آنچه شما نیاز به دانستن در مورد MSP و پرواز به عنوان مردم بازگشت به درجه

Category: کیمیا | No comments

آن را ترسناک زمان به پرواز در سراسر کشور است. هنوز هم برخی از مردم مجبور هستند برای دریافت بر روی یک هواپیما را به یک کودک به دیدار خانواده و یا سر به عقب نشینی ساحل برای انزوای اجتماعی — به دست آمده تنها پس از مدیریت یک مجموعه بهداشت و درمان-از موقعیت های چالش برانگیز.

برای رسیدن از A به B بسیاری از کارشناسان بهداشت و ناب نسبت به رانندگی اما برخی از اشاره به پرواز. واشنگتن پست به تازگی خواسته پنج اپیدیولوژی اگر آنها خواهد بود مایل به پرواز. فقط یکی گفت: او را. دو محلی و کارشناسان بیماری های عفونی به تازگی تقسیم شدند در این سوال. مایکل Osterholm از دانشگاه مینه سوتا تلقی پرواز ناامن کرد و گفت که این ویروس انجام می شود توسط ذرات معلق در هوا که مسافران را می توان نشسته در نزدیکی غریبه برای بیش از حد طولانی است و بسیاری از تجربه فراتر از یک در حال پرواز را کنترل کنید. دکتر فرانک Rhame با Allina Health گفت که بیش از مسافت های طولانی پرواز می تواند امن تر, به خصوص در یک پرواز مستقیم. هواپیما هوا فیلتر خوب و مقدار زیادی از آن را از خارج از هواپیما او اشاره کرد.

برای کسانی که نیاز به پرواز در اینجا چیزهایی که در نظر بگیرید — برخی از اطمینان, برخی نه در همه.

در فرودگاه و بازرسی

در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی الکترواستاتیک ضد عفونی کننده اسپری می گیرد هر شب همراه با دیگر به روز رسانی شیوه های تمیز کردن و تمرکز بالا-مناطق مانند دستگیره درب. نزدیک به 50 ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های پراکنده در سراسر ترمینال 1 و 2. کف کن در هر دو ترمینال یادآوری مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا. نزدیک به 90 پلاستیک سپر ماموران در محل هستند.

مسافران می توانند برنامه های پارکینگ آنلاین برای تماس با ما-ورود و خروج.

برای برنامه ریزی بهتر سفر خود را به MSP, که در آن 21 77 رستوران ها باز هستند با کاهش ساعت رفتن به mspairport.com/TravelConfidently.

حتی به عنوان فرودگاه اتخاذ قوی تمیز کردن پروتکل های کمتری از مردم در حال پرواز است. این ماه MSP را 253 برنامه ریزی خروج روزانه به طور متوسط در مقایسه با 554 در جولای 2019.

مردم کمتر به معنای کمی به هیچ انتظار در محل بازرسی.

اداره امنیت حمل و نقل اتحادش را تغییر برخی از سیاست ها با توجه به همه گیر. راننده مجوز و شناسه دولت صادر شده است که تمام شده و یا بعد از 1 مارس پذیرفته شده و به عنوان شناسایی. همچنین این ID اجرای مهلت تمدید شده است به Oct. 1, 2021. مسافران می تواند یک مایع ضد عفونی کننده دست ظرف تا 12 اونس در حمل کیسه های بزرگتر از معمول 3.4 اونس ظرف مجاز است. آگهی نیز تشویق به قرار دادن آیتم هایی که ممکن است یک بار به سطل مانند کلید و گوشی های تلفن همراه به حمل-ons برای غربالگری روند.

در هوا

Osterholm گفت: کلید مبارزه با کروناویروس است “, فاصله, فاصله, فاصله.” اما چگونه به امن 6 فوت از جدایی, حداقل با توجه به مراکز کنترل بیماری در یک هواپیما ؟

مکرر در حال پرواز جان DiScala که اجرا می شود جانی جت وب سایت نشان می دهد که کسانی که نیاز به پرواز رزرو بلیط با هواپیمایی که نمی پر کردن هواپیما: هواپیمایی آلاسکا (از طریق جولای 31 “و فراتر از آن”) Delta Air Lines (از طریق سپتامبر. 30), JetBlue (از طریق جولای 31) و خطوط هوایی جنوب غربی (از طریق حداقل هفت. 30). کلاس اول صندلی نیز اقدام به خرید در حال پرواز فضای اضافی.

شرکت های هواپیمایی هستند که نیاز به پوشش صورت و مسافران باید تکمیل سلامت توافقنامه گفت: آنها تا به حال هیچ COVID-19 علائم و آنها را به پوشیدن ماسک صورت.

دلتا ساخته شده است که سلامت یک اولویت است. شرکت هواپیمایی استخدام الکترواستاتیک تمیز کردن بین, پرواز, آن, تصفیه هوا با استفاده از سیستم بیمارستان درجه فیلترهای هپا و آن دست مسافران کیف هدیه از ماسک و ضد عفونی کننده دست.

مدل نائومی کمپبل به تازگی sported یک نگاه جدید در فرودگاه در لس آنجلس: hazmat کت و شلوار با یک hoodie, دستکش, عینک و ماسک. Cocooned شده شده در داخل خود فرد حباب او آماده بود برای پرواز. را دریافت کنید تا متوجه شدم — اما آن را نیز به احتمال زیاد او رو به مقصد خود ویروس رایگان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>