Illustration for article titled No Peace Without Economic Justice

عکس: اولیویه DOULIERY (گتی ایماژ)

زمانی که آندره پری فکر می کند در مورد آمریکا پلیس و زندانی کردن او می بیند یک موضوع اقتصادی را به عنوان آنجا که حقوق بشر یکی است.

تبلیغات

“وجود دارد هیچ بزرگتر ثروت استخراج از نظام عدالت کیفری” پری همکار در موسسه بروکینگز و نویسنده از قیمت خود را بدانید: ارزش نهادن به سیاه و سفید زندگی می کند و ملک در امریکا سیاه شهرستانها گفت: ریشه. “سرمایه گذاری در پلیس— آنها منجر به رشد اقتصادی در جامعه است.”

پری تشبیه پلیس به عنوان “بد نوع شغل برنامه,” نقشه کشی در مقادیر عظیمی از بودجه عمومی—حدود 115 میلیارد دلار با توجه به بلومبرگ—که می تواند کارگردانی به سایر مشاغل و خدمات است که ارزش اضافه کردن به جامعه است. اما سیستم عدالت کیفری نیست فقط تغییر مسیر بودجه عمومی است که می تواند بهتر در جاهای دیگر صرف: این هم یک شکل از خشونت اقتصادی و افسرده ثروت و بی ثباتی خانواده ها با کشیدن از پدر و مادر و همسایگان و کارگران از جامعه است.

تبلیغات

با مردم متشکل از 33 درصد از تمام کسانی که محبوس در زندانهای آمریکا وجود دارد بدون شک که جوامع و که خانواده ها شده است اکثر ویران جرم حبس. با مشخصات بالا پلیس قتل جورج فلوید و Breonna تیلور بار دیگر foregrounded این موضوع و دلیل خوب: هیچ کشور دیگری در تاریخ بشر ساخته شده است به عنوان گسترده و مخرب یک carceral ساختار به عنوان یکی از امریکا است. ما یک کشور تعریف شده توسط پلیس قفس و اسلحه; buttressed در همه طرف توسط یک ژرف مبلغ پول استخراج شده از مالیات دهندگان.

اما دو نفر دیگر ملی بحران را به شکل فعلی گفتگو در اطراف نژادی و بی عدالتی: coronavirus همه گیر و رکود کنونی که هر دو اند و به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار. این ساخته شده است که طرفدار الغای برده داری خواستار defunding و تعطیل از پلیس همه فوری تر: ما به ناچار خودمان سوال که چرا مسکن بهداشت و درمان شغل و یا آموزش و پرورش نیست و به همین ترتیب اولویت زمانی که این بودجه می تواند زندگی را نجات داد.

پری مقطر گفتگو این است: آن را فقط در مورد اخلال در سیستم های نژادپرستانه “ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای بازگرداندن ارزش به مردم شده اند که قربانی نژاد پرستی.”

این نیاز به تماس ما دوباره انرژی گفتگو در مورد نژادی عدالت شامل به همان اندازه جسورانه reimagining از عدالت اقتصادی—آنچه که ما صندوق چگونه ما آن را به صندوق و به همین دلیل ما آن را به صندوق. ما باید فکر می کنم در مورد عدالت اقتصادی با همان قدرت و از طریق همان نژادی, لنز به عنوان ما انجام داده اند با عدالت کیفری. حساب دیفرانسیل و انتگرال در اینجا ساده است: اگر ما ارزش ندارد, سیاه امرار معاش ما نمی گویند ما ارزش سیاه و سفید زندگی می کند.

تبلیغات

آن را دشوار است به غلو چگونه وخیم اقتصادی فعلی پیش بینی شده است که برای بسیاری از آمریکایی ها. فدرال و دولت سوء مدیریت مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس انگیزه زودرس نژاد نسبت به بهبود اقتصادی. اما بازگشت به “کسب و کار به طور معمول” تنها طولانی مدت موج اول از coronavirus موارد در ایالات متحده ایجاد سریع یک موج جدید از عفونت در کارولینای جنوبی فلوریدا و آریزونا و کالیفرنیا. آمریکایی ها هنوز هم تا حد زیادی ترس بازگشت به قبل از همه گیر روزمرهو کسب و کار را نمی بازگشایی و یا rehired کارکنان furloughed و یا اجازه رفتن در طول بیماری همه گیر. برخی از اقتصاددانان پیش بینی دیگر رکود طول می کشد کمتر احتمال دارد آن است که کسانی که شغل باز خواهد گشت.

