Illustration for article titled Trump’s Sleazeball Former Lawyer Michael Cohen Is Going Back Home, and by Home, I Mean Prison

عکس: TIMOTHY A. کلاری (گتی ایماژ)

زمانی که سیاه مردمی بحث در مورد قدرت سفیدی چه آنها با اشاره به مردمی مثل مایکل کوهن. کوهن استفاده می شود به رئیس جمهور تهمت شخصی دلال و وقتی که کار نمی کند برای او دیگر او ratted رئیس جمهور ، در سال 2018 کوهن داده شد و سه سال در زندان مالی مبارزات انتخاباتی نقض فرار از پرداخت مالیات و برخی دیگر از اتهامات عنوان شده اما این مهم نیست. یکfter خدمت تنها یک سال از دوران محکومیت خود را کوهن منتشر شد در اوایل به دلیل با ارزش خود را سفید ریه ها نمی تواند جرات رسیدگی به بیماری که همراه با COVID-19. حتی بدون رئیس جمهور کمک کوهن هنوز قادر به امن خانه حبس.

تبلیغات

خوب همه به پایان رسید که روز شنبه به عنوان کوهن گرفته شد بازگشت به زندان برای یک dumbass و نقض اولیه خود را از آزادی از زندان پس از او در شهر نیویورک غذا خوردن در طول یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

ABC اخبار یادداشت که “کوهن اعتراف به نقض کمپین قانون بودجه بر پرداخت شده به زنانی که ادعا داشتن امور با مغلوب ساختن پیشی جستن سال قبل از سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و او اعتراف دروغ گفتن به کنگره در حالی که تحت سوگند در مورد مسکو املاک و مستغلات پروژه مغلوب ساختن پیشی جستن و شرکت خود را به دنبال در حالی که تهمت بود در تلاش برای حفظ جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری.”

و در حال حاضر این dumbass sleazeball در زندان احتمالا در تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه که او می خوردند که شب و اینکه آیا هر یک از آن ارزش خود را از آزادی.

این داستان در حال شکستن است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله