مقاومت در برابر رفتن به نوار و بررسی برخی وقایع آخر هفته و فعالیت های


From L to R: Jermaine Dupri, D-Nice and Big Freedia are taking part in virtual events this weekend.

از L به R: Jermaine Dupri D-خوب و بزرگ Freedia در حال بدست گرفتن بخشی در مجازی رویدادهای این آخر هفته.
عکس: گرگ DeGuire (گتی ایماژ), هارون J. تورنتون (گتی ایماژ), غنی خشم (گتی ایماژ)

متاسفانه ملت COVID-19 بحران همچنان به دستمزد به عنوان آفتاب تابستان باعث می شود خارج از همه بیشتر وسوسه انگیز است. با وجود تمایل به شکستن قوانین ما باید قوی باشید دوستان! اگر شما لازم نیست که هر برنامه ای برای خودتان نگه دارید اشغال این آخر هفته رسانه های اجتماعی پر از سرگرمی را در نوک انگشتان خود را و ریشه است که در اینجا با گزینه های. نه تنها این حوادث پوشش جنبه سرگرمی نیاز داریم اما بسیاری از آنها بشردوستانه به عنوان به خوبی.

تبلیغات

بررسي فايلهاي چند حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته اگر شما به دنبال چیزی کمی برای انجام. همچنین, مطمئن شوید که به قدم زدن و نوشیدن برخی از آب!

جولای 9

کمپین مسائل

ما در حال رفتن به گردش و نوامبر در اینجا خواهد بود. سناتور کالیفرنیا کامالا هریس میزبانی یک حزب رقص و گفتگو با برخی از بزرگترین دی جی ها و تولید کنندگان از جمله DJ بورلی باند Jermaine Dupri و D-Nice—به نفع مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری جو بایدن. این رویداد می گیرد در 7:00 p. m. ET و به منظور تماشاییکی باید کمک به بایدن انتخاباتی.

تبلیغات

جولای 10

موسیقی

شهر نیویورک بروکلین کاسه موسیقی زنده از محل برگزاری و سالن بولینگ با سراسر کشور جشن سالگرد 11th جمعه با 11 ساعت زنده-موسیقی جریان رویداد. شروع در 11:11 p. m. و دوباره پخش مجموعه از Freedia مخزن و Bangas و بیشتر در حال میله میله برای بازی در جریان و کسانی که تشویق می شوند برای کمک به جاز پایه آمریکا است. اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد را می توان یافت در اینجا.

هم خانواده

لا موزه تاریخ طبیعی است برگزاری “شبهای تابستان در خانه” یک رویداد برای خانواده ها برای لذت بردن از محیط اطراف خود را از آسایش در پشت حیاط خود را. اولین جلسه خواهد بود جمعه برگزار خواهد شد و از ویژگی های DJ مجموعه ای از Suga Shay در یوتیوب Live at 7:00 p. m. PT/ 10 p. m. ET. قبل از موسیقی شروع می شود وجود خواهد داشت یک مکالمه به نام “باغ بحث: صفحه اصلی باغبانی با میوه ها و سبزیجات است.” هیچ وقت مثل امروز به مطمئن شوید که شما باغ است که به دنبال تازه.

تبلیغات

جولای 11

موسسه خیریه

بزرگ Freedia و شیا الماس دو از هنرمندان انجام در زن منحصر به فرد را ائتلاف مجازی جمع آوری کمک برای سیاه ترانس سازمان. زن منحصر به فرد را ائتلاف جامعه جشن برگزار خواهد شد در 3 p. m. PT/ 6 p. m. ET و خواهد شد که توسط بنیانگذار UWC Chela Demuir و Gia Gunn یک alumna از محبوب نشان دادن واقعیت rupaul’s Drag Race. این رویداد خواهد شد در جریان در یوتیوب با تمام درآمد حاصل از رفتن به منحصر به فرد زن و ائتلاف است.

تبلیغات

“این زن منحصر به فرد را ائتلاف جامعه, جشن, جشن 20+ سال هماهنگ تلاش های این سازمان ساخته شده است برای افزایش آگاهی به مسائل مربوط سیاه, ترانس جامعه” آزادی مطبوعات برای این رویداد به دست آمده توسط ریشه می خواند.

تبلیغات

درایو-در فیلم

درایو در فیلم شده اند ظاهر در سراسر کشور با های مختلف سینما در ماساچوست, کانکتیکات, New York, New Jersey, هوستون و لس آنجلس. بررسی چند مکان های زیر, و اگر شما به هر یک از آنها را ببینید اگر شما علاقه مند در انتخاب خود را.

تبلیغات

Astoria کوئینز (n. y.)

Newtown, Conn.

وینلند, N. J.

Montclair, کالیفرنیا.

Mendon, جرم.

مرکز شهر هوستون, TX

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de