ارتش ایالات متحده کاوش چگونه به طور کامل و دقیق شرح ‘MAGA’ به عنوان ‘پنهان سفید برتری’ گنجانده شد نژادی فراگیر کارگاه


Illustration for article titled US Army Probing How Completely Accurate Description of ‘MAGA’ as ‘Covert White Supremacy’ Was Included in Racial Inclusivity Workshop

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

کسی که حقیقت رو گفتم در ارتش ایالات متحده پایگاه مردمی (ارتش رهبری) خوشحال هستند در مورد آن!

تبلیغات

به گزارش سی ان انیک گرافیک توزیع شد در یک پایگاه ارتش در آلاباما این هفته توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره” به عنوان یک شکل از “covert سفید برتری.” جزوه—مجموعه ای از اسلاید—توزیع شد توسط مقامات به پرسنل در Redstone آرسنال در نزدیکی Huntsville, علا.

در یک بیانیه ارتش سخنگوی سینتیا اسمیت گفت: جزوه “شامل دو تایید نشده صفحاتی که فرستاده شد در خطا و بلافاصله به یاد می آورد.”

تبلیغات

مورد علاقه شخصی من بخش در مورد این است که اسلاید به یک ابتکار جدید به نام “پروژه شمول” است که با هدف بهبود تنوع نژادی و گنجاندن در سراسر نیروهای مسلح. این جزوه بخشی از یک “گوش دادن تور” با توجه به سی ان ان:

گرافیک نشان داده شده در یکی از اسلاید شامل یک هرم گرافیک از منابع Safehouse مترقی داد صلح که متحده blackface, صلیب های شکسته و جوک های نژادپرستانه هستند اشکال “آشکار سفید برتری.” گرافیک شامل “ماگا” به “جشن روز کلمبوس” و “تمام زندگی ماده” را به عنوان نوع از لحاظ اجتماعی قابل قبول و یا “پنهان سفید برتری.”

“اسلاید—کپی شده از یک سازمان غیر دولتی وب سایت—شامل یک کلمه cloud با عباراتی است که در نظر گرفته شده بودند به جرقه گفتگو; سند بود predecisional و نامناسب برای بحث و گفتگو. به صفحات تایید نشده بودند به هیچ وجه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از “صدای شما” گوش دادن تور جلسات” اسمیت گفت.

طبیعی است که ارتش در حال بررسی است که چگونه این ناخواسته بریدن از حقیقت رو تضعیف به ارائه است که در نظر گرفته شده بود به بحث در مورد نژاد پرستی اما نه در هر قابل توجهی در راه است.

اگر شما می خواهید برای دریافت یک کمی بیشتر خندیدن اسمیت اضافه شده است که ارتش “است و ادامه خواهد داد به باقی می ماند یک سازمان غیر سیاسی.”

تبلیغات

غیر سیاسی? همان نیروهای مسلح است که باید اعزام شده است و در برابر سیاه زندگی ماده معترضان در سراسر کشور ؟ همان سازمان است که به طور خاص هدف جوان سیاه و Latinx مردمی برای استخدام, امیدوار, ماجرا, آموزش و پرورش, و چک ثابت (هرگز ذهن PTSD یا تبعیض نژادی و سوء استفاده جنسی است که اجرا می شود شایع از طریق صفوف آن)? این همان نظامی در طول تاریخ مورد استفاده برای تسلط و کشتن مردم از رنگ در “توسعه” ملت ؟ که ما نظامی است ؟

که اخبار به من!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de