تبلیغات

در ضمن کلید مفاد مراقبت در عمل به پایان می رسد به زودی—مهمترین 600 دلار افزایش مزایای بیکاری که در نهایت بیمه بیکاری قابل مقایسه با کارگران دستمزد, جلوگیری از بسیاری از آمریکایی ها از داشتن برای انتخاب بین پرداخت برای مواد غذایی, اجاره و یا صورتحساب. رهن و اجاره حمایت تصویب و در برخی مناطق نیز به مجموعه منقضی بین پایان ماه ژوئیه و اوت ایجاد یک “اخراج صخره” که در طی آن نمرات از مالکان و مستاجران نیاز به کشف کردن که چگونه به را تشکیل می دهند برای پرداخت های از دست رفته و یا در معرض خطر از دست دادن خانه های خود.

در حالی که آن را به چالش کشیدن برای پیش بینی شدید این رکود خواهد بود و چه مدت از آن خواهد شد آخرین کارشناسان اقتصادی می توانید با استفاده از گذشته رکود به هوا چگونه این بحران را تحت تاثیر قرار, سیاه خانوار.

تبلیغات

ما از تاریخ می دانیم که سیاه مردمی’ بازیابی همیشه در زمان طولانی تر است. و برخی از این دلیل است که خود واقعی زیان نمی قله تا پس از رکود اقتصادی می گوید:” ربکا دیکسون مدیر اجرایی ملی قانون استخدام پروژه (NELP) غیر انتفاعی ملی که طرفداران بیشتری کار دسترسی و فراگیر تر اقتصاد است.

قدیمی ماکسیم “آخرین استخدام, اول, اخراج” نیز حلقه به ویژه برای کارگران در رکود. آنها به طور معمول اجازه رفتن و فراموش استخدام کنید تا بعدا—پدیده ای که توضیح می دهد که چرا قله سیاه بیکاری به طور معمول اتفاق می افتد پس از یک رکود اقتصادی به پایان رسیده است. و هنگامی که آنها را rehired معمولا برای کاهش پرداخت از مواضع سفید کارگران: یک آمار است که می تواند تا حدی نسبت به راکد مهارت به عنوان یک نتیجه از زمان صرف شده از نیروی کار و همچنین استخدام تبعیض است.

تبلیغات

دیکسون همچنین اشاره می کند که در طول تاریخ سیاه آمریکایی نیز تجربه تر شدید اثرات: در طول مسکن تصادف سال 2007 به عنوان مثال به مراتب بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید کرده و پس از آن از دست داده خانه های خود به دلیل در بخشی به وام subprime که صید به طور خاص در سیاه و Latinx homebuyers.

اما این هم درست است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند در یک منحصر به فرد وضعیت مخاطره آمیز در طول رکود اقتصادی چرا که آنها همیشه در زندگی های مختلف اقتصاد از بقیه آمریکا—یک الگوی بنابراین مطابق آن باید توسط طراحی دیکسون می گوید.

تبلیغات

“ما همیشه به حال یک Jim Crow بازار کار” دیکسون همچنان ادامه دارد. “مردم فکر می کنند که Jim Crow است. آن استفاده شده است به بحث در مورد عدالت کیفری. اما اگر شما واقعا فکر می کنم از آن را سیاه مردمی هستند فقط به عنوان متمرکز در کم-شغل پرداخت در حال حاضر به عنوان آنها در ’40s. پس چگونه است که اتفاق می افتد اگر آن را عمدی نیست?”

تاریخچه و اثرات این تفکیک بسیار آسان برای ردیابی. نقطه عطفی ملی مسکن عمل یکی از اساسی ترین اجزای قرارداد جدید ایجاد فرصت های بی سابقه ای برای مالکیت خانه برای سفید آمریکایی و اقتصادی حاشیه نشینی در قالب redlining برای مردمی است. از طریق این فرایند redlining های آفریقایی تبار بودند پرشیب به زندگی در نامطلوب ترین, آلوده مناطق — یک واقعیت است که نمی توان مسکن هر ارزانتر است. دخالت دولت مانند این که در دراز مدت نسل تاثیر, اما آنها نیز مرکب دیگر تحولات: کاهش طبقه متوسط افزایش نابرابری درآمد وام دانشجویی, بحران بدهی راکد دستمزد و متخلخل شبکه امنیت اجتماعی—که همه به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید.

تبلیغات

در حال حاضر بین نرخ بیکاری نیست و رسیدن به نقاط اوج تاریخی دیگر نژادها و اقوام در حال تجربه, در بخشی به دلیل سیاه مردم در مقایسه با نسبت جمعیتی در شغل تلقی ضروری است. اما همه گیر نیز به ما نشان داده است که “ضروری” اغلب به معنی مصرفی. مردم سیاه بیشتر از سفید آمریکایی به کار در “ضروری” مشاغل—به مردم تحویل به انبار کارگران, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان, خانه بهداشت, مشاوران بهداشت کارگران بسته بندی گوشت و رانندگان اتوبوس. اما بسیاری از آنها همچنان به کار بدون حفاظت کافی بیمار را ترک و یا خطر پرداخت.

این دیکسون توضیح می دهد که یک شکل از خشونت اقتصادی.

او امتیاز خاص به کارگران در گیاهان گوشت پردازشبسیاری از آنها سیاه و سفید و یا مهاجران از آمریکای لاتین و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور که کارگران آن در نظر گرفته شود ضروری—بدون حصول اطمینان از پروتکل هایی است که می تواند اجازه می دهد آنها را به انجام کار خود را با خیال راحت اگر در همه ممکن است.

تبلیغات

“آنها در حال گرفتن بیمار و در حال مرگ. و پس از آن خوب است برای کسانی که کارگران را به رفتن و به خطر زندگی خود را برای امرار معاش خود. و آن را خوب است برای کارگران یقه سفید به دلیل آنها می توانند کار از خانه” دیکسون گفت. یک مارس گزارش از موسسه سیاست های اقتصادی یافت می شود که تنها یک سوم از کارگران آمریکایی می تواند telework—یک گزینه فراهم می کند که بهترین فرصت برای ایمنی شخصی. اما برای Latinx و کارگران این نرخ بود و حتی پایین تر: کمتر از یک پنجم بود که گزینه.

“ما فقط نیاز به فکر می کنم در مورد اقتصاد ما و چه از راه های که در آن در واقع از بین بردن زندگی مردم رنگ در این لحظه به دلیل راه ما به بازار کار است که ساختار” گفت: دیکسون.

تبلیغات

با عجله به بازگشایی—یک میل ابراز ترین با صدای بلند توسط محافظه کار و سفید آمریکایی—ممکن است توضیح داده شده توسط آمریکا شیفتگی خاص با وعده اقتصادی و اجتماعی و رفاه و آهسته ناپدید شدن است که سوخت سفید شکایت سیاست برای سال. اما رفاه به سادگی هرگز یک واقعیت آمریکایی های آفریقایی تبار می تواند برای اعطا حتی به عنوان برخی از اقتصادی و سیاسی دستاوردهای ساخته شده اند. پس چگونه می تواند ما شروع به فکر کردن در مورد رفاه اقتصادی در همان راه ما در حال حاضر به فکر عدالت کیفری?

تبلیغات

ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد سیاه ثروت و رفاه در نظر استخراج—سیستم ها و یا شرکت های نقشه کشی پول از جامعه سیاه و سفید—و سرمایه گذاری به عنوان محقق و نویسنده آندره پری توصیه می کند. اما آن را نیز نیاز به پرسش از فلسفه است که ذخیره کردن پایه و اساس برای چه فدرال و ایالتی و محلی صرف پول است. نگاهی جنوبی که در آن اکثر آمریکایی های سیاه و سفید زندگی می کنند و کار می کنند و که در آن دولت تضمین کرده اند که مزایای بیکاری هستند دشوار است برای دسترسی به, تنها برای مدت زمان کوتاهی که از زمان کافی به جای دستمزد. این پدیده دارای تشابه با sharecropping عصر زمانی که جنوب قانونگذاران مبارزه در برابر حداقل دستمزد و حقوق کارگران توسط حصول اطمینان از ایمنی خالص بود تا متخلخل, سیاه, کارگران خواهد بود مجبور به قبول شرایط سخت کاری.

