YG می گوید او نمی خواهد کار با Nicki Minaj پس از او Tekashi 6ix9ine Collab: ‘من احساسات صدمه دیده بود’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled YG Says He Won’t Work With Nicki Minaj After Her Tekashi 6ix9ine Collab: ‘My Feelings Was Hurt’

عکس: غنی خشم (گتی ایماژ)

ثروتمندترین, زیبا ترین ویژگی های یک عبارت مانند “من سرد” و یا “من خوب هستم” این است که چگونه بسیاری از معانی مختلف آن را نگه می دارد. می توان آن را تحت اللفظی—بله مطمئن گه خوب در اینجا—و یا آن را می تواند به معنای “گه قطعا 100 درصد نیست خوب” “این گفتگو انجام شده است” “و یا “اقامت بیش از وجود دارد.”

تبلیغات

نیازی به گفتن نیست که YG می گوید او را “سرد” انجام نمی دهد یکی دیگر از آهنگ با Nicki Minaj او به معنای خود را در ذهن ساخته شده است.

صحبت کردن به 92.3 LA radio میزبان Bootleg کو روز پنج شنبه در کامپتون مبتنی بر رپر گفت که او نمی بینم خود را با همکاری و Nicki Minaj در آینده است. YG اخیر آه frostiness می آید حسن نیت ارائه میدهد از Nicki اخیر با همکاری Tekashi 6ix9ine های ذوب My Little Pony-تبدیل فدرال خبرچین “Trollz.”

تبلیغات

Bootleg کو خواسته YG به طور مستقیم اگر او را با کار Nicki دوباره پس از کار با 23 سال سن بروکلین رپر که شهادت در برابر اعضای نه Trey گانگستری Bloods در ازای کاهش اتهام اخاذی با تهدید سلاح گرم جرائم و قاچاق مواد مخدر است.

YG سرش را تکان داد.

“این هیچ؟” Bootleg Kev به دنبال.

“آره. من نمی دانم, من احساسات صدمه دیده بود. I’m a real street n*** * * * یک” گفت: YG. زمانی که Bootleg کو روشن این به معنای بیشتر Nicki امکانات YG جواب داد: “آره من سرد است.”

این “Trollz” تنها آمد ماه گذشته پس Tekashi زود هنگام آزادی از زندان در ماه آوریل با توجه به coronavirus نگرانی. تک عرضه در شماره یکی که جذاب است (من اعتراف کنم من گوش دادن به این آهنگ. من عاشق وبلاگ نویسی اما من هم خودم را دوست دارم).

تبلیغات

YG قبلا با کار و Nicki در واحد “بزرگ بانک” که در آن او برجسته برجسته. اما به عنوان منبع یادداشت, YG, گوشت گاو با 6ix9ine predates خود را به نوبه خود به عنوان یک دله دزدی شروع با Tekashi صحبت گه در مورد L. A. باند فرهنگ است. البته 6ix9ine درگیری با فدرال فقط سوخت به آتش اضافه شده; در کوچلا در سال گذشته YG انجام شده در آهنگ خود را “متوقف Snitching” در مقابل Tekashi mugshot.

6ix9ine در حال حاضر تحت بازداشت خانگی است و بیشتر از آگاهی از YG احساسات. پس از یک کلیپ از مصاحبه به اشتراک گذاشته بود به سایه و اتاق های رپ در پاسخ معمولی ترول مد.

تبلیغات

“Smh لعنت Nicki u انجام می شود messed تا زمان” 6ix9ine اضافه کردن سهم خود را به TSR را بدنام بخش نظرات.

عاشق این انرژی از YG اما دوست داشتم آن را حتی بیشتر اگر می گویند 6ix9ine کودک انجمن جرائم (که او گناه التماس کرد تا در سال 2018) موجه همان خط سخت موضع. YG به نام 6ix9ine قبل از مراجعه به رپ به عنوان یک پدوفیلیا در این ویدئو خود را برای سال 2018 آهنگ “ضد گلوله.” این بود که در همان سال YG با همکاری و Nicki در “بزرگ بانک” (منتشر شده در اواخر ماه مه); Nicki را تا پایان کار با 6ix9ine در “FeFe” که از تابستان است. اما اتهام سوء استفاده جنسی تحت درمان قرار گرفتند و بیشتر شبیه به یک ضربت در 6ix9ine; YG را دنبال نمی کند و آنها را با هر گونه اظهارات که او را بس کار با 6ix9ine همکاران و نه او با اشاره به کسانی که به اتهام زمانی که او توضیح داد که چرا او نمی خواهد کار با Nicki دیگر هیچ (Nicki برای بخش او هیچ غریبه ای به اتهامات که او با پشتیبانی از سوء استفاده مردان).

تبلیغات

با hip-hop—و بیشتر صنعت موسیقی—یک بار دیگر به نام به حساب با راه آن را به حاشیه رانده بازماندگان و ارج نهادن به افراد قدرتمند است که آنها را به سوء استفاده از آن خواهد بود یک تغییر طراوت برای دیدن رپرهای را به سازش نگرش آنها را نسبت به snitching نسبت به متهم انجمن معتادان و توانمندسازها.

تا کنون تعریف نشده در پاسخ به YG نظرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>