مغلوب ساختن پیشی جستن را از داشتن یک روز خشن

Category: کیمیا | No comments


Activists raise their paint rollers as they paint a new Black Lives Matter mural outside of Trump Tower on Fifth Avenue on July 9, 2020 in New York City.

فعالان خود را افزایش غلطک رنگ آنها به عنوان رنگ جدید سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن برج در خیابان پنجم در 9 ژوئیه سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: آنجلا WEISS (گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع صبح خود را در راه است که او به طور معمول او بیدار شد به مورد علاقه خود نسخه Kendrick Lamar این خوبه:

سپس از او پرسید که کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام آورده شود به لگد زدن به اتاق که در آن او شروع کرد به لگد زدن گراهام تنیس خونین. او پس از آن نوشید چهار 16 اونس تخم شتر مرغ و خواسته است که او hosed پایین با رنگ نارنجی بولینگ رنگ در انتخابات ریاست جمهوری ،

تبلیغات

این بود تا بعد از آن همه چیز شروع به رفتن به چپ چپ.

اولین رئیس جمهور آموخته است که دیوان عالی کشور تایید دادستان منطقه منهتن تقاضا برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی است که یک yuge به تهمت و راز خود را معاملات کسب و کار است که مطمئن شوید که برای کشف شود. دادگاه اما در برابر حکومت اجازه می دهد آمریکا به پنجه های خود را در اسناد مالیاتی با وجود آنها مایل به افشای الاغ خود را برای بیش از یک سال است. این به احتمال زیاد به این معنی است که تهمت را برای زنده ماندن اولین و دعا تنها در روابط بدون نشان دادن مالیات به کنگره است.

تبلیغات

CNBC یادداشت که به دلیل حکم محرمانه است بنابراین رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن توسط منهتن دا به احتمال زیاد او را نگه معاملات کسب و کار خصوصی. پس از یادگیری است که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دیوان عالی کشور میدارد رای دادند و در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن پانچ یک بچه گربه در چهره و خواستار آن شدند که کلیان کانوی آورده شود به دفتر خود را به طوری که او می تواند خیره مرگ در چهره. او سپس به توییتر ادعا می کنند که او را دوباره قربانی سیاسی witch hunt.

تبلیغات

او سپس برای تشکر. مت Gatez که در دسترس بود به او آموزش خود را در بزرگسالان به تصویب رسید پسر, نستور, چه کسی به او نمی دهند چگونه به تراشیدن موهای پشت.

تبلیغات

بعد در همین روز, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که بعدم پسر به نام دانته تعطیل خیابان پنجم به طوری که آنها می تواند رنگ yuge سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در وسط خیابان به طور مستقیم در مقابل برج ترامپ.

از نیویورک تایمز:

هنر عمومی پروژه اعلام شد در ماه گذشته و مقامات شهرستان ارائه کرده اند موقعیت خود را به عنوان یک مستقیم ملامت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها denigrated کسانی که اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در هفته های اخیر.

“رئیس جمهور یک رسوایی به ارزش های ما گرامی در شهر نیویورک” یک سخنگوی آقای د Blasio در بیانیه ای گفت ، “او نمی تواند اجرا شود و یا انکار واقعیت مواجه هستیم و هر زمان که او می خواهد به پا در جای او ادعا می کند که شهر خود او باید یادآوری سیاه زندگی مهم است.”

تبلیغات

ایمن می گویند که اگر وجود دارد هر نوزاد جغد جوجه و یا معترضین در هر نقطه در نزدیکی کاخ سفید آنها احتمالا باید تخلیه در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور در حال رفتن به دنبال کسی یا چیزی به پانچ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>