‘میشم من قصد دارم به مرگ در اینجا’: جدید متن نشان می دهد که جورج فلوید بارها و بارها هشدار داده افسران آنها او را به قتل

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled ‘Y’all, I’m Going to Die Here’: New Transcripts Reveal That George Floyd Repeatedly Warned Officers They Were Killing Him

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

در اینجا چیزی است که “آبی زندگی می کند ماده” طرفداران سادگی را درک نمی کنند و یا انتخاب کنید به چشم پوشی: ما در کشوری زندگی می کنند که در آن آموزش افسران پلیس در حال فراهم نفع شک هنگامی که با استفاده از نیروی بیش از حد به عنوان طولانی به عنوان آنها ادعا می کنند آنها را در ترس برای زندگی خود را در حالی که آموزش ندیده سیاه شهروندان به شمار می رود تشکیل شده و بلافاصله تعاونی مهم نیست که چگونه ترس ما هستند. ترس در مردم سیاه و سفید به نظر می رسد مانند رفتار مشکوک, در حالی که پلیس آن را به عنوان یک بخشی از کار است که افسران باید تقدیر برای پایدار.

تبلیغات

آن بوده است نزدیک به دو ماه پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس جرقه یکی از بزرگترین امواج از زندگی ماده تظاهرات جهان تا به حال دیده می شود. رونوشت از بدن دوربین فیلم گرفته شده است که روز شنبه منتشر شد و آنچه در آنها آشکار است که فلوید بود وحشت زده از لحظه ماموران مواجه او. آن را نیز نشان می دهد که او هشدار داد افسران بسیاری از, بسیاری از بار است که او نمی تواند نفس است که او تا به حال ترومای ناشی از ترس پس از کشته شدن یک پلیس در گذشته که او قبلا بیمار از COVID-19 و که او مطمئن بود که او در مورد به مرگ است.

واشنگتن پست گزارش که متن گرفته شده از بدن-کم پوشیده شده توسط افسران سابق J. Alexander Kueng و Thomas K. خط—دو تا از سه افسر پلیس که به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل در درجه دوم برای کمک به درک چوین مهار فلوید در راه است که گفته می شود باعث مرگ او. این فیلم فاش شد در دادگاه روز شنبه به عنوان خط وکیل استدلال وجود ندارد شواهد کافی است که مشتری خود مرتکب جرم و جنایت است.

تبلیغات

همانطور که شما ممکن است بدانید در حال حاضر ماموران در پاسخ به 911 تماس بگیرید و از جام غذاهای گزارش که فلوید تلاش برای پرداخت به فروشگاه مواد غذایی با تقلبی $20 bill. زمانی که آنها وارد صحنه فلوید در یک ماشین با دو نفر دیگر. این متن فایل صوتی نشان می دهد که خط دستور فلوید برای نشان دادن دست خود را چند بار قبل از طراحی تفنگ خود را. فلوید پاسخ داد: “من متاسفم من متاسفم! من هیچ چیز! آنچه که من انجام دهید ، چه کنیم آقای افسر؟”

“من متاسفم من خیلی متاسفم” فلوید ادامه داد. “خدا دنگ ، مرد من رو شات. من شات همان راه آقای افسر قبل از. آقای افسر لطفا به من شلیک کنید. لطفا مرد.”

“من قصد ندارم به شما شلیک” لین پاسخ داد.

به عنوان فلوید پا ماشین Shawanda رنه هیل یکی از شاهدان که در ماشین بودند هشدار داد فلوید به توقف مقاومت در برابر. لین بنا به گزارش خواسته هیل چرا فلوید بود “گرفتن تمام squirrelly و نه به ما نشان دست خود را و تنها بودن همه عجیب و غریب که می خواهم؟” هیل گفت: خط فلوید ضرب گلوله کشته شده بود توسط پلیس قبل از.

تبلیغات

“بدون او یک چیزی در رفتن من به شما گفتن در مورد پلیس” هیل گفت: خط بعد از اینکه پرسید: اگر فلوید بود و تحت تاثیر هر چیزی. “او باید مشکلات در همه زمان ها زمانی که آنها می آیند به ویژه هنگامی که آن مرد قرار داده است که اسلحه و مانند آن است.”

فلوید بارها و بارها التماس خط و Kueng برای قرار دادن او را در ماشین پلیس او را به خاطر “ترس” بود و “اضطراب.”

تبلیغات

“خانواده من قصد دارم به مرگ در اینجا” فلوید به آنها گفت. “من فقط به حال COVID مرد نمی خواهید به بازگشت به آن.”

همه چیز بدتر شد و پس از چوین و افسر سابق Tou Thao وارد صحنه شدند.

از پست:

فلوید شروع به خونریزی از دهان, پس از سنگ زنی باشگاه داغ سر خود را در داخل خودرو و خط به نام اضطراری کمک های پزشکی به صحنه است. فلوید شروع به شکایت می کنند که او نمی تواند نفس بکشد. “من فقط به حال COVID مرد” فلوید گفت. “من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم. لطفا یکی از شما به من گوش بده.”

چوین پرسید که آیا فلوید بود و رفتن به زندان و ماموران کشیده و او را از ماشین. “او را به پایین بر روی زمین” چوین گفت.

متن نشان می دهد فلوید در ادامه به شکایت دارند که او نمی تواند نفس بکشد و به نام خود ، افسران مهار او بر روی زمین خط خود Kueng در پشت او و چوین در سر خود را. “شما تحت بازداشت پسر” چوین به او گفت.

“همه حق است همه حق است. اوه خدای من. من می توانم این را باور نمی کند. من نمی توانم باور این” فلوید گفت. “مامان, من شما را دوست دارم . . . بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده است.”

“شما در حال انجام بسیاری از صحبت کردن مرد” چوین پاسخ داد.

به عنوان افسران برگزار شد فلوید به زمین چوین خواسته دیگر افسران که آیا فلوید بود”،” Kueng به او گفتم که می خواهم یافت “لوله بر او.” فلوید دوباره گفت: ماموران او نمی توانستم نفس بکشم. “شما در حال انجام خوب است. شما در حال صحبت کردن خوب” Kueng گفت: به لین گفت: او را به یک “نفس عمیق” و چوین به او گفت به “استراحت.”

“گردن من لطمه می زند” فلوید گفت.

“Uh huh,” چوین پاسخ داد. “شما در حال انجام بسیاری از صحبت کردن در بسیاری از فریاد.”

“آنها قصد کشتن من” فلوید گفت. “آنها در حال رفتن برای کشتن من است.”

“طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به می گویند که” چوین گفت.

بنابراین در حالی که چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا نه دقیقه فلوید گفت: او بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد. چوین گفت: اساسا او توانایی خود را به صحبت می کنند ثابت کرد او می تواند.

تبلیغات

ماه گذشته ریشه گزارش داد که یک مطالعه انجام شده توسط نیویورک تایمز نشان داد حداقل 70 نفر از آنها سیاه و سفید—شکایت کرده است که آنها نمی تواند تنفس قبل از مرگ در بازداشت پلیس. این مطالعه نشان می دهد که در بسیاری از این موارد مشکوک را درخواست نادیده گرفته شد چرا که پلیس تصمیم گرفت که اگر آنها می توانند صحبت کردن با آنها می تواند نفس کشیدن.

آنچه که به تازگی منتشر شده و رونوشت نشان می دهد این است که فلوید به هیچ وجه قصد مقاومت در برابر بازداشت اما او وحشت زده بود که او قرار بود به کشته شدن یک ترس است که به طور کامل قابل فهم با توجه به این واقعیت است که این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>