مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا رفتن به عفو آقای Whitefolks راجر سنگ


Illustration for article titled Trump Is Totally Going to Pardon Mr. Whitefolks, Roger Stone

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

راجر سنگ دلال محبت-سس سفید مرد بود که رای دادند به احتمال زیاد به سنگ یک عینک یک چشمی است رفتن به دریافت عفو قبل از او برنامه ریزی شده به گزارش به هفته آینده و تهمت بودن تلویزیون واقعیت نشان می دهد که او فقط ایجاد تعلیق برای آنچه که همه ما می دانیم که رفتن به اتفاق می افتد.

تبلیغات

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد احتمالا عفو آقای Whitefolksخود را دلال محبت-پانسمان دوستان بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری که آقای WhiteNationalistFolks پاسخ داد: “من به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه درمان عنوان شد بسیاری از مردم” واشنگتن پست گزارش.

توسط “ناعادلانه درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن بدان معنی است که StoneColdPimpinOnTheseHoes شده است باید با توجه به تصویب چون او مغلوب ساختن پیشی جستن ، مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در طول یک مصاحبه رادیویی که StoneColdMonocleOnTheirAss شده است “دعا” برای عفو کرد.

تبلیغات

“اگر به شما می گویند او دعا نماز خود را ممکن است جواب داد:” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز پنج شنبه که او را “همیشه فکر” وقتی پرسید که آیا او فکر می کرد مورد عفو و یا تخفیف.

“شما باید مثل هر کس دیگری در این مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

سگ ماده, توقف ساخت و ساز اعتیاد به مواد مخدره به عنوان هر کس می داند که سنگ در حال رفتن به دریافت عفو. سنگ دروغ برای محافظت از رئیس جمهور و رئیس جمهور پاداش آن سطح از وفاداری و افزایش سطح خود را از خرده به حداکثر زمانی که او احساس خیانت.

تبلیغات

از پست:

سنگ 67 بود و محکوم به سه سال و چهار ماه در زندان به اظهارات نادرست در مورد تلاش خود را برای دریافت اطلاعات از هیلاری کلینتون ایمیل های خصوصی از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس و سپس تهدید آمیز که می تواند در تضاد با داستان خود را.

او دستور داده شده است به گزارش, به, زندان, سه شنبه. به دلیل coronavirus بیماری همه گیر. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون داده بود سنگ دو هفته تاخیر به قرنطینه قبل از سفر از جنوب فلوریدا به زندان در Jessup, Ga. اما او را تکذیب کرد دو ماه تاخیر که سنگ درخواست کرده بود با دادستان’ موافقت.

با تاریخ به صورت سنگ به گزارش بلندی حدس و گمان است ratcheted تا مورد تهمت عفو و پتانسیل سیاسی برای او از انجام این کار پیش از انتخابات ماه نوامبر. در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن نیت در اوایل روز جمعه در کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: او نمی خواهد جلوتر از او ،

تبلیغات

بنابراین در حال حاضر ما صبر کنید تا زمانی که رئیس جمهور باعث می شود آن را, رسمی, اما بالا بردن دست خود را اگر شما باور نمی کنم او به عفو whitest دلال محبت برای همیشه آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de