما به معنای واقعی کلمه هر افسر اسلحه های خود را با اشاره در او! نژادپرستی واقعا املای [sic] LMPD.”

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله