مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او ‘به دنبال’ عفو راجر سنگ جلوتر از زندان

Category: کیمیا | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او “به دنبال” عفو راجر سنگ به عنوان او ادامه داد: برای ساخت تعلیق بیش از اینکه او را دخالت از طرف او یکی از دستیاران سابق و دیرین محرم قبل از او برنامه ریزی شده است به گزارش به هفته آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد در مورد چشم انداز از صدور حکم عفو برای سنگ بود که به اعدام محکوم و در محاکمه سال گذشته از دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری به عنوان رئیس جمهور چپ کاخ سفید در مسیر به فلوریدا برای یک سری از وقایع است.

“من به دنبال آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم راجر سنگ بسیار ناعادلانه نشده بودند به عنوان بسیاری از مردم است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین اظهارات به دنبال نظرات در یک جفت از مصاحبه پنج شنبه که پیشنهاد او این است که تکیه در جهت عفو کرد.

در یک مصاحبه رادیویی میزبان Howie Carr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که سنگ به تازگی گفت که او “دعا” برای عفو کرد.

“اگر به شما می گویند او دعا نماز خود را ممکن است جواب داد:” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد.” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که به نظر او سنگ یک “آدم خوب” و گفت که او “درمان بد” توسط دادستان.

در یکی دیگر از مصاحبه روز شنبه در فاکس نیوز, تهمت, گفت میزبان, Sean Hannity که او را “همیشه فکر” وقتی پرسید که آیا او فکر می کرد مورد عفو و یا تخفیف.

“شما باید مثل هر کس دیگری در این مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

سنگ 67 بود و محکوم به سه سال و چهار ماه در زندان به اظهارات نادرست در مورد تلاش خود را برای دریافت اطلاعات از هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل ها از ضد پنهان کاری گروه ویکی لیکس و سپس تهدید آمیز که می تواند در تضاد با داستان خود را.

او دستور داده شده است به گزارش, به, زندان, سه شنبه. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون داده بود سنگ دو هفته تاخیر به قرنطینه قبل از سفر از جنوب فلوریدا به زندان در Jessup, Ga. اما او را تکذیب کرد دو ماه تاخیر که سنگ درخواست کرده بود با دادستان’ موافقت.

با تاریخ به صورت سنگ به گزارش بلندی حدس و گمان است ratcheted تا مورد تهمت عفو و پتانسیل سیاسی برای او از انجام این کار پیش از انتخابات ماه نوامبر.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن نیت در اوایل روز جمعه در کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: او نمی خواهد جلوتر از او ،

“من به شما اجازه رئیس جمهور را هر اطلاعیه که او را بر روی هر نوع از عفو یا تخفیف مجازات حبس برای هر کسی,” او گفت:.

همانطور که برای سیاست عفو کانوی گفت: “من نمی دانم که اکثر رای دهندگان با توجه به آن موضوع خاص است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>