برخی از کارگران در Tattersall تقطیر در مینیاپولیس فشار به شکل یک اتحادیه

کارگران در Tattersall تقطیر در شمال شرق مینیاپولیس تحت فشار قرار دادند به تشکیل یک اتحادیه به صحبت کردن در COVID-19 آمادگی تنوع و مسائل دیگر یک حرکت است که با ارسال امواج شوک از طریق در منطقه هنر و صنعت صنعت نوشیدنی.

در طول چند هفته گذشته یک گروه از Tattersall کارگران از جمله bartenders و برخی از رسومات تولید کارکنان رفته جلو و عقب با موسسان دن Oskey و جان Kreidler بیش از نارضایتی. این شرکت در حال تلاش برای بازگشایی آن کوکتل اتاق که بسته شد در ماه مارس در ایالت shutdown از کافه ها و رستوران ها به توقف coronavirus.

بحث بدست ستیز در زمان با معترضان نشان دادن در خارج از رسومات. در جلسه ماه گذشته یکی از صاحبان تهدید به تماس با پلیس و یک نماینده اتحادیه.

Tattersall که باز پنج سال پیش یکی از محبوب ترین رسومات و کوکتل اتاق در شهرهای دوقلو. پس از کوکتل اتاق بسته Tattersall استفاده از آن کارخانه یا محل تقطیر به دست ضد عفونی کننده است و به تازگی شروع به فروش takeout کوکتل کیت.

Tattersall حدود 40 تمام وقت و پاره وقت کارکنان با برخی از کسانی که تحت مدیریت امنیت و نقش های دیگر واجد شرایط به عنوان اعضای اتحادیه.

بیش از 90% از کسانی که خواهد بود واجد شرایط را امضا کرده اند کارت های تعیین متحد اینجا محلی 17 که نشان دهنده بیش از 6 ، 000 کارگران در هتل ها و رستوران ها و دیگر موسسات نوازی در سراسر کشور خود را به عنوان چانه زنی جمعی نماینده, با توجه به Sheigh Freeberg وزیر خزانه دار از متحد اینجا محلی 17.

برایس Laine است که یک متصدی بار در Tattersall پس از آن برای اولین بار باز گفت: برخی از کارگران احساس رهبران آن بوده است بیش از حد مبهم در مورد COVID-19 اقدامات ایمنی هنگام ارزیابی نیروی انسانی در دسترس بودن در طول بازگشایی بحث. او همچنین گفت: کارگران blindsided چشم انداز است که هر کس نمی ممکن است قادر به بازگشت به کار و بعد از آن که مردم نیاز به reinterview برای شغل.

“شده است وجود دارد مقدار زیادی از زمان در گذشته زمانی که ما در بسیاری از کلمات گفته شده این است که چگونه از آن خواهد بود و اگر شما آن را دوست ندارم اینجا درب” Laine گفت. “ما گفته شده است که ما در حال تعویض.”

لین گفت: رسومات نیز تا به حال مسائل مربوط به فراگیر بودن به عنوان Laine شنیده است از همکاران در مورد دلیل حساس اظهارات کارکنان دیگر ساخته شده اند و آزار و اذیت از مشتریان.

پنی Weiland دستگاه تقطیر که هنوز مشغول به کار در Tattersall ساخت ضد عفونی کننده دست و پشتیبانی از اتحادیه گفت که این e-mail ها در مورد در دسترس بودن و coronavirus سیاست شده بود و گیج کننده است.

“همه باید درگیر شده اند در گفتگو حتی اگر درخواست آنها باید بازگشایی,” او گفت: در یک e-mail.

در یک e-mail به صاحبان و کارگران و همچنین چندین نگرانی های دیگر از جمله دفاع از امکان غرامت اضافی را برای سلامتی خطرات ناشی از بازگشت به کار و از دست دادن مزایای بیکاری مشارکت کارکنان در ایجاد COVID-19 عملیات روش تنوع و شمول آموزش و اجرای فراگیر شیوه های استخدام یک سیاست جدید برای مدیریت نژادپرستانه و رفتار نامناسب و دیگر درخواست مینیاپولیس حضور پلیس در Tattersall حوادث.

پس از چندین e-mail مبادلات با کارگران و مدیران سازمان یافته در فرد و گروه در نشست ژوئن 24. در این نشست کارگران اعلام کرد قصد خود را برای داشتن اتحادیه.

در برخی از نقطه بحث بین Freeberg و Kreidler کردم گرم و Kreidler تهدید به تماس با پلیس در Freeberg. Kreidler گفت استار تریبیون که Freeberg بود “تهاجمی و مبارز.” Freeberg گفته او هشدار Kreidler و او اعلام کرد که بازجویی قرار زیرند مورد حمایت خود را از این اتحادیه که اقدامات تلافی جویانه در برابر کارگران و بازجویی در مورد اتحادیه در برابر قانون است.

پس از جلسه Kreidler نوشت: به Freeberg که مدیریت کاهش یافته و کارگران’ درخواست خود را به صورت داوطلبانه رسمیت شناختن اتحادیه و به جای انتظار و حمایت از یک انتخابات برگزار می شود, ملی روابط کار هیئت مدیره (NLRB). پس از آن متحد اینجا محلی 17 ثبت دادخواست با NLRB برای تبدیل شدن به خبره به عنوان نماینده اتحادیه از Tattersall کارگران است.

“ما را از غرور زیادی در پرورش یک مشترک فراگیر و محل امن و فکر می کنیم که ما تا به حال ساخته شده است که با کارکنان ما — به عنوان بیان شده توسط اکثریت قریب به اتفاق کارکنان ما در بسیاری از آنها به طور منظم بررسی” Kreidler در بیانیه ای گفت به استار تریبیون. “همین دلیل است که ما تعجب به یاد بگیرند که برخی از کارمندان ما می خواستم برای داشتن اتحادیه.”

این NLRB روند می تواند یک ماه یا بیشتر است که Freeberg به نام در e-mail “تاخیر غیر قابل قبول به ویژه هنگامی که کارگران را ساخته اند انتخاب خود روشن است.”

نه همه Tattersall کارگران توافق کرده اند که با فشار به داشتن اتحادیه. میکا Cathey کار کرده است که در Tattersall برای تقریبا سه سال است و bartended و خدمت به عنوان یک مدیر وظیفه گفت: او فکر کرد که برخی از کارگران در تلاش بودند به استفاده از صاحبان.

“وجود دارد این قدرت در اعداد و شرکت های آسیب پذیر در حال حاضر [تفکر],” Cathey گفت.

توسعه Tattersall اتحادیه بحث و گفتگو است و احساس خطر صاحبان کوچک مشروب و کارخانه های لبنی از جمله کسانی که در خارج از ایالت مینه سوتا گفت: جک McCraine مدیر حسابداری و مشاوره شرکت Baker Tilly این نوشیدنی عمل در مینیاپولیس.

“این بسیار غیر معمول است اما من بدست برخی از تماس های از مردم در اینجا محلی است که می ترسند آن را به اتفاق می افتد به آنها” McCraine گفت.

برای کارخانه های لبنی و مشروب مانند Tattersall, taprooms و مزه اتاق ها پر سود ترین بخش از کسب و کار خود را, او گفت:.

“آنها نیاز به کسانی که درب باز شد و آنها ترس است که کارکنان خود را در حال رفتن به نگه داشتن آنها را به گروگان گرفتند و می خواهید برای داشتن اتحادیه,” McCraine گفت.

در حالی که متحد اینجا محلی 17 آیا نمایندگی دیگر میله آن را ندارد و در عین حال شامل هر گونه مشروب با کوکتل اتاق هر چند این اتحادیه دریافت تماس از کسانی که در دیگر کارخانه های لبنی پس از اخبار در مورد Tattersall شد شایع Freeberg گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de