رابرت فولر را حلق آویز مرگ حکومت خودکشی توسط LA County Medical Examiner


Illustration for article titled Robert Fullers Hanging Death Ruled a Suicide by LA County Medical Examiner

عکس: APU گومز (گتی ایماژ)

ماه گذشته وجود دارد بسیار شک و تردید زمانی که رابرت فولر مرگ در ابتدا با برچسب خودکشی پس از بدن او پیدا شد حلق آویز از یک درخت در پالم دیل, کالیفرنیا. با توجه به مرگ او رخ داده است به عنوان تظاهرات در اطراف جورج فلوید مرگ بودند در ارتفاع و این واقعیت است که تنها یک هفته قبل از مرد دیگری تا به حال یافت شده است حلق آویز در یک درخت که شک و تردید بيشتر قابل درک است.

تبلیغات

پس از یک ماه-طولانی تحقیقات انجام شده توسط لس آنجلس کلانتر لس آنجلس معاینات پزشکی نتیجه گیری کرده است که فولر مرگ بود خودکشی با توجه به Buzzfeed News. “طناب و پارچه گره خورده بود به طور مستقیم به شاخه های درخت در بیش از یک نقطه در دسترس از تنها درخت. نشان می دهد که قربانی شد برافراشتند به آن موقعیت” لس آنجلس کلانتر فرمانده کریس علائم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. مارکس گفت که هیچ نشانه ای از یک مبارزه و یا حضور هر دفاعی علائم نشان می دهد که او در تلاش برای مبارزه با یک مهاجم است. علاوه بر این, کارآگاهان دریافتند که فولر استفاده کرده بودند یک EBT کارت برای خرید طناب شبیه به یک مورد استفاده در این حادثه در یک درخت دلار از ماه قبل است.

علائم اضافه شده که در طول این تحقیقات از اعضای خانواده نشان داد که کاملتر شده بود قبلا بستری برای افسردگی و افکار خودکشی و تا به حال دریافت درمان برای مسائل مربوط به سلامت روان. در طول دوره قبلی سال فولر بود و اغلب ساکن جوانان بی خانمان در مرکز لاس وگاس. مارکس نشان داد در طی کنفرانس مطبوعاتی که در لاس وگاس کارآگاهان در پاسخ به یک حادثه در اوایل سال جاری که در آن فولر گفته تلاش خود را به مجموعه ای در آتش است.

تبلیغات

“این رویداد جلب بسیاری از رسانه ها نگرانی های جامعه, نگرانی. و زمان آن در پی ناآرامی های مدنی و تمام است که بیرون در سراسر کشور را به ارمغان آورد توجه زیادی بر تاریخ گذشته ملت ما و نه عجیب و غریب شیوه ای که در این مرگ رخ داده است.” Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: در طول کنفرانس مطبوعاتی. “ما را ترک هیچ سنگی کشف شده است.” اف بی آی و کالیفرنیا دادستانی کل نظارت بررسی برای تعیین اگر هر یک از قوانین فدرال شکسته شده بود.

با توجه به ABC 7یک رالی برگزار شد این هفته پس از مرگ او بود که با حضور بیش از 1,000 مردم است. فولر بود که در حضور و ابراز شک و تردید است که فولر مرگ بود suiکید. “ما واقعا می خواهید برای پیدا کردن حقیقت از آنچه واقعا اتفاق افتاده است. همه چیز را که آنها بوده ام گفتن ما بوده است نه حق. … برادر من بود و نه خودکشی. او نبود” فولر خواهر الماس الکساندر گفت: در این تجمع است. آنها با توصیف کاملتر به عنوان کسی که عاشق موسیقی و بازی های ویدئویی و نگهداری به خود است.

خانواده هنوز برای اظهار نظر در مورد نتايج حاصل از کلانتر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de