نظارت تصویری دهید تماس برای همه جوانان تسهیلات کارکنان درگیر در کرنلیوس Fredericks’ مرگ به اتهام

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Surveillance Video Prompts Call for All Youth Facility Employees Involved in Cornelius Fredericks’ Death to be Charged

عکس: Marko قانون

در 29 آوریل 16 ساله کورنلیوس Fredericks درگذشت داری آسفیکسی در لیکساید آکادمی جوانان تسهیلات در کالامازو, Mich., پس از چند Lakeside کارکنان دوخته و او را به زمین برای بیش از 10 دقیقه پس از پرتاب ساندویچ در یکی دیگر از ساکنان. حداقل یکی از این کارکنان در گزارش خود استفاده کامل وزن بدن به مهار Fredericks و پس از او ناخودآگاه کارکنان منتظر اضافی 12 دقیقه به 911 تماس بگیرید.

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه از این حادثه وحشتناک نزدیک به یک دوجین Lakeside کارکنان از کار اخراج شدند و در اواخر ماه ژوئن سه کارمند “نزدیک ترین مسئول کورنلیوس مرگ” بودند به اتهام قتل نفس غیر ارادی و درجه دوم کودک آزاری است. در حال حاضر نظارت و فیلم از این حادثه منتشر شده است و این نشان می دهد که به محض ظلم و ستم از آنچه در آن روز. یک وکیل است که نشان دهنده Fredericks و مستغلات است که فراخوانی برای تمام کارکنان درگیر در Fredericks’ مرگ به اتهام جنایت.

BuzzFeed گزارش که وکیل جفری Fieger برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه به اصرار دادستان به اتهام های اضافی کارکنان که دیده می شود در این ویدئو ضابط Fredericks.

تبلیغات

“شما ببینید در این نوار ویدئویی که به مراتب بیشتر مردم درگیر شدند و در قتل او و من از تماس در کالامازو دادستان به اتهام کسانی که مردم اضافی” Fieger گفت.

از BuzzFeed:

با توجه به طرح دعوی در دادگاه مدنی ظ توسط Fredericks خانواده در ماه گذشته, نوجوانان فریاد زد “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان کارکنان مهار او. در یک نقطه در این ویدئو آنها نیز دیده می شود تلاش برای بلند کردن Fredericks را لنگی بدن به حالت نشسته اما او عقب می افتد روی زمین.

پس از چند دقیقه او را مهار و ترک او را در کف برخی از کارکنان دیده می شود اداره CPR.

“او خفه برای بیش از 10 دقیقه و از چپ به دروغ در طبقه مرده با هیچ یک از ارائه هر گونه مراقبت های پزشکی و یا درمان از جمله پرستار” Fieger روز سه شنبه گفت. “پرستار فقط ایستاده بود بیش از بدن مرده و ارائه کمک آنچه به کورنلیوس دیگر از تماس با 911.”

ماه گذشته ریشه گزارش در Fredericks’ داستان غم انگیز و شامل بخشی از آزادی مطبوعات به ما فرستاده شده توسط Marko قانون میشیگان حقوق مدنی حقوقی است که رسیدگی به دعوی از طرف Fredericks’ و مستغلات. در انتشار وکیل جان Marko ادعا Lakeside گرفتار شده است “شکایت از مشکلات” برای سال ها و این که “هیچ کس به نظر می رسید به گوش دادن.”

Marko قانون نیز ذکر شده است که آن را کشف شد در بیمارستان که در آن Fredericks رفت و به ایست قلبی و مرگ او دو روز پس از این حادثه که Fredericks آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از این وحی از آن کشف شد که تقریبا چهل و دیگر ساکنان و کارکنان نه از Lakeside آکادمی نیز مثبت” با توجه به آزادی مطبوعات. شرکت حقوقی قرار داده و از گسترش این ویروس در تاسیسات در لیکساید شکست به پاسخ درست هنگامی که خبر از این بیماری همه گیر را شکست جهانگسترده است.

تبلیغات

در روز سه شنبه کنفرانس مطبوعاتی Fieger تکرار احساسات که Fredericks’ مرگ بود و تنها در آخرین حادثه در یک تاریخ طولانی از سوء استفاده و غفلت شیوه در لیکساید. Fieger ادعا کرد که “خفگی شد و به طور منظم تمرین” در مرکز به عنوان یک شکل از نظم و انضباط.

با توجه به BuzzFeed, Fredericks شد ساکن در لیکساید پس از مادرش درگذشت و پدر او را فرستاده شده به زندان است.

تبلیغات

Lakeside مجوز به حالت تعلیق در آمد توسط دولت و دیگر کودکان در مراقبت از خود منتقل شدند به امکانات دیگر که کالامازو وزارت امنیت عمومی و میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی شروع تحقیقات خود را به Fredericks’ مرگ است.

شما می توانید فیلم های نظارت از این حادثه را در زیر.

هشدار: این گرافیک و بسیار نگران کننده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>