که روایت—که آمریکایی های آفریقایی تبار “کار نخواهد کرد مگر اینکه آنها مجبور به کار” — نیاز به چالش کشیده می شود دیکسون گفت. در پاسخ به همه گیر و رکود اقتصادی همراه با تمرکز جدید بر روی نژادی عدالت می تواند فقط این فرصت است.

تبلیغات

پری می خواهم برای دیدن جدید مقابله-حجم سرمایه گذاری در برنامه های هدفمند به طور خاص به سیاه و مردمی به مقابله با صدها سال از ثروت استخراج مانند گرفتن پول از مدارس خصوصی و reinvesting در آموزش و پرورش defunding نظام عدالت کیفری و با استفاده از آن پول برای جهانی بهداشت و درمان و مسکن مقرون به صرفه—سیاست هایی که می تواند در آستین ، مزایای به آمریکایی های آفریقایی تبار.

“مالکیت خانه است که به شدت در ارتباط با بسیاری از چیزهای مثبت,” او توضیح داد. صاحب خانه یک زمان آسان تر برای پیش بینی هزینه های خود را زیرا آنها موضوع را به اجاره نوسانات. وجود ثبات بزرگ است که مربوط به مردم بیشتر احتمال دارد به شرکت civically; آنها همچنین کمتر به احتمال زیاد به قربانیان جنایات. و البته یک صفحه اصلی می توان به افزوده شدن یا پاس کردن ثروت است.

تبلیغات

من فکر می کنم حقوق مدنی صورتحساب از ’60s و 70s انجام بسیاری از نظر مردم چه نکنید. آنچه آنها انجام نشده است که منجر به سطوح بالاتر سرمایه گذاری” گفت: پری.

برای هر دو دیکسون و پری این زمان جامع بازسازی و reimagining چیزی است که به آنها امید حتی به عنوان آنها انتظار می رود در آینده نزدیک به ارمغان بیاورد درد بیشتر. اما آن را نیز شخصی است. دیکسون سهام که در NELP او درگیر شده است با پیشرو داخلی حساب در مورد سازه نژاد پرستی.

تبلیغات

“این واقعا سخت کار می کنند و آن را در حال انجام,” او گفت:. او همچنین می خواهم برای دیدن و شرکت به آدرس اقتصادی تفاوت—قرار دادن پول خود را که در آن سیاه و سفید خود را زندگی می کند توجه به اظهارات هستند. این به این معنی ارائه دستمزد زندگی می کنند در تمام سطوح شرکت از انبار در بالا—و همچنین بازسازی محل کار به طوری که قدرت تصمیم گیری بیشتری در دست سیاه و سفید کارگران و سایر کارگران از رنگ.

به عنوان ما در مورد آنچه در تحول سیاست های اقتصادی ممکن است شبیه به پری انداخت قانع کننده پیشنهاد به خود جلب کرد که بازگشت به تجربه های شخصی خود را— دولت-یارانه شایستگی کمک هزینه تحصیلی برای فرزندان افرادی که زندانی شده اند.

تبلیغات

“اگر شما فرزند کسی که زندانی شما باید دسترسی به آموزش عالی است. که راهی برای بازگرداندن ارزش شده است که استخراج شده توسط نژادپرستی است.”

در حالی که چنین سیاستی پیشنهاد به نظر می رسد غیر ممکن است این عمل از تخیل اخلاقی مهم است که ما را مجبور به روی چیزی حساب کردن با انسان و مواد هزینه سیستم های ما. ما می توانیم کمیت هزینه های مالی از پلیس و زندانی—چقدر طول می کشد برای اجرای یک اداره پلیس یا زندان—اما قرار دادن این راه حل در شرایط پولی هل ما دست به گریبان با عمق مشکل در راه است که منحصر به فرد روشن.

تبلیغات

پری پدر خود کشته شد در حالی که زندانی. هنگامی که او فکر می کند در مورد از دست دادن او فکر می کند از دیگر زیان های مرتبط با آن ناهمواری را نه فقط از طریق زندگی خود را, اما محله خود جامعه خود را.

“چه کسی می داند که چگونه زندگی من متفاوت خواهد بود,” او می گوید. “شما در زمان غذا را از روی میز. کار خارج از جامعه است. پدر و مادر از جامعه است.”

تبلیغات

“من سپاسگزار بودن که من هستم. اما چه کسی می داند که ثروت من می توانستم اگر آن را استخراج توسط سیستم عدالت کیفری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله