دانشگاه مینه سوتا پشتیبانی از طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن جدید یخ قانون برای دانشجویان بین المللی

Category: کیمیا | No comments

دانشگاه مینه سوتا در روز پنج شنبه اعلام کرد این امر پیوستن به طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن جدید مهاجرت فدرال قوانین است که به طور بالقوه می تواند نیروی برخی از دانشجویان بین المللی به کشور را ترک کنند.

تحت دستورالعمل های جدید از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) منتشر شد در این هفته ویزا صادر خواهد شد و برای دانشجویان بین المللی ثبت نام در کالج که تنها عامل آنلاین این سقوط آنها را وادار به ترک یا کشور و یا انتقال به مدرسه دیگر. در دانشگاه هایی که برنامه ریزی برای ارائه یک ترکیب آنلاین و کلاس های حضوری — مانند دانشگاه مینه سوتا — بین المللی دانش آموزان ممنوع خواهد شد از در نظر گرفتن تمام کلاس های خود را آنلاین.

قوانین فدرال تاثیر برخی از 1 میلیون بین المللی دانش آموزان در کالج ها و دانشگاههای آمریکا بسیاری از آنها پرداخت بالاتر از نرخ شهریه که موسسات خود را بستگی دارد. سرپرست معاون وزیر امنیت میهن کن Cuccinelli سی ان ان گفت که این روز را در قوانین جدید “تشویق مدارس برای بازگشایی شده است.”

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستورالعمل جدید. دانشگاه مینه سوتا و رو به رشد تعداد دانشگاه ها پس از اعلام آنها خواهد فایل amicus دادخواستها در حمایت از طرح دعوی در دادگاه.

“ما برنامه ریزی شده ترکیبی آموزش مدل این سقوط پشتیبانی از هر دو در فرد و دوره های آنلاین که باید کاهش تاثیر یخ تصمیم ما تقریبا 6,200 دانشجویان بین المللی systemwide” تو رئیس جمهور جوآن Gabel در بیانیه ای گفت. “اما ما نمی تواند ایستاده در وجدان خوب به عنوان بین المللی دانش آموزان مجبور هستند به خارج از کشور از طریق هیچ گسل از خود را دارند.”

“ما از هرگونه همکاری بین المللی دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور در پرسیدن که یخ بخشنامه لغو شود بلافاصله” Gabel گفت.

 

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>