داستان 2 سیاه پلیس شیکاگو جانبازان 1 از آنها نمی گشت غرق شده محل


Illustration for article titled The Tale of 2 Black Chicago Police Veterans, 1 of Whom Does Not Patrol the Sunken Place

تصویر: فاکس 32

کارملا به معنای وکیل و 25 سال کهنه شیکاگو افسر پلیس شده است در نظر گرفتن مقدار زیادی از گرما از ماه گذشته هنگامی که یک عکس ویروسی رفت و او را به زانو زدن در مقابل برادرانه منظور از مقر پلیس در حالی که برگزاری یک نشانه است که گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

تبلیغات

اول, اجازه دهید اذعان کرد که “برادرانه منظور از پلیس” بدترین supervillain خدمه نام هر کسی که تا به حال آمده—لژیون رستاخیز هرگز.

“فقط به خاطر کسی که می خواهد بهتر اداره پلیس یا ایستاده است تا در برابر فساد در اداره پلیس و پلیس با خشونت نمی توان آنها را ضد پلیس. I am pro-پلیس” به معنای گفت: فاکس 32 در پاسخ به سوال در مورد واکنش او دریافت از افسران همکار.

تبلیغات

معنی ذکر 2014 عکسبرداری از 17 سال Laquan مک دونالد به عنوان مثال از پلیس فساد است.

“جیسون ون دایک به ناحق به قتل Laquan مک دونالد و به ضرب گلوله او 16 بار. این FOP به طور کامل او را پشتیبانی می کند و به او یک شغل,” او گفت:.

بیست و هفت سال کهنه افسر فردریک Collins مخالف است که یک افسر می تواند pro-پلیس در حالی که زانو را برای شود.

Collins—که به معنی سیاه است—در زمینه اتهامات عنوان شده علیه به معنی اواخر ماه گذشته این ادعا که او در آن نقض قانون اساسی و آیین نامه و “موفق به ایجاد یک روح fraternalism متقابل و مفید در میان عضویت” فاکس 32 گزارش.

تبلیغات

“به سازمان هایی که می خواهید ما مرده با ما تماس بگیرید n-کلمه است که نابود کردن فروشگاه ها در محله ما که ترویج خشونت…چگونه می تواند شما زانو زدن در حمایت از این نوع سازمان؟” کالینز گفت: فاکس 32 به راحتی نادیده گرفتن این واقعیت است که زندگی مهم جنبش برای ترین بخشی است به نام برای مرگ افسر پلیس است که اکثر اعتراضات مسالمت آمیز است که معترضان نیستند آنهایی که معمولا تماس با هر کسی n-word.

تبلیغات

“من فکر می کنم که اگر او تا به حال یک گله الج به شما ارائه می دهد مقدار زیادی از فرصت ها را قبل از هر چیزی از اعضای” کالینز ادامه داد. “من شده است در خارج وجود دارد در پیاده روی من برگزار شد مشت من تا بلکه ما می رویم به زانو زدن قبل از هر کسی جز خدا.”

*آه عمیق*

این coo…(در واقع من کاملا مطمئنم که من سردبیران نمی خواهد به من اجازه تماس با او که)…این اشتباه آقایان از خانه negro اجبار واقعا نیاز به جلوگیری از. من حاضر به باور او در واقع تا کنون برگزار مشت خود را برای هر چیزی مگر اینکه آن را به پانچ یک فرد سیاه و سفید برای صدمه زدن به خود را کمی شکننده آبی احساسات.

تبلیغات

Collins—که من تقریبا قطعی شد, Samuel L. Jackson, شیرین کاری-دو در Django Unchained—اساسا تصمیم گرفت که یک افسر پلیس یا باید بی قید و شرط بخشی از دیوار آبی و یا آنها را به بیرون از باشگاه. این است که چرا بسیاری از مردم باقی می ماند ديپلمات که سیستمیک نژادپرستی در پلیس است که به دلیل تنها به “چند سیب بد.”

به این معنی—که گفت: فاکس 32 که او حتی نمی دانم این nigga (من paraphrasing)—تنها به نظر می رسد می خواهید افسران پلیس در آمریکا به انجام بهتر. او به نظر می رسد به درک که او نمی تواند واقعا افتخار از حرفه خود به عنوان طولانی به عنوان کل فرهنگ پلیس باقی می ماند ذاتا نژاد پرست. این است که نوع نگرش ما به دیدن بیشتر از آمدن از پلیس. در عوض آنچه ما می بینیم این است که هر یک پلیس که جرات به صحبت کردن یا اخراج و یا طرد توسط خود افسران همکار.

تبلیغات

این اتهامات به معنی توسط افسر Bitchy McWhite-مجاور به ما نشان می دهد چیزی متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر