کننده آن ادعا می کند مسئولیت برای BJP neta کشتن در Bandipora; پلیس مقصر لشکر

سرینگر: مقاومت در برابر جبهه کننده آن), مبهم, لباس متعلق به مسئولیت کشتن محلی BJP رهبر شیخ Waseem باری و پدر و برادر خود را در جامو و کشمیر را Bandipore.

باری سابق منطقه رئیس جمهور از بی جی پی و خود را قوم و خویش بودند هدف حمله دو مهاجم مسلح در داخل خانواده خود مغازه در طبقه همکف خود را کنار جاده خانه در Muslimabad منطقه Bandipore, 66-متر در شمال J&K تابستان سرمایه سرینگر در 8.45 ب. ظ روز چهارشنبه.

این TRT در بیانیه ای کوتاه گفت: “سیاسی stooges که همیشه خرابکاری کشمیر علت با خود گه طرح را/ کمک شغلی رژیم در brutalising کشمیری خواهد بود برخورد با عواقب وخیم (sic)”.

بازرس کل پلیس, Vijay Kumar ادعا کرد که این حمله انجام شد توسط دو لشکر طیبه (اجازه) شبه نظامیان از جمله یک محلی عابد و دیگر اینکه یک ملی پاکستان. او گفت که این حمله “پیش تعیین شده”.

او همچنین گفت که تمام ده شخصی ماموران امنیتی (PSOs) مستقر برای باری حفاظت در نظر مداوم شبه نظامی تهدید به زندگی خود اخراج شده اند از خدمات و دستگیر شدند و همچنین بیش از خود غفلت از وظیفه”.

این IGP گفت که باری را ماموران پلیس بازگشته بود به گارد اتاق در طبقه اول از سیاستمدار های کنار جاده ای از همراهی او در سفر خود به Bandipora محله هنگامی که حمله صورت گرفت. باری پدرش بشیر احمد و برادر عمر باری بودند با عجله به بیمارستان که در آن پزشکان اعلام آنها به ارمغان آورد مرده است.

کومار که بازدید سایت از تیراندازی همراه با حفاری شمال کشمیر و SSP Bandipora گفت: او به بررسی فیلم دوربین مدار بسته در Bandipora ایستگاه پلیس است که در واقع مخالف به کشته BJP رهبر ، “ما تا به بررسی فیلم دوربین مدار بسته در حضور ارتش و CRPF افسران. دو تروریست از لشکر طیبه را به انجام این حمله است. یک محلی است که شناخته شده است به عنوان عابد و دیگری خارجی باشد-پاکستان”.

این IGP گفت: “محلی شبه عابد از کار اخراج سه نفر از یک محدوده نزدیک با یک هفت تیر در حالی که یکی دیگر از هدایت او. ما پیگیری خواهد شد هر دو تروریست ها به زودی و از بین بردن آنها.”

او گفت که این حمله “از پیش برنامه ریزی شده” به عنوان رهبر بی جی پی سفر کرده بود بخش قبل از بازگشت به خانه خود را در طول تمام PSOs. “پس از ورود به خانه خود را PSOs رفته بود به اتاق خود و باری رفت و به خانواده فروشگاه که در آن پدر و برادر خود را نیز در حال حاضر” به IGP گفت و اضافه کرد که در بازداشت پلیس “هستند که مورد سوال است.”

نیروهای امنیتی مقامات مبارزه با این سه دهه پیر شورش در جامو و کشمیر به اعتقاد کننده آن است که ظاهر چند ماه پیش است که در واقع یک مقابل اجازه بومی حزب-ul-مجاهدین و دیگر همفکر لباس به ارائه یک چشم انداز سکولار’.

قتل باری و خود را قوم و خویش محکوم شده است توسط جریان اصلی سیاسی رهبران در سراسر هیئت مدیره. با توجه به اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ نخست وزیر نارندرا مودی نیز این حادثه را محکوم کرد و “تمدید تسلیت به خانواده Waseem”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر