ردیف باید در: Nike & هارلم را مد ردیف خود را طراح عقب نشینی مجازی با پشتیبانی از CFDA


Dapper Dan, center, speaks to ICON 360 attendees.

Dapper Dan, مرکز صحبت می کند به نماد 360 شرکت کنندگان.
عکس: هارلم را مد ردیف

شیوع و مداوم تهدید COVID-19 گرفته اند خیلی از ما این چند ماه گذشته و آینده هنوز دارای مقدار عدم قطعیت است. اما همانطور که ما حرکت رو به جلو در ما هنوز هم در حال تکامل طبیعی جدید برخی در حال افزایش برای پاسخگویی به لحظه بهتر از دیگران است. به عنوان مثال دوستان ما در هارلم را مد ردیف: در مه, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Brandice دانیل ساخته شده بر اساس HFR موسس ماموریت برای حمایت از بالا بردن و ارائه یک پلت فرم برای ظهور, سیاه, طراحان مد و استعدادهای راه اندازی شده توسط سازمان های غیر انتفاعی ابتکار آیکون 360, میزبانی, مجازی جمع آوری کمک و ارائه کمک های مالی به صنعت معماران و طراحان در حال مبارزه در میان این بحران در حال انجام. یک بار دیگر اثبات ماهر در جذب و هماهنگی عمده تجاری با شرکای خود تلاش آیکون 360 راه اندازی شد شرکت-اسپانسر شده از طرف شکاف Ciroc نایک و شیا رطوبت.

تبلیغات

“به عنوان یک مد در جامعه ما یک فرصت باور نکردنی برای کمک به مقیاس کسب و کار از طراحان که پر رونق هستند و حتی در وسط یک بیماری همه گیر” دانیل گفت: ممکن است به تازگی تشکیل سازمان های غیر انتفاعی.

تبلیغات

و HFR تلاش پرداخت سخاوتمندانه garnering “فراوان کمک های مالی دریافت شده از بزرگترین رهبران در صنعت مد” با توجه به آزادی مطبوعات فرستاده شده به تب و تاب بودن ، بودجه که شامل 1 میلیون دلار کمک مالی از وگ/CFDA موضوع مشترک صندوق را قادر می سازد HFR به آن 2 سالانه طراح عقب نشینی با شریک نایک مجازی یکی از, وقوع بیش از سه روز از جولای 15 ژوئیه 17.

در بیانیه ای از هارلم را مد ردیف:

آیکون 360 از شرکت های فرعی HFR ایجاد شده برای حمایت از برندها از طریق جهانی بحران در حال آماده سازی برای میزبانی 75 سیاه و بومی طراحان از رنگ برای شرکت در دومین مجازی طراح عقب نشینی در ماه جولای سال 2020 است. با حمایت سخاوتمندانه از نایک طراحان یادگیری استراتژی کلیدی برای رشد کسب و کار خود و رقابت برای اعطای طریق آیکون 360.

رشد نمایی آیکون 360 تجربه کرده است و از طریق چالش های جهانی و همه گیر است و همچنین در آورده بسیار آگاهی است. رواج/CFDA موضوع مشترک صندوق به تازگی اهدا $1 میلیون به آیکون 360 گرانت. این اجازه خواهد داد که طراحان در تمام مراحل کسب و کار به دنبال فرصت با یک سازمان متعهد به پیشبرد پیشرفت و تنوع در مد. در طول مجازی عقب نشینی Brandice دانیل بنیانگذار هارلم را مد ردیف اعلام خواهد کرد که چگونه از 1 میلیون دلار کمک مالی توزیع خواهد شد.

“ما همیشه گرفته پراید در ایجاد یک خیابان برای طراحان به یادگیری صنعت با صحبت کردن به طور مستقیم به پیشرو مد خودی” گفت: دانیل در یک بیانیه است. “در این سال است که به ویژه مهم است زیرا طراحان ما خواهد شد در حال حاضر مجموعه خود را به عنوان خوبی برای یک شانس برای برنده یک کمک مالی برای کمک به کسب و کار خود را حتی بیشتر است.”

موضوعات در برنامه سفر در طول سه روز مجازی عقب نشینی شامل بحث در “موثر بازاریابی با پست و همه گیر” و “تنظیم نام تجاری جهت” و همچنین قابلیت مجازی “شام با نایک به عنوان اسپانسر تامین عقب نشینی مهمانان با مناسب اجتماعی فاصله شام از طریق مواد غذایی-تحویل نرم افزار. برنامه ریزی سخنرانان مهمان شامل طراحان رالف لورن, Donna Karan و تریسی ریس; مد خبرنگار Teri Agins; افراد مشهور سبک Wouri معاون; Vogue.com مد ویرایشگر Chioma Nnadi; به علاوه بسیاری دیگر در آن حضور داشتند.

تبلیغات

علاوه بر این دومین رویداد سالانه را از ویژگی های یک رقابت که در آن دو حضور طراحان را دریافت $10,000 گرانت. در علاوه بر این به نایک دیگر حمایت از حامیان مالی شامل Gap Inc., Diageo, macy’s و طراحی کودکان را با نام تجاری جینی و جک که اهدا اضافی $25,000 به آیکون 360. مدل سازی و, سازمان خلاق, IMG و CFDA (شورای طراحان مد آمریکا) نیز در ادامه حمایت خود را از HFR ماموریت.

“ما بسیار هیجان زده در مورد پتانسیل این رویداد و چگونه متحد بود و برای همه ما در جامعه مد می گوید:” دانیل از عقب نشینی را فرمت جدید. “ما در حال تشویق کسانی که علاقه مند به لحن در اواخر این ماه.”

تبلیغات

به عنوان آزادی یاد ما “هارلم را مد ردیف تعریف شده هنری, فرهنگی و اجتماعی روند برای 12 سال گذشته و کمک به راه اندازی فرصت های شغلی بی شماری را با نفوذ طراحان و دیگران بی شماری را ساخته اند که اولین آنها با HFR.” علاقه مند است ؟ طراحان می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نماد 360 و دستورالعمل آن در HFR سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net