چرا مینه سوتا گذشته دولت با 3.2 آبجو ؟

Category: کیمیا | No comments

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

ما تنها دولت چپ هنوز اقدام مانند یک ممنوعیت دوران سرزنش با محدود کردن آبجو فروش در مواد غذایی و فروشگاه های راحتی برای کسانی که با 3.2 درصد الکل است.

آن را به اندازه کافی به یک پسر مثل خواننده استار تریبیون دیوید Infanger بپرسید “چرا مینه سوتا گذشته دولت به 3.2 آبجو؟”

این چنین تصادفی شماره Infanger گفت و در حال حاضر که مشروب فروشگاه باز هفت روز هفته, چرا ما حد الکل آبجو به فروش می رسد در برخی نقاط اما دیگران نه ؟

سوال خود را در اینجا فرود آمد در کنجکاو مینه سوتا یک استار تریبیون از ویژگی های طراحی شده توسط پرسش از خوانندگان

پس به یک چیز روشن ما در واقع آخرین وضعیت فروش 3.2 آبجو به طور خاص ساخته شده برای دیدار با دولت محدودیت اما ما آخرین دولت فروش کم الکل آبجو.

بسیاری از “نور” آبجو را ملاقات سوتا 3.2 اساسنامه که با استفاده از مد افتاده “الکل وزن” اندازه گیری. با استفاده از این مدرن تر “الکل با حجم” اندازه گیری به اصطلاح 3.2 آبجو است که در واقع حدود 4 درصد است. حتی پایین تر هستند کم الکل brews مانند امستل نور یا میلر 64.

3.2 آبجو مخصوص ساخته شده برای فروشگاه های مواد غذایی در حال مرگ یک نژاد: برخی از تخمیر کاهش یافته است و آنها را در دسترس نباشد. اما در اینجا هم ما استثنا. اوت Schell Brewing Co. در نیو آلم هنوز 3.2 برای Schell و دانه کمربند. و مقدار زیادی از مکان ها در مینه سوتا خدمت 3.2 وجود دارد: 1,484 فعال 3.2 بار مجوز در مینه سوتا به گفته مقامات دولتی از کلبه پیتزا مورا به چین کافه از دلوت به روچستر باشگاه ورزشی.

پس چرا 3.2 و نه برخی دیگر تعداد کم?

پاسخ به ممنوعیت را لغو.

زمانی که حمایت مردمی برای ممنوعیت خشک سیاستمداران آن را متوجه ممکن است سال ها طول بکشد برای خنثیسازی 18th, اصلاح, به طوری که آنها نگاه برای یک میانبر. منع قانونى “مست مشروب” اما آن را اشاره نمی الکل. پس از شنیدن شهادت متخصص از یکی T. C. Haffenreffer از بوستون که گفت: 3.2 بود تعداد تخمیر می تواند آمار و هنوز هم غیر مست آبجو کنگره عمل به سرعت و به خوبی در اینجا ما هستند.

هنوز هم وجود دارد برخی از بحث بر سر چگونه 3.2 شد در این شماره گفت آبجو مورخ داگ Hoverson نویسنده “نوشیدنی ساخته شده است که ویسکانسین معروف است.”

“به نظر می رسد که در مورد به عنوان کم به عنوان شما می توانید و هنوز هم دم از روند کار طوری است که چیزی وجود دارد که به درستی ومزه” گفت: Hoverson.

چرا ما به تنهایی هنوز هم در خدمت آن ؟

“من واقعا باید یک دلیل خوب برای اینکه چرا مینه سوتا است که گذشته دیگر از ترکیبی از جبر و افرادی که احساس می کنید برخی از سطح از علاقه برای یک 3.2 مشترک” گفت: Hoverson.

تلاش برای سرنگونی 3.2 محدودیت شده اند مخالف با مشروب فروشگاه ها و گروه ها مانند مینه سوتا شهرداری آشامیدنی انجمن. گروه, مدیر اجرایی, Paul Kaspszak گفت: اصطلاح “الکل همه جا” صورتحساب خواهد بود بد برای سلامتی مشروب فروشگاه کسب و کار کوچک و حذفی.

“اگر شما به کشورهای دیگر را ببینید که در بازار است که توسط بزرگ زنجیره ای” گفت: Kaspszak. تا کنون که بحث به نظر می رسد که ایران تلاش برای خنثیسازی 3.2 قانون است.

و یک چیز دیگر را در نظر بگیرید: این کنگره ایالات متحده اندرو Volstead از Granite Falls, Minn. که در سال 1919 نوشت: این قانون که اجرا ممنوعیت تنظیم در حرکت نیروهایی که ایجاد 3.2.

با توجه به این که تاریخ و لابی و فشار و مشتریان که نگه داشتن بیش از 1400 3.2 مجوز شناور شاید این تعجب آور نیست: حتی اگر ما آخرین کسانی هستند که آن را انجام می دهند ما هنوز هم در خدمت 3.2.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

چه حقیقت پشت مینه سوتا را کنزینگتون Runestone?

هنگامی که وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی ناپدید می شوند از مینه سوتا?

آیا مینه سوتا واقعا بدترین زمستان در کشور ؟

چگونه سوتا مهاجران اولیه آن را از طریق تاریک و سرد زمستان?

چرا سنگ طاق پل عبور از رودخانه در چنین عجیب و غریب زاویه ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>