کشورهای دیگر پیشرو امریکا در تعداد COVID-19 موارد است. فلوریدا: Hold My Beer!

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Other States Are Leading America in the Number of COVID-19 Cases. Florida: Hold My Beer!

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

فلوریدا نمی کند فقط منجر آمریکایی در نوآوری مانند 450 پوند فلوریدا مردی که مخفی کک و گلدان در زیر خود را در برابر چربیو یا فلوریدا مردی که مخفی 400 دلار در مقعد خود را. فلوریدا فقط نمی تواند ایستاده است که کشورهای دیگر منجر شد آمریکا در تعداد COVID-19 موارد پس از فلوریدا چه فلوریدا همیشه می کند: از آن رو مشغول از دست دادن.

تبلیغات

فلوریدا است که در حال حاضر کانون جهانی در آخرین coronavirus خروش و آن فرماندار ران DeSantis یک زندگی واقعی نسخه Gomer پیل مگر نه به عنوان روشن به سرزنش. DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپرده. او آویزان از رئیس جمهور, چاق, کراوات فقط در حال انتظار برای او نشان می دهد چه مقدار از یک بازیکن تیم او است. به عنوان coronavirus شد در حال اجرا از طریق امریکا مانند بهنگام نسکار دامان DeSantis یکی از آخرین متحده به صدور اقامت در خانه سفارش و یکی از اولین به بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Gomer DeSantis برای اجازه دادن به ترس به او مانع از بازگشایی دولت و سواحل آن. و در روز چهارشنبه فلوریدا گزارش شده نزدیک به 10,000 جدید موارد تپه گزارش.

تبلیغات

“وجود دارد تقریبا 220,500 موارد مثبت در سطح ایالت و تست مثبت رای شده است و در بالای 14 درصد برای بیش از یک هفته” با توجه به تپه.

“اضافه کردن به مشکلات بیمارستان ها در سراسر کشور در حال اجرا هستند از تخت در بخش مراقبت های ويژه اگر چه مقامات دولتی می گویند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت و بیمارستان ها باید توانایی اضافه کردن موج تخت.”

چون DeSantis است چه اتفاقی می افتد زمانی که شما اجازه می دهد یک دولت مانند فلوریدا که منجر دنیا در زنان ادعا می شود از خیالی ملل و در نتیجه مجاز “مصونیت دیپلماتیک” از قوانین راهنمایی و رانندگیبرای برگزاری انتخابات DeSantis حاضر به “انتشار داده های روزانه بستری شدن در بیمارستان با وجود متعهد به انجام این کار” ساخت فلوریدا رهبر دیگری به عنوان تنها دولت نیست که علنا انتشار این اطلاعات تپه گزارش.

تپه اشاره می کند که در حالی که در فلوریدا نیست دولت تنها برای دیدن یک چشم انداز مثبت در آن coronavirus شماره های دولت تا به حال یکی از بدترین شیوع این کشور دیده می شود پس از COVID-19 آمد از طریق خرد شده و ساختمان ها.

تبلیغات

DeSantis مطمئنا مصرف خود نشانه از رئیس جمهور همچنان به تطهیر هر دو جدیت ویروس و تاثیر شیوع داشتن در دولت خود اشاره کرد که در بسیاری از موارد جدید جوان هستند افرادی که توانایی غلبه بر این بیماری است.

“وجود دارد بدون نیاز به ترس” DeSantis گفت: با توجه به تپه.

“افراد جوان زندگی می کنند نیست در یک حباب” ریچارد Oberhelman دانشیار دین جهانی بهداشت در Tulane دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری در نیواورلئان گفت: تپه.

تبلیغات

“آنها در تعامل با پدر و مادر خود آنها را تعامل با همکاران و بنابراین فرصت وجود دارد برای گسترش یافته است. و ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از بیشتر بدون علامت انتقال از ما قدردانی” Oberhelman گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>