ما جمع آوری شده در هدف زمینه در پنج شنبه شب به تامل یک سوال هر دو علمی و فلسفی:

اگر اعتیاد به مواد مخدره تصویری پخش در خالی ورزشگاه آیا کسی در واقع به کرات?

آرم بر روی تلوزیون بیاد بالا سمت چپ میدان می ایستد دفعات بازدید: 2020 Summer Camp. و این چیزی است که آن را احساس به عنوان اگر یک دسته از بچه ها اجاره کرده بود را هدف زمینه برای شب برای ballgame و شاید sleepover و برخی از s’mores.

پنج شنبه شب دوقلوها زد یک intrasquad داد و بیداد مملو از خوردن PA گوینده و پیاده روی تا موسیقی. آنها آماده سازی بازیکنان خود را برای فصل به طور منظم و ورزشگاه برای بازی های واقعی اما نتیجه این شد عجیب ترین روز من صرف در یک ورزشگاه از آنجایی که من برای اولین بار تحت پوشش یک بازی لیگ در سال 1985.

با تشکر از لغو بهار آموزش سفر همچنین در اولین روز من صرف در یک ورزشگاه در نه ماه. در حالی که من می خواهم به شما بگویم که آن را خطر ناک برای بازگشت … خوب این واقعا نبود. آن را بهتر از هیچ چیز و در عین حال غم انگیز یادآوری از آنچه باید می شده است.

این کرک از خفاش است که قرار بود همراه با سلامتی و یا gasps نه مصمم سکوت. شما قرار نیست که قادر به شنیدن Sergio Romo فریاد هم تیمی های خود از اغل گاو یا حشم. نهایی کلمات گفتاری در بلندگو نباید “حضور و غیاب: صفر است.”

کشور ما دارای botched همه گیر پاسخ بدی که در جولای 9, یک تیم قادر به برنده شدن یکی دیگر از 101 بازی در یک سال نرمال برگزار شد تمرین در ورزشگاه با صفر طرفداران و فقط تعداد انگشت شماری از روزنامه نگاران در امید بازی 60 بازی فصل.

در بالای اولین ورود با جیک Odorizzi بر روی تپه وجود دارد که تنها صدا در پارک پرنده ها بود غوغای.

بیس بال نویسندگان اغلب هشدار به فرض آنها را دیده ام چیزی منحصر به فرد در این بازی فقط در مورد همه چیز اتفاق افتاده است قبل از.

اما این احساس منحصر به فرد. بهار آموزش ماه به تعویق افتاد. بازیکنان و مربیان با پوشیدن ماسک. پا-ضربه زدن جایگزینی بالا fiving. به صورت الکترونیکی به نام توپ و اعتصابات.

هنگامی که دوقلوها تعیین شده hitter وظیفه Nelson Cruz خراب متوالی در زمین به نیم اشکوب در سطح پایین هیچ کس دنبال سوغات توپ. هیچ کس زحمت به بازیابی جاش دونالدسون خانه اجرا به سمت راست میدان می ایستد.

“ما همه بازی برای طرفداران شما می دانید؟” کروز گفت. “حتی در حال حاضر, ما آمده ایم تا با این سوال چگونه از آن خواهد بود ؟ چگونه ما می رویم به دریافت انرژی از آنها, شما می دانید ؟

“من حدس می زنم آنها, مشاهده, ما باید به احساس آن از تلویزیون. آن را برای رفتن به عجیب و غریب.”

دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت: ballpark سر و صدا “به شما می دهد برخی از آدرنالین برخی از چشمک می زند به طور منظم-فصل عمل است.”

شاید.

دانم چه شد که مهمترین آنها از دست رفته در ballpark ، Ushers.

در طول سال فشار جعبه ushers تبدیل شدن به دوستان و ورزشگاه ushers به نظر می رسد مانند شادترین روح در ورزش — افرادی که فقط می خواهم به در اتاق که در آن اتفاق می افتد.

برای ballplayers این محل باشگاه وانجمن است که معمولا اتاق وقتی که می آید به بررسی بازی, اجتماعی, کار کردن, خوردن, مهبل کشش, شکر و تخم مرغ و goofing در اطراف.

محل باشگاه وانجمن است در حال حاضر یک محل برای بررسی در نه کمون.

“هنگامی که ما همه نوع اول از رو اینجا برای اولین بار یا دو روز آن نوع از عجیب و غریب تنظیم برای پوشیدن ماسک در همه جا و چگونه ما [داده شده] زمان راه اندازی” پارچ سفت Dobnak گفت. “اساسا در می آیند و ما نمی توانیم مانند چسبیدن به اطراف آنجا که ما استفاده می شود.”

بهار آموزش است که معمولا در مورد امید. این عجیب و غریب کمپ تابستانی باید بیش از حد.

این است که یک تیم خوب. Rich Hill سالم است. بایرون Buxton سالم است و به نظر می رسد قابل ملاحظه ای تیز.

Baldelli گفت: “از طریق همه چیز را که در رفته — همه گیر آمدن بهار آموزش 2.0, ماسک, واقعا, بنابراین بسیاری از چیزهایی که فقط قادر به عقب بر گردیم در این زمینه قرار دادن بازی بیس بال شلوار در ساخت آن را به یک محل که در آن بچه ها می توانید بیرون بروید و لذت بردن از خود و از آن لذت ببرید و فقط نگران بازی بیس بال در حالت عادی جو.”

که همه خوب صدا تا زمانی که او گفت: “طبیعی است.”

 

جیم Souhan پادکست شنیده می شود در TalkNorth.com. در توییتر: @SouhanStrib. jsouhan@startribune.